trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1095 dnia: Marzec 07, 2009, 11:41:34 pm »
To czy Gin i Tousen są ponad Espadą nie było nigdy pokazane.Oni chodzą za Aizenem i nie przypominam sobie by było pokazane że któryś z nich wydawał kiedyś rozkazy komuś z Espady.Zresztą zarówno Ulk jak i Grimjoww wyraźnie się ich nie bali(inna sprawa ze Grimjow nie bał się nikogo-lekceważył nawet  rozkazy Aizena).
Też myślę że zarówno Tousen ani Gin nie powinni nawet wspólnie mieć szans z Starkiem ale zawsze zostaje możliwość że Aizen zamienił ich w Vizardów a to zmieniało by postać rzeczy przynajmniej jeśli chodzi o Gina bo Tousenowi chyba nawet moc Hollowa nie pomoże.
Ulk nawet z tym swoim SSJ2 jest słabszy niż numer 3 bo sam to przyznał -gdy pokazał swój numer Ichigo stwierdził że w Espadzie trzech lepszych niż on-chyba że celowo wtedy kłamał ale tego po prostu nie sposób w tym momencie stwierdzić.


''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1096 dnia: Marzec 07, 2009, 11:53:29 pm »
Kurcze niby na logikę to głupie ale myślę że Gin jest wyjątkowo potężny i może być ponad primerą. Tym bardziej jeśli jest Vizardem. Tousenowi tak jak napisał Zeromus chyba nawet to by nie pomogło. Ale w Gina cały czas ślepo wierzę nawet nie mając żadnych podstaw że ten gość to chodząca potęga, no może w innym znaczeniu niż Zaraki, który jest dosłownie chodzącą potęgą ^^

Co do Ulqa, najbardziej ciekawi mnie w tym drugim ressie to że nie wie o tym Aizen. Skoro Ulquiorra ukrywał przed nim ten fakt (mniejsza o to czy skutecznie czy też nie bo kij wie co tam Aizen ma w głowie) to czy ukrywa coś jeszcze? Czy tylko udaje wiernego sługę, czy planuje coś swojego? Ulquiorra wreszcie stał się ciekawą postacią ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1097 dnia: Marzec 08, 2009, 09:36:47 am »
To czy Gin i Tousen są ponad Espadą nie było nigdy pokazane.Oni chodzą za Aizenem i nie przypominam sobie by było pokazane że któryś z nich wydawał kiedyś rozkazy komuś z Espady.


też tak uważam, bo dziwne by mi się wydało gdy by było odwrotnie.

Kurcze niby na logikę to głupie ale myślę że Gin jest wyjątkowo potężny i może być ponad primerą.
nie mówię może tak i być jak mówisz, ale naprawdę to co pokazuje 4 to abstrakcja i nie wiarygodne. o nim mówią że to jest nie wiarygodne i nie są w stanie tego pojąć  itd. to co będzie jak uwolni miecz primera? mało tego aizen jest silniejszy.... więc nie wiem jak kto wszystko będzie wyglądać, ciężko to pojąć. dalej więc lepiej niech ten kapitan w różowym haori spyla czym prędzej bo na pewno nie ma szans, nie wiem czy wogule z 4 miał by szanse.....
co innego by wyszło gdy by(a tak przynajmniej miało by to większy sens) to 4 espada z tym ssj2 był tak samo silniejszy od 1 espada. wtedy przynajmniej mozna by sobie zobrazować poziomy ich sił, a tak mamy ocean mocy 4, a pozostała trójka to już wogule nie wiadomo co..............
Ulquiorra wreszcie stał się ciekawą postacią ^^
nie, on był ciekawą postacią i jest coraz bardziej ;-)
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2009, 09:48:27 am wysłana przez Jackal »

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1098 dnia: Marzec 08, 2009, 11:03:23 am »
W tej chwili naprawdę jest dużo pytań na które trudno odpowiedzieć ale na przynajmniej niektóre poznamy odpowiedz niedługo.Choćby już w następnym chapterku powinni my się dowiedzieć czego tak na prawdę chce Ulk od Inoue i Ichigo(to znaczy wiadomo ze Ichigo chce doprowadzić do załamania -ale czemu?).
Co do Starka i jego walki z Kyoraku to ja jednak nadal dopuszczam pewną niewielką możliwość że mając dwa miecze ma dwa bankaie-nic innego nie mogło by  chyba dać mu szans w walczę z Primerą.Zawsze pozostaje druga alternatywa -że mimo wszystko Primera i tak nie użyje 100% mocy.
Może wybiegam myślami bardzo do przodu ale kapitanowie muszą tą walkę przegrać.Pomijając że mają bardzo silnych wrogów a sami poza Yamamoto nie mają żadnego pewnego asa(Kyoraku i jego chorowity przyjaciel póki co są niewiadomymi a na pozostałą trójkę na pewno nie można liczyć) to w stronę pola walki zmierza odział Vizardów.Nie miało by to sensu,z punktu widzenia fabuły,gdyby kapitanowie wygrali:"Przyszli my pomóc ale widzimy że już pokonaliście wszystkich wrogów.Trudno, niepotrzebnie trenowali my 100 lat idziemy do domu".     
   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1099 dnia: Marzec 08, 2009, 12:59:32 pm »
No tak, to prawda, choćby ze względu na Vizardów siły Soul Society muszą zostać pokonane. Mimo to z niecierpliwością czekam żeby zobaczyć bankaie kapitanów, na tą chwilę chyba najszybciej Kyouraku i Soifon. Zresztą im szybciej pokażą moc tym szybciej przegrają bo przegrana to w tej chwili ich przeznaczenie, taki los ^^

Może Ulquiorra chce złamać Ichigo bez żadnego większego, dodatkowego powodu. Może po prostu chce mu pokazać że Ichigo jest za słaby dla niego, chce w ten sposób zamknąć rudemu usta z tą jego gadką ws tylu "muszę wygrać".

nie, on był ciekawą postacią i jest coraz bardziej ;-)

E tam, mamy różne punkty widzenia i tyle ^^ Mnie on tam nie kręcił, ot manekin z makijażem. Po stokroć bardziej wolałem oglądać Grimmjowa i Nnoitrę. No ale teraz Ulq jednocześnie załapał fajnego wyglądu i odrobiny ciekawości jako charakter. Wreszcie nad jego głową zaczął latać znak zapytania z prawdziwego zdarzenia i to mi się podoba ^^

Offline Fillo

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1100 dnia: Marzec 08, 2009, 05:52:19 pm »
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2009, 05:56:15 pm wysłana przez Fillo »

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1101 dnia: Marzec 08, 2009, 05:54:33 pm »
Dobre  :D

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1102 dnia: Marzec 08, 2009, 07:48:29 pm »
kapitalne  :lol:


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Fillo

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1103 dnia: Marzec 08, 2009, 08:44:28 pm »
No cóż, jakby nie patrzeć Ulq spełnił swoją groźbę ... naprawdę nie mogłem się powstrzymać jak zobaczyłem ten niefortunny kadr  8)

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1104 dnia: Marzec 09, 2009, 03:07:53 pm »
Wczoraj przeczytałem najnowszy chapter Bleacha (ta wiem że późno, ale po operacji nie bardzo mogłem siedzieć)...powiem tak, zwracam honor, a w szczególności Kubo Tite, Ulq teraz wygląda naprawdę zaczepiście, włśnie czegoś takiego mi w jego poprzedniej "formie" brakowało. Nie jest to, żaden przerośnięty gacek, czy ćma, czy inny stwór, zachowuje postać humanoidalną i wygląda złowieszczo.

A motivator wymiata :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1105 dnia: Marzec 11, 2009, 11:40:56 am »
W anime w końcu zaczynają się walki pierwszych shinigami po hollowizacji z innymi shinigami. Zaczyna się robić ciekawie. Znając życie jeszcze 2, może 3 odcinki i skończy się historia z Gaidena. Ciekawe czy znowu wymyślą jakieś filery. Jeśli tak to mam nadzieję, że coś bardziej ambitnego niż piłka nożna i co najważniejsze żeby nie było tej denerwującej gówniary z poprzednich fillerów.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1106 dnia: Marzec 11, 2009, 01:41:00 pm »
Ciekawe czy znowu wymyślą jakieś filery. Jeśli tak to mam nadzieję, że coś bardziej ambitnego niż piłka nożna i co najważniejsze żeby nie było tej denerwującej gówniary z poprzednich fillerów.

Bardzo wątpię.Jak do tej pory żadne fillery nie nadawały się do oglądania a było ich już sporo.Powiem wręcz przeciwnie,z roku na rok fillery w bleachu robią się coraz gorsze,przynajmniej w moim odczuciu.Ostatniej serii filerów już w ogóle nie oglądałem.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1107 dnia: Marzec 11, 2009, 05:49:37 pm »
czy postać vizarda to tylko maska czy może też posiadać jakieś atrybuty?

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1108 dnia: Marzec 11, 2009, 07:17:43 pm »
Hmm co do tych kolejnych epków to mamy tak:

211. Betrayal! Aizen's Secret Maneuvers
212. Rescue Hirako! Aizen vs. Urahara
213. The Soul Burial Detective, Karakuraizer is Born
214. Karakuraizer's Last Day

Na moje oko to 212 epek jest ostatnim gaidenowym... Pytanie czy ja czegos nie pamiętam z mangi czy to coś fillerowego ale... co to jest Karakuraizer? W mandze po Gaidenie były chyba walki na fillarach o ile się nie mylę i nie przypominam sobie żadnych pogrzebów i Karakuraizerów...

A nowy epek anime naprawdę fajny. Mam tylko takie ale że to zebranie kapitanów jakoś tak dziwnie spokojnie i długawo trwało. Yamamoto zamiast wydać szybko rozkazy musiał się bawić w to ciągłe kapitanowanie i w ogóle. Jakoś takie mało naturalne to jest jak dla mnie.

czy postać vizarda to tylko maska czy może też posiadać jakieś atrybuty?

Raczej maska. Te "kołki" Kenseia i "spodnie" Kuny widzieliśmy zapewne dlatego że zamieniali się oni w pełni w hollowa jak Ichigo podczas treningu z Vizardami, tak myślę. W teraźniejszości będą pewnie mieli już same maski. Apropo, maska Kenseia jest extra ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1109 dnia: Marzec 11, 2009, 07:30:07 pm »

. co to jest Karakuraizer?

nie pamiętam ale czy karakura to nie nazwa tego miasta, więc karakuraizer to cos pochodnego.......
a co do maski kenseia to naprawdę jest dobra  ;-)