trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 566111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1080 dnia: Marzec 05, 2009, 03:41:39 pm »
Mi się wydaje, że Bankai zależy raczej od predyspozycji użytkownika. Na przykład bankai Komamury to wielgachna zbroja, a użytkownik jest bardzo silny (w końcu rzucił wielkim kolesiem z ekipy 2 espady i nawet się nie zmachał. A bankai Mayuriego jest tak samo  pokręcony jak on sam  :D

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1081 dnia: Marzec 05, 2009, 04:23:28 pm »
No tak Hollow, to oczywiste. Tyle że Tousen swój miecz zdobył inaczej niż shinigami zwykli to robić. Oni mają swoje własne miecze więc nic dziwnego że są do nich dopasowane. Tousen swój miecz zabrał z grobu zmarłego shinigami, do którego on wcześniej należał więc to trochę inna sytuacja.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1082 dnia: Marzec 05, 2009, 07:04:06 pm »
a tak wogule to ten kapitan 9 odział wygląda na mocnego, ale czy taki jest? zobaczymy, ale robi wrażenie. w sumie to ten shinji to też taki lamus ale powera ma.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1083 dnia: Marzec 05, 2009, 07:15:28 pm »
Może Tousen zabrał z trumny tylko miecz, ale duch miecza umarł razem z użytkownikiem

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1084 dnia: Marzec 05, 2009, 09:31:29 pm »
Albo poprzedni użytkownik był po prostu podobny do Tousena więc i Bankai robi wrażenie dopasowanego.W tym momencie jest raczej niemożliwe postawienie pewnej odpowiedzi na to pytanie.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1085 dnia: Marzec 06, 2009, 07:35:01 am »
w mandze ładnie akcja się toczy, no i te drugie stadium 4 jest niezłe. no i chyba już koniec ichigo, ale i tak po tamtych cios miał siłe wstać i założyć maske - dziwne................

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1086 dnia: Marzec 06, 2009, 11:53:01 am »
No to sę nazywa coś! Nowy chapter Bleacha uważam za wspaniały ^^ Druga forma Ulquiorry jest świetna bez dwóch zdań, lepsza niż ją sobie wyobrażałem po ostatnim panelu poprzedniego chapka. A to co robi z Ichigo, uch, nie chciałbym być teraz na miejscu Truskawkowego. Bardzo, bardzo lubię Ichiego ale podoba mi się to jak jest poniewierany i maltretowany przez Ulqa, jak Ulq wręcz miażdży go różnicą mocy. A jeszcze bardziej podoba mi się postawa Ichigo, który wciąż się nie poddaje i mimo że cały drży ze strachu i ledwie się na nogach trzyma to wciąż męczy Ulqa swoją wiarą czy czymkolwiek on się tam teraz kieruje. I do tego przez cały ten czas nie wypuścił miecza, to też mi się podoba, ot szczególik ^^ No i Inoue do spółki z Ishidą dotarli na kopułę i już szykowałem się na ckliwą scenę Inoue, która będzie umoralniać Ulqa czy coś w tym stylu a tu... OŁ MAJ FAKIN GAT Ulquiorra zrobił w Ichim jedną wielką potężną dziurę. Nie taką dziurę jak na koniec ich poprzedniego starcia ale po prostu DZIURĘ O_O

I nie mam pojęcia co może się teraz wydarzyć. Pomyślałem sobie, że może Ichigo po śmierci trafi do Soul Society, coś tam się podzieje i wróci wzmocniony do walki albo coś w tym stylu ale zapomniałem o tym, że jego łańcuch już dawno został przerwany podczas treningu u Urahary więc Ichigo właściwie już jest technicznie martwy. O ile się nie mylę to jeśli martwa dusza umiera to staje się dachówkami w Soul Society prawda? Więc śmierć Ichigo chyba odpada bo jakoś nie wyobrażam sobie by od tej pory główny bohater historii miał robić za dachówkę. Z drugiej strony tego co zrobił Ichiemu Ulq nie da się przeżyć. Albo więc pomoże mu Orihime napinając swoją moc cofania czasu do maksimum i go wskrzesi albo sam nie wiem, może rzeczywiście Ichigo umrze i wydarzy się coś kompletnie nieprzewidywalnego. Zresztą co do opcji z Inoue to nie ma raczej szans żeby Ulquiorra pozwolił jej na pomoc Ichiemu i nie ma też szans żeby Ishida mógł go zająć. Może więc wpadną kapitanowie albo choś jeden z nich. Chciałbym żeby oprócz nich wpadła też Rukia coby zobaczyła teraz Ichigo. Przecież z miłości i rozpaczy to ona by chyba z miejsca bankaia dostała xD Z tym to rzecz jasna żart, zresztą Rukia walczy z tym całym Rudobonem. Cholera, dobry ten chapter ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1087 dnia: Marzec 06, 2009, 12:00:57 pm »
Ulek na poziomie SSJ2 faktycznie świetnie wygląda, aż szkoda, że powiedział, że tylko on ma taki w espadzie.
Z Ichigo w takim stanie niewiele można już zrobić. Aż nie mogę się doczekać nowego chaptera.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1088 dnia: Marzec 06, 2009, 12:33:37 pm »
To co wyrabia Ulquiora w swoim "SSJ2" przechodzi ludzkie pojęcie.Ichigo zdołał znaleźć w sobie siły by założyć maskę jeszcze raz(czemu mnie to nie dziwi?) a ten go od tak powalił jednym ruchem.Poza tym to ,dla mnie,bezkonkurencyjnie najlepiej wyglądający Arrankar w całej historii Bleacha.Ishida stwierdził że jego Reiatsu jest tak ogromne że trudno to w ogóle nazwać  mocą,bardziej przypomina to ocean energii rozciągający się że wszystkich stron-można spokojnie powiedzieć że żaden z Shinigami nie ma szans w walczę z Ulkiem i zostaje im tylko rzucić się na niego kupą.Niech każdy mówi co chce ale po tym co wyrabia facet oznaczony nr.4 zaczynam martwić się nie tylko o Hitska ale i o Yammamoto.Poza tym wyszło na wierzch że Ulk miał jednak sekrety przed Aizenem(nie wiedział on o jego drugiej formie) czyli tak jak myślałem tylko grał lojalnego sługę.
Dobrym pytaniem jest też co się teraz stanie z Ichigo-tego co zrobił mu Ulk nie da się po prostu przeżyć,to chyba ten moment w którym Ruda nauczy się wskrzeszać zmarłych.
Nie mogę się już doczekać następnego Chaptera.Oj po prostu nie mogę... 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1089 dnia: Marzec 06, 2009, 01:10:07 pm »
A jeśli Kubo w następnym rozdziale przeskoczy z akcją do walk kapitanów z resztą espady to normalnie załamka  :evil:
To skoro Aizen nie wiedział o tej drugiej formie to może jest on silniejszy niż ... powiedzmy 3 espada.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1090 dnia: Marzec 06, 2009, 01:30:05 pm »

To skoro Aizen nie wiedział o tej drugiej formie to może jest on silniejszy niż ... powiedzmy 3 espada.
te same pytanie sobie zadałem, czy czasem z 2 formo nie zrówna się z kimś z trójki?
i tak jak powiedział
To co wyrabia Ulquiora w swoim "SSJ2" przechodzi ludzkie pojęcie.Ichigo zdołał znaleźć w sobie siły by założyć maskę jeszcze raz(czemu mnie to nie dziwi?) a ten go od tak powalił jednym ruchem.Poza tym to ,dla mnie,bezkonkurencyjnie najlepiej wyglądający Arrankar w całej historii Bleacha.Ishida stwierdził że jego Reiatsu jest tak ogromne że trudno to w ogóle nazwać  mocą,bardziej przypomina to ocean energii rozciągający się że wszystkich stron-można spokojnie powiedzieć że żaden z Shinigami nie ma szans w walczę z Ulkiem i zostaje im tylko rzucić się na niego kupą.Niech każdy mówi co chce ale po tym co wyrabia facet oznaczony nr.4 zaczynam martwić się nie tylko o Hitska ale i o Yammamoto.Poza tym wyszło na wierzch że Ulk miał jednak sekrety przed Aizenem(nie wiedział on o jego drugiej formie) czyli tak jak myślałem tylko grał lojalnego sługę.

wiec ciężko jest naprawdę sobie wyobrazić co potrafi 1 espada.

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Bleach
« Odpowiedź #1091 dnia: Marzec 06, 2009, 02:14:56 pm »
Widzę 2 opcje. Pierwsza, Aizen rzeczywiście nie wie jakie są możliwości Ulquiorry i ten jest silniejszy od espady nr 3 (w co wątpię) i druga okaże się, że pojawi się espada, który będzie miał jeszcze 3 formę (ew. sam Aizen będzie miał ten przywilej). Coś w stylu Super Saiyan 1-4 albo kilku form miecza głównego złego z Black Cata.
Nie zdziwiłbym się też gdyby Ulquiorra nagle nie zmienił drużyny i nie przeciwstawił się Aizenowi (jeśli okazałoby się, że jest rzeczywiście über-strong, chociaż to mało prawdopodobne), ale najpewniej gacek załatwi Inoue, Ichigo obudzi skryte w sobie moce i rozwali Ulquiorrę. Tak czy inaczej ta super-hiper forma gacka mi się nie podoba.
A o Yamamoto to bym się nie martwił, nie sądzę żeby ktoś słabszy niż Gin (który jak mniemam jest silniejszy od espady nr 1) miał z nim jakiekolwiek szanse.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1092 dnia: Marzec 06, 2009, 03:20:31 pm »
nie no, weźcie, ulquiorra jest tutaj prawdziwym przekoksem i skoro jako jedyny posiada lvl 3, to wszystkich innych espadów napewno przewyższa, mało tego, napewno knuje coś przeciwko aizenowi

to barwna postać w ogóle - dam głowę, że jest rozdarty między setką różnych rzeczy (kocha inoue też)

trochę jak batman

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1093 dnia: Marzec 06, 2009, 03:35:37 pm »
nie no, weźcie, ulquiorra jest tutaj prawdziwym przekoksem i skoro jako jedyny posiada lvl 3, to wszystkich innych espadów napewno przewyższa, mało tego, napewno knuje coś przeciwko aizenowi

to barwna postać w ogóle - dam głowę, że jest rozdarty między setką różnych rzeczy (kocha inoue też)

trochę jak batman
no, pierwsza osoba co ma takie same zdanie co do 4 espady.

śmiesznie to jakoś wszystko się komponuje 4 który zalewa wszystko swoją mocą jest na miejscu 4 i do niego już nie ma kto stratować...wiec primera pwoinien spokojnie siedzieć, ale nie taki łepek jak tousen i gin są ponad espade. czy tylko mnie to się wydaje dziwne? no dobra niech gin bedzie nie wiadomo jak super to patrząc na 4 to nie wiem czy chociarz z nim się zrówna....a mowa o 1.

Offline Fillo

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1094 dnia: Marzec 06, 2009, 11:35:00 pm »
Hmmm wszystko fajnie truskawka obrywa, a jego strach nie kłóci się z jego "never give up :D Tylko boje się że. wydarzenia potoczą się tak ;
Ponieważ moce shinigami i arrancarów są, że się tak wyrażę ujęte w normy unijne to wiadomo że do gacka nikt dostępny w pojedynkę startu raczej nie ma, a na grupówkę się chyba nie zanosi. Ale jest Inoue z jej 'boską' mocą, a ze wszyscy wiemy, że Żelmen nie trzyma rudej dla jej "walorów", tylko dla tej mocy właśnie nie, więc  obawiam się , że patrząc na umierającego ( martwego?) Truskawka, dziewczyna dostanie superhiperduperoverboosta i pokazując co takiego Aizen w niej widział wkomponuje Ulka w krajobraz a Truskawę uleczy/wskrzesi.  Mam nadzieję, że nawet jeśli dojdzie do czegoś takiego to chociaż zrobią to nie popadając w banał.... A może Inoue na siłę przywróci Ulqowi ludzką formę i tak znienawidzone przez niego serce? jakby nie było wszystko byle nie Inoue przegadująca Uluqiorrę, albo Ichigo znajdujący w sobie kolejne pokłady siły.. no chyba że miałoby to konsekwencje w postaci jakiejś hollowizacji :eek:

 

anything