trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1035 dnia: Luty 27, 2009, 03:41:27 pm »
Ja bym jednak obstawiał opcje dyskusji pomiędzy nią a Ulqiem.Dyskusja ta właściwie już się zaczęła ale przerwał ją Ichigo("powiedzieć ci czemu nie zatrzymałaś pierwszego ataku?").W każdym razie prawdziwa osobowość Uquiory wypłynie na wierzch.Pytanie tylko co zrobi Ulquiora bo już wyraźnie traci cierpliwość zarówno do Ichigo jak i do Inoue.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline kamilosbetlejows

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1036 dnia: Marzec 02, 2009, 04:05:51 pm »

ktoś mi może powiedzieć co to jest jak nowa forma uwolnienia vasto lorde
chce ktoś zapkę na lockerz.com to pw

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1037 dnia: Marzec 02, 2009, 04:14:53 pm »
powiem tyle, to może byc nowa forma i zarazem większa siła lub jak ktos tu łandie powiedział forma do specjalnej zdolności "przerażenia". i jesli to zda swój plan to ichigo opadnie ten uśmieszek i zacznie wotpic i się przerazi no i zobaczmy tutaj hollowa ichio bądź zangetsu

Offline kamilosbetlejows

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1038 dnia: Marzec 02, 2009, 04:24:35 pm »
może i też tak być bo nawet nie wiadomo co pozostało ichigo ulek się nim bawi i tyle a ichigo twierdzi że go pokona chyba w bajce ponieważ na razie jest strasznie wycieńczony
chce ktoś zapkę na lockerz.com to pw

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1039 dnia: Marzec 02, 2009, 04:30:22 pm »
proponuje by ichigo przespał się trochei żeby nie kombinował już się podnosić, i tu żeby wkroczyła banda kapitanów

Offline kamilosbetlejows

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1040 dnia: Marzec 02, 2009, 04:32:34 pm »
też tak myślę ale wolałbym żeby wkroczył pusty ichiga on to u mnie się być nie to co ichigo
chce ktoś zapkę na lockerz.com to pw

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1041 dnia: Marzec 02, 2009, 05:01:52 pm »
A mi się bardzo Ichigo podobał w tym chapku. Z tym swoim usmieszkiem, który wreszcie do niego powrócił, z tą pewnością siebie, lekką arogancją. Chłopak znowu jest taki jak podczas choćby walki z Byakuyą. Mimo tego jak bardzo jest pobity i wycieńczony to teraz właśie naprawdę sprawia wrażenie silnego.

Hichigo się raczej nie pojawi. Ani on ani Zangestu. W końcu Inoue po coś ma być na tej kopule, ech.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1042 dnia: Marzec 02, 2009, 06:31:18 pm »
W końcu Inoue po coś ma być na tej kopule, ech.
no właśnie ten szczegół przeważy o wszystkim

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1043 dnia: Marzec 03, 2009, 12:02:06 pm »
Podczas walki z Byakuyą pewność siebie i arogancja były na miejscu bo przez długi czas Ichigo wygrywał,teraz robi za worek treningowy facetowi który nawet nie używa całej mocy jakiej posiada.Ta arogancja jest tu tak nie na miejscu że Ulquiora,którego  wielu posądzało że nie potrafi nic poza wykonywaniem rozkazów Aizena i że nie ma żadnej osobowości,traci panowanie nad sobą i zaczyna kombinować na lewo i prawo jak uzmysłowić Ichigo że jest on bez szans.
Ale poza tym tak, Ichigo zaczyna zachowywać się jak dawniej.Zresztą już Grimjow powiedział że nienawidzi Ichigo właśnie za tą jego bezgraniczną wiarę w zwycięstwo bez względu na to jak nie był by on poobijany.To samo denerwowało Nnoitre w Ichigo i Nel.Brak nadziei i wiary jest chyba normalne u pustych w końcu to truposze.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1044 dnia: Marzec 03, 2009, 12:37:21 pm »
I to mi się w Ichim poboda ^^ Tak w ogóle to może właśnie to wyprowadzanie Ulquiorry z równowagi da Truskawkowemu jakieś szanse zwycięstwa, to możliwe. W końcu wiadomo że gdy traci się równowagę łatwiej się potknąć.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1045 dnia: Marzec 03, 2009, 12:45:21 pm »
W końcu wiadomo że gdy traci się równowagę łatwiej się potknąć.

Ta. I rozdeptać kogoś jednym ruchem nogi.  :D

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1046 dnia: Marzec 03, 2009, 01:13:20 pm »
Ta. I rozdeptać kogoś jednym ruchem nogi.  :D

Podpisuje się pod tym.Ja wiem że mangi i anime nie zawsze rządzą się logiką i możliwe że Ichigo zaraz się podniesie i wygra ale będzie to naciąganie.Rożnica w siłach jest tak duża że tylko cud może dać zwycięstwo Ichigo.Ulquiora przyjął najsilniejszy atak Ichigo i nie był nawet zadrapany do teraz truskawek jest ciężko ranny a Ulquiora zmienił się w jeszcze silniejszą postać,jak dla mnie zwycięzca tej walki może być tylko jeden.
Pomijając już kapitanów których walk nigdy my nie widzieli i ich możliwości nie znamy ale jeśli Ichigo mając moc hollowa nie daje sobie rady z nr.4 który nawet nie używa całej mocy to co mogą Soifon i Komaura,których siły znamy, w walczę z arrankarami potężniejszymi niz Ulquiora.Komamura ,mając do pomocy Tousena,miał problemy z Zarakim który nie zdjął opaski i walczył jedną ręką,ten sam Zaraki musiał dać z siebie wszystko by pokonać nr.5,co zatem może on,czy Soifon, w walczę choćby z nr.3. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1047 dnia: Marzec 03, 2009, 01:23:20 pm »
Oj ja wiem że Ichigo na zdrowy rozum nie ma szans z Ulqiem i nie marzę też o tym by wygrał on tą walkę, spokojnie. Tak sobie tylko myślę że te wzmocnione emo-cje Ulqa mogą do czegoś takiego prowadzić, nawet jeśli nie w walce z Ichim to w czasie późniejszym. Także nie wierzę że Ichigo sam pokona Ulqa. Do tej pory myślałem że może się tak stać ponieważ myślałem że wspomoże go Zangetsu albo Hichigo ale teraz kiedy Inoue chce wleść na kopułę nie wierzę już że któryś z nich teraz się pojawi. Albo sytuację jakoś roztrzygnie Inoue (tego bym nie chciał) albo może rzeczywiście nadleci któryś z kapitanów. No a może jednak koniec końców zjawi się taki Zangetsu i pomoże Ichiemu jak w walce z Ken-chanem.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1048 dnia: Marzec 03, 2009, 01:29:18 pm »
Zawsze jeszcze może być taki manewr, że Ishida przez chwilę zabawia Ulka, Inoue leczy Ichigo i ten ostatni dalej walczy.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1049 dnia: Marzec 03, 2009, 02:11:43 pm »
Zawsze jeszcze może być taki manewr, że Ishida przez chwilę zabawia Ulka, Inoue leczy Ichigo i ten ostatni dalej walczy.

Nie wydaje mi się to zbytnio prawdopodobne. To już bardziej jestem skłonny uwierzyc w to że Inoue spróbuje poględzić coś Ulqowi, w końcu jakieś tam głębsze relacje ich łączą. Chociaż po tym jak Ulq chciał pozwolić tamtym dwóm Arracarkom ją gnębić to sam już nie wiem.