Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561468 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1155 dnia: Marzec 19, 2009, 03:31:19 pm »
napisałem "ala" więc nie chodziło mi o to, że "to jest VL"

Dobra a teraz genialne pytanie ^^ Skąd wiesz że jest ala Vasto Lorde skoro na dobrą sprawę nawet jeśli poznaliśmy już jakieś Vasto to nie wiemy że nim jest xD To tak jak bym napisał że Lepper jest jak bóg, nikt nie widział boga więc skąd miałbym to wiedzieć xD

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1156 dnia: Marzec 19, 2009, 03:41:08 pm »
Dobra a teraz genialne pytanie ^^ Skąd wiesz że jest ala Vasto Lorde skoro na dobrą sprawę nawet jeśli poznaliśmy już jakieś Vasto to nie wiemy że nim jest xD To tak jak bym napisał że Lepper jest jak bóg, nikt nie widział boga więc skąd miałbym to wiedzieć xD
a więc i będzie genialna odpowiedz: pisząc "ala VL" miałem na myśli że teraz hichigo będzie nie wiadomo jak potężny skoro przerósł nawet niewyobrażalnego Ulqa. :idea: więc jeśli tu zebrani uważamy że VL są potężni(chodź ich nie  widzieliśmy ale było wspomniane) to tak określiłem trukawe teraz z aktualną przemiano  ssj3. nie widziałem że słowo "ala" tyle nabroi xD



Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1157 dnia: Marzec 19, 2009, 03:46:28 pm »
mada f..wtf...To na prawdę robi się DB...

Ok, obstawiamy do którego ssj (zakładając że to jest 2, bankaja nie liczę) dojdzie Ichigo...daję 6 :D

Kto da więcej.  :badgrin:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1158 dnia: Marzec 19, 2009, 03:58:08 pm »
Bankai to taki Kaioken (ta technika, w kótej Goku robił się czerwony ^^). Jeśli teraz Ichigo ma mieć SSJ2 to myślę że osiągnie ostatecznie SSJ3, no maksymalnie SSJ4.

Jackal, spokojnie, ja o tym z Vasto Lorde to sobie żartowałem ^^ Kiedy żartuję używam rzeczy typu "xD" coby to podkreślić ^^ Ale siłowo masz rację, skoro Ichigo ma być silniejszy od Ulqa to musi być naprawdę koksem. Mam tylko szczerą nadzieję że to będzie już stały wzrost siły go gdyby znowu na jedną walkę się wypakował a potem spowrotem byłby na wcześniejszym poziomie to byłoby to troszki bezsensu. Ale to jeszcze zależy czy Ichigo będzie się kontrolował w tym SSJ2 czy też władzę przejmie Hichigo. Jeśli to drugie to niech będzie że po jego odejściu Ichi nie będzie już takim pakerem. Ale i tak Ichigo musi się tak czy inaczej wreszcie wzmocnić, tak czy inaczej.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1159 dnia: Marzec 19, 2009, 04:37:05 pm »
Bankai to taki Kaioken (ta technika, w kótej Goku robił się czerwony ^^). Jeśli teraz Ichigo ma mieć SSJ2 to myślę że osiągnie ostatecznie SSJ3, no maksymalnie SSJ4.


myślę, że tak może przyjdzie nam jeszcze zobaczyć dwa poziomy do ssj3.
ale reszcie vizardom zrzędnie mina, że po tylu latach będą słabsi tkwiąc ciągle na ssj.



Jackal, spokojnie, ja o tym z Vasto Lorde to sobie żartowałem ^^ Kiedy żartuję używam rzeczy typu "xD" coby to podkreślić ^^
dobrze, ja się nie denerwuję czy coś w tym stylu  ;-)


Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1160 dnia: Marzec 19, 2009, 04:40:41 pm »
To naprawdę zaczyna śmierdzieć Dragon Ballem.Facet powoli umiera z dziurą w piersi zaraz wstaje,ulega transformacji i od tak sobie urywa przeciwnikowi,którego przedtem nie mógł nawet zranić, rękę?Ja zawsze wiedziałem że Ichigo,jako "main hero",wcześniej czy później dorówna Aizenowi ale ,pytam tylko,czemu zawsze jego moc wzrasta w nielogiczny sposób albo w nielogicznym momencie?W takim dragon balu przynajmniej starali się jakoś wyjaśnić czemu czyjaś moc nagle rośnie.No nieważne zobaczymy co będzie już jutro.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1161 dnia: Marzec 19, 2009, 04:44:46 pm »
ale reszcie vizardom zrzędnie mina, że po tylu latach będą słabsi tkwiąc ciągle na ssj.
A ja tam ufnym ich Vizardzi są na tyle mocni i doświadczeni że przynajmniej część z nich nie chowałaby się po kontach na widok Ichigo. A na dodatek to kto tam wie co taki Shinji ukrywa, może i on ma jakiś wyższy poziom.

W każdym razie jestem po nowym chapterze. Dziwne, zawsze wychodził dopiero w piątek a tutaj już mam go na dysku in english. W każdym razie Ichigo jednak jest opanowany przez Hollowa, ma machę, ryczy, nie zwraca uwagi na Inoue i Ishidę, nie mówi i w ogóle. I rzeźni, maj gat, jak on rzeźni! Kryj się Ulq, kryj jeśli możesz ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1162 dnia: Marzec 19, 2009, 04:50:24 pm »
A na dodatek to kto tam wie co taki Shinji ukrywa, może i on ma jakiś wyższy poziom.


dla mnie kensei, love, schinji nawet bez i mocy pustych są nieźli wyrastają ponad przeciętnych kapitanów..



nie powiem "sprytny" strój  :p
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2009, 05:00:53 pm wysłana przez Jackal »

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1163 dnia: Marzec 19, 2009, 05:02:44 pm »
Też uważam ze przynajmniej niektórzy vizardowie ,a nie zdziwił bym się gdyby wszyscy,muszą być silniejsi od większości kapitanów.Są od nich starsi/bardziej doświadczeni +mają moc hollowa.
Jestem po lekturze nowego chapterku.Odwołuje to co wcześniej pisałem -autor wyjaśnił  co za siła kazała Ichigo wstać i walczyć:AI,LOVE,MIŁOŚĆ.Jeśli ktoś miał wątpliwości co do przyszłych relacji Inoue z Ichigo to niech je porzuci:facet wrócił dla nie zza grobu bo usłyszał jej krzyk o pomoc.
Hollow.Definicja:ktoś kto umarł ale jakieś niedokończone sprawy nie pozwoliły mu udać się do Soul Society i jego żale stopniowo zmieniały go w potwora.Jak na razie wygląda to tak że Ulk wykończył Ichigo ale troska o Inoue nie pozwoliła mu spokojnie zgnić w grobie.Chociaż to wciąż nic pewnego na tym etapie można by wysunąć 10 innych hipotez i wszystkie będą pewnie równie dobre.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Bleach
« Odpowiedź #1164 dnia: Marzec 19, 2009, 05:04:58 pm »
Toć nie mówcie, że się tego nie spodziewaliście bo nie uwierzę :). Ja tam lubię takie schematy, chociaż akurat za Ichigo to nie przepadam i wolałbym żeby nie był potężniejszy od takiego Yamamoto czy Kenpachiego, o Aizenie nie wspominając. Aizena to bym chciał żeby Urahara rozwalił z pomocą Gina, który by się nawrócił. W każdym razie Bleacha wolę o wiele bardziej niż Naruto i akurat to, że śmierdzi DB uważam za zaletę.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1165 dnia: Marzec 19, 2009, 05:17:52 pm »
nie powiem "sprytny" strój  :p
Pomyślałem to samo czytając rozdział xD

Też uważam ze przynajmniej niektórzy vizardowie ,a nie zdziwił bym się gdyby wszyscy,muszą być silniejsi od większości kapitanów.Są od nich starsi/bardziej doświadczeni +mają moc hollowa.
Dokładnie. Mnie nie licząc Shinjiego najbardziej ciekawi chyba siła Rose'a. Bardzo podoba mi się jego postać.

Jeśli ktoś miał wątpliwości co do przyszłych relacji Inoue z Ichigo to niech je porzuci:facet wrócił dla nie zza grobu bo usłyszał jej krzyk o pomoc.
Nie! Nie! Nie! Nie przyjmuję tego do wiadomości po prostu. Ichigo ma być z Rukią. Rukia ma być z Ichigo. Inoue to tylko przyjaciółka Ichigo, też byś wstał z grobu gryby Cię przyjaciel wywołał... xD Wnioskując po historii to Inoue albo na końcu będzie z Ishidą, albo sama albo ewentualnie okaże się że naprawdę nie jest tą samą Inoue, ochroni Ulqa i zamieksza z nim w lesie Menosów (z fillerwocyh epków) xD Ichigo i Rukia to para Bleacha, ta dwójka musi być razem i tyle. Wystarczy zobaczyć twarz Ichigo kiedy Inoue leczyła Rukię ranioną przez Grimmjowa albo kiedy Ichigo i Rukia patrzeli się na siebie gdy Truskawkowy przybył na jej egzekucję. Chyba gdzieś w środku jestem odrobinkę romatykiem ^^ W każdym razie myślę że Ichigo będzie z Rukią, no chyba że któreś z nich zginie... ^^ A Inoue życzę wszystkiego najlepszego, papa  :badgrin:

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1166 dnia: Marzec 19, 2009, 05:37:29 pm »

Dokładnie. Mnie nie licząc Shinjiego najbardziej ciekawi chyba siła Rose'a. Bardzo podoba mi się jego postać.


Mnie z kolei ciekawi Mashiro.Te wspomniane 15 godzin już przy pierwszym założeniu maski to tak na pokaz czy naprawdę jest ona jakimś wyjątkowym Vizardem?W końcu to że ktoś potrafi długo nosić maskę nie znaczy że daje mu ona więcej mocy niż innym ale...15 godzin!!! Ichigo po prawie miesiącu treningu awansował  z 10 na 11 sekund.Mimo wszystko pobudza to moją ciekawość.

Co do Stroju Inoue to też podpiszę się pod-naprawdę "sprytny" strój. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1167 dnia: Marzec 19, 2009, 05:58:06 pm »
tak mnie przyszło na myśl, skoro ichigo ma nadal to dziurę to póki hollow króluje u niego to żyje, ale jeśli odejdzie to powinien zginać. O ile inoue tego nei zalepi, ale jeśli nie to powinien być dead.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1168 dnia: Marzec 19, 2009, 06:12:22 pm »
tak mnie przyszło na myśl, skoro ichigo ma nadal to dziurę to póki hollow króluje u niego to żyje, ale jeśli odejdzie to powinien zginać. O ile inoue tego nei zalepi, ale jeśli nie to powinien być dead.

Święta racja. Tak było podczas walki z Kenpachim tyle że wtedy to nie Hollow a Zangetsu pomógł Ichigo. Zangetsu zablokował krwawienie rany Ichigo ale w końcu stracił siłę i rana Ichiego znowu się odezwała po zadaniu ostatniego ciosu. Tak byłoby też po odejściu Hollowa. Czy jednak Hichigo da się leczyć Inoue? Z jednej strony trudno to sobie wyobrazić z drugiej jednak jeśli Ichigo zgninie to i on. Z trzeciej znowu Hichigo może chcieć już na dobre przejąć ciało nie przejmując się Ichim. A może nawet sam uleczy ranę, przecież gdy Ichigo zamienił się w full Hollowa podczas treningu u Vizardów to o ile dobrze pamiętam umiał się regenerować.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1169 dnia: Marzec 19, 2009, 06:18:43 pm »
Może ze zdjęciem maski dziura będzie się zamykać.

 

anything