trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561530 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #945 dnia: Luty 15, 2009, 08:53:57 pm »
może to samo co przy walce która obecnie jest pokazywana? czyli np uwolnienie mieczy pozostałej 3 ?
Uwolniony miecz Schiffera wygląda lepiej od innych, ale do Nnoitry i tak wiele mu brakuje. Nie wiem po co te rogi i futerko, przez to faktycznie jak ćma wygląda.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #946 dnia: Luty 15, 2009, 09:05:28 pm »
No wiesz. W końcu prawdziwy facet powiniem mieć trochę futra na ciele  :D . Nie mogę się doczekać prawdziwej postaci reszty espady (no może poza Yamim, bo i tak wiadomo, że nie poszaleje). Mnie zastanawia jakią będzie miał retrospekcję, bo jak na razie najlepszą z espady miał Grimmjow. W końcu dzięki temu wiadomo w jaki sposób Hollowy rozwijają się.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #947 dnia: Luty 15, 2009, 10:11:19 pm »
no 4 przydała by się fest retrospekcja zasłużył sobie.......


tak sobie pomyślałem że gdyby nie nie to że inoue jest w HM to ta cała espada i arrancarzy są bogu ducha winni. no bo tak ludziom co zagraża to jedynie zwykłe puściaki, bo VL czy espadzie po co zabijać ludzi czy napadać SS? czyli żeby aizen dał im wolno rękę (nie sterował nimi) to są to spoko goście np. primera espada czy neliel(wyjątek nointoria)

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #948 dnia: Luty 15, 2009, 10:29:11 pm »
Z tymi spoko gościami to bym nie przesadzał. To oni decydują ( jak powiedziała Nel), który hollow ma wyruszyć na ziemię (nazywa się ich chyba Numeros). Więc możliwe, że wysłali takiego Rybaka na Ziemię, albo innego, który wykańczał duszę i/lub ludzi i to ma być spoko? Niby taka wyżerka jest ich celem życia i dzięki temu się rozwijają, ale równie dobrze mogli by jeść siebie nawzajem. W zasadzie myślę, że zjadanie dusz i ludzi o dużej sile duchowej też prowadzi do ich ewolucji, ale w wolnijszym tempie. I do tego zawsze bezpieczniej jest zapolować na bezbronną duszę niż na innego hollowa, który ma szansę się obronić. Jakby byli spoko to kazaliby podwładnym siedzieć na d**ie i nikomu nie wadzić   ;-)

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #949 dnia: Luty 15, 2009, 11:15:47 pm »
Nie można kazać siedzieć na d***e Adjuchasom bo oni mogą albo pożerać kolejne dusze albo cofnąć się do poziomu  Giliana na zawsze.Zwykłym hollowom nawet jeśli degeneracja nie grozi to instynkt jest instynktem.Zresztą była mowa że Aizen nie rządzi wszystkimi Hollowami a tylko otoczył się najsilniejszymi(nawet jeśli nie którzy służy Aizena zostali zabici jednym uderzeniem to i tak byli pewnie silniejsi od takiego Rybaka).
Co do tego że niektóre hollowy to spoko goście to tak ale tylko Vasto Lorde.Powód jest prosty-oni nikogo nie pożerają bo nie muszą,zakończyli już swoją ewolucje i nowe porcje świeżych dusz są im nie potrzebne.Tacy 10-8 i 5 to byli zwykli psychopaci  z skłonnościami do megalomani i sadyzmu.
Ostatnia sprawa- jeśli już o szybkość nr.4 chodzi to do tej pory było tylko jedno uderzenie że strony Uqlka więc nie wiadomo jak się to zakończy.Nr.7 też w pierwszych sekundach walki robił wrażenie szybszego od Byakuyi a koniec końców z pomocą czterech kopi nie mógł go trafić nawet raz.     
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #950 dnia: Luty 17, 2009, 07:11:22 am »
Wczoraj ze znajomymi gadaliśmy o najnowszych odcinkach Bleacha (złożecząc pod adresem fillerów) i wysupłaliśmy ciekawą teorię na temat ojca Ichigo. W najnowszym odcinku było powiedziane, że kapitan 12 oddziału awansowała do oddziału zero czyli zwolniło im się miejsce i że tym, który odszedł był ojciec Ichigo.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #951 dnia: Luty 17, 2009, 10:06:13 am »
Eee nie bardzo Hollow, ta kapitan, Kirio Hikifune, to kobieta... To już bardziej prawdopodobne wydaje mi się to co już napisałem - że Ishhin może być Kenpachim z czasów Gaidena. To że akurat Kenpachiego Kubo Tite w Gaidenie nie pokazał musi moim zdaniem oznaczać, że jego osoba ma być dla nas niespodzianką. Dlatego póki co jedyne co przychodzi mi do głowy to strzał że tamten Kenpachi to Ishhin.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #952 dnia: Luty 17, 2009, 10:29:53 am »
Eee nie bardzo Hollow, ta kapitan, Kirio Hikifune, to kobieta...

A co to ma do rzeczy?

Tylko, że gdyby ojciec Ichigo był Kenpachim to Hirako Shinji pewnie by go znał, a gdy poczuł jego energię duchową uwolnioną podczas walki z Rybakiem to zastanawiał się kto to jest więc możliwe, że się nie spotkali.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #953 dnia: Luty 17, 2009, 11:26:04 am »
Ishhin zlazł na ziemie ok 20 lat wstecz (15 lat Ichigo + ok 5lat na chodzenie z mamą Ichigo, bo chyba tatusiek jej od razu do wyra nie zaciągnął), a Gaiden liczy sobie ok 110 lat temu, silą rzeczy nie bardzo to możliwe. No chyba, że dał nogę wtedy z Kisuke i Yoruichi, ale to raczej Shinji powinien znać jego reatsu.
Choć z drugiej strony wydaje się, że tatusiek i Kisuke się znają jakoś, przypadek...było gdzieś powiedziane, że Kisuke pomógł ukryć się na ziemi Ishhinowi.
No i na koniec na przedstawieniu 12 kapitana nie było 2 kapitanów z oddziału 6 i 9.

EDIT:
A Ishhin nie był kapitanem 12 przed Kisuke, bo jak pisze Dino, kapitanem była kobieta (Ishhin zmienił płeć? ;-)), a ona została oddelegowana do oddziału zero, natomiast po Kisuke, na miejsce kapitana powołano Mauriego.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2009, 11:29:13 am wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #954 dnia: Luty 17, 2009, 12:04:26 pm »
Ale mi ne chodzi o to, że Isshin był kapitanem 12 oddzaiłu i awansował tylko o to, że był w oddziale 0 i zwiał, a kapitan 12 oddiału została przeniesiona, żeby zająć jego miejsce w straży królweskiej.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #955 dnia: Luty 17, 2009, 12:13:55 pm »
Ishhin zlazł na ziemie ok 20 lat wstecz (15 lat Ichigo + ok 5lat na chodzenie z mamą Ichigo, bo chyba tatusiek jej od razu do wyra nie zaciągnął), a Gaiden liczy sobie ok 110 lat temu, silą rzeczy nie bardzo to możliwe. No chyba, że dał nogę wtedy z Kisuke i Yoruichi, ale to raczej Shinji powinien znać jego reatsu.
Choć z drugiej strony wydaje się, że tatusiek i Kisuke się znają jakoś, przypadek...było gdzieś powiedziane, że Kisuke pomógł ukryć się na ziemi Ishhinowi.
No i na koniec na przedstawieniu 12 kapitana nie było 2 kapitanów z oddziału 6 i 9.

Kapitan oddziału 6 to dziadek Byakui, był na zebraniu. Kapitan oddziału 9 to Muguruma Kensei, Vizard, też był na zebraniu. Na zebraniu nie było kapitanów oddziałów 11 (Kenpachi) i 10 (martwy - brak kapitana). Co do Shinjiego, to zapomniałem na śmierć o tej akcji kiedy poczuł reiatsu Isshina, mój błąd.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #956 dnia: Luty 17, 2009, 12:49:27 pm »
Tak swoją drogą to o tatuśku też byłby ciekawy gaiden. To tego wygląda na to, że z Ishidą Ryukenem są w takich samych stosunkach jak Ichigo i Uryu. Ale w ich przypadku to możliwe, że spotkali się na studiach medycznych skoro obaj są lekarzami. No i trzeba zauważyć, że kiedy spotkał Uraharę to z rozmowy wynikało, że wiedział o Aizenie, więc jego też mógł znać.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #957 dnia: Luty 17, 2009, 01:18:17 pm »
No tak, Isshin wie dobrze o Aizenie i całej tej historii. I jedyne pytanie to właśnie skąd xD Swoją drogą to że jest lekarzem może nasuwać skojarzenia z czwartym oddziałem. Tylko że Isshin to były kapitan więc ta opcja odpada bo Unohana w czwórce rządzi niepodzielnie. Może jest więc on jakimś byłym członkiem składu Unohany później awansowanym na kapitana któregoś z oddziałów. Ech, ten gość to chyba największa aktualnie zagadka Bleacha. Podobnie męczy mnie i dręczy osoba Wonderwice'a. Wciąż skłaniam się do tego że jest on Vasto Lorde ale przydaloby się czegos dowiedzieć o którymkolwiek z nich.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #958 dnia: Luty 17, 2009, 03:37:31 pm »
Kapitan oddziału 6 to dziadek Byakui, był na zebraniu. Kapitan oddziału 9 to Muguruma Kensei,
Dobra dziadka pomyliłęm i dałem mu 11...nie wiem czemu, a Kenseia miałem w tłumaczeniu, że jest z 10   :neutral:

Sprawdziłem, jest z 9...ehh...dlatego nie lubię polskich tłumaczeń. :evil:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #959 dnia: Luty 17, 2009, 07:02:59 pm »
Gaiden o tatuśku Ichigo będzie na 100 % zostało tylko poczekać ale mnie ,przyznam w prost, mało to interesuje kim był ojciec.

Czas kiedy dowiemy się co i jak z Vasto Lorde zbliża się nieubłaganie...O tak w końcu...po ponad dwóch latach...Od momentu kiedy Hitsek powiedział te wspaniałe słowa "the vasto lorde combat capablities are above that of our capitans" które narobiły mi smaków.Przekonamy się ile w tym było prawdy.

Co do tych polskich tłumaczeń to przyznaje z reguły są do bani.Czytam po angielsku albo w ogóle.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

 

anything