trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 565433 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1065 dnia: Marzec 03, 2009, 07:55:58 pm »
Właśnie oglądałem 89 odcinek Gintamy. I myślałem, że popłaczę się ze śmiechu. Bo w tym odcinku mamy pustelnika miszkającego z rodzicami, który jest duszą drewnianego miecza:

Boginię zwycięstwa nimfomankę/ekschibicjonistkę :

I jej chłopaka shinigami co chodził z nią 2 lata i bił ją:
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2009, 08:44:25 pm wysłana przez Hollow »

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1066 dnia: Marzec 03, 2009, 08:07:09 pm »
Właśnie oglądałem 89 odcinek Gintamy. I myślałem, że popłaczę się ze śmiechu. Bo w tym odcinku mamy pustelnika miszkającego z rodzicami, który jest duszą drewnianego miecza:

kurna no będę musiał to zarzucić do oglądania ;)

No nie teraz to muszę trochę stanąć w obronie Inoue.
fakt faktem ale lubie ją jako postać tak samo jaki ulka :P

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1067 dnia: Marzec 03, 2009, 08:34:49 pm »
Oł mein got! Hollow, te screeny są powalające, rzeczywiście trzeba się będzie zainteresować tą Gintamą ^^

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Bleach
« Odpowiedź #1068 dnia: Marzec 03, 2009, 08:49:43 pm »
E tam. To i tak jeden ze słabszych epizodów :P.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1069 dnia: Marzec 03, 2009, 08:57:46 pm »
E tam. To i tak jeden ze słabszych epizodów :P.

To prawda, ale ma najwięcej nawiązań do Bleach. Odcinki od 58-62 powalają akcją. I może jeszcze te z siostrą Sougo były świetne.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1070 dnia: Marzec 03, 2009, 09:58:22 pm »
ale tak przeplatane jest z różnymi anime przez cały czas czy tylko załurzmy jest nawiązanie do jakiegoś anime przez jakieś 10epów a potem już wogule?

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1071 dnia: Marzec 04, 2009, 09:55:39 am »
Co jakiś czas pojawiają się nabijawy z jakiegoś anime, ale nie są regularnie. Czasami są to tylko jakieś teksty, albo jak w przypadku odcinka ze screenów cały odcinek.
A w najnowszym odcinku Bleach w końcu zaczyna się akcja ze zniknięciami dusz w Suol sociaty i jest tyjśnione dlaczego Hidagi ma na twarzy numer 69 (wbrew pozorom nie chodzi o bardzo popularną pozycję).

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1072 dnia: Marzec 04, 2009, 10:28:25 pm »
ale trzaskają w bleachu. tylko zawsze mnie ciekawiło jak aizen zdołał wszystkim kapitanom uczynic holofikację i to bez ich wiedzy. a teraz czyżby to tousen z swoim bankai w tym epie? mocny się wydaje ale tylko z znienacka

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1073 dnia: Marzec 05, 2009, 10:11:51 am »
ale trzaskają w bleachu. tylko zawsze mnie ciekawiło jak aizen zdołał wszystkim kapitanom uczynic holofikację i to bez ich wiedzy

O_o czy ja coś przespałem? Jaka hollowizacja wszystkich kapitanów?

A bankai Tousena jest uber mocne i to nie tylko z zaskoczenia.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1074 dnia: Marzec 05, 2009, 10:14:17 am »
A bankai Tousena jest uber mocne i to nie tylko z zaskoczenia.

Bankai Tousena polega na dźganiu ludzi w ciemności. Czy ja wiem czy to takie fajne?

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1075 dnia: Marzec 05, 2009, 11:42:20 am »
Nie chodzi o samą ciemność. Bankai Tousena pozbawia przeciwnika wszystkich zmysłów prócz dotyku. Mniejsza o to czy fajne czy nie, umiejętnie wykorzystane jest naprawdę potężne.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1076 dnia: Marzec 05, 2009, 12:40:19 pm »
Kłopot że Tousen wykorzystuje tą umiejętność równie sprytnie jak siódma Espada swoją.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1077 dnia: Marzec 05, 2009, 12:55:47 pm »
Kłopot że Tousen wykorzystuje tą umiejętność równie sprytnie jak siódma Espada swoją.

To prawda. Zamiast urżnąć głowę Zarakiemu bawił się w krojenie go i bełkocząc coś do siebie o sprawiedliwości.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1078 dnia: Marzec 05, 2009, 02:46:58 pm »
Prawda, prawda. Ale pamiętajmy też że Tousen wziął ten swój miecz z grobu zmarłej przyjaciółki więc tak wypasione bankai trafiło mu się odrobinę przypadkowo. Z drugiej strony bankai, które odbiera zmysly pogrążając przeciwnika w ciemnościach idealnie pasuje do niewidomego Tousena. Możliwe więc że to nie przypadek że jego miecz ma takie zdolności, możliwe że nawet jeśli Shinigami przywłaszczy sobie czyiś miecz to jego zdolności zmieniaja się tak by się dostosować do nowego użytkownika... Zresztą jak by nie było Tousen to wciąż lama z wypasionym bankai, którego nie porafi wykorzystać.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1079 dnia: Marzec 05, 2009, 02:48:55 pm »
O_o czy ja coś przespałem? Jaka hollowizacja wszystkich kapitanów?

A bankai Tousena jest uber mocne i to nie tylko z zaskoczenia.
wszystkich tych kapitanów co są vizardami

 

anything