trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561444 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1185 dnia: Marzec 27, 2009, 10:17:48 am »
Oj, Ichigo/Hichigo/cokolwiek koksi że hej! Tylko nie wiem czy nawet nie za bardzo. Nie jestem fanem Ulqa ale jakoś dziwne to jest żeby zginął bez żadnego odrobinę choć skutecznego oporu przed tym rogatym czymsiem. Co do rogatego czymsia to podoba mi się ale chciałbym żeby się wyjaśniło co to właściwie tak naprawdę jest. Ciekawi mnie co zrobi teraz kiedy rozsmarował Ulqa na Las Noches. Może zaatakuje Ishidę i Inoue (tak! zaatakuj Inoue! xD), może wreszcie pojawi się jakiś kapitan lub kapitanowie. Może pojawi się Rukia! A nie, ona walczy z Rudobonem. Wielce żałuję że nie ma jej przy Ichim w takim momencie, ech. A właśnie, czy tylko ja mam jakieś dziwne przeczucie że Ulquiorra przeżyje to czołowe zderzenie z Cero? Tak btw to rogaty czymś jest niezłym masochistą go z głową Ulqa chyba chciał se nogę odstrzelić ^^

Aha, a ta akcja Ulqa z rzucaniem tą uber-hruper-lancą była strasznie lejm. "Hej, rogaty, stój i nie ruszaj się żebym mógł cię zabić. Oj, nie wyszło, stój jeszcze raz". LEJM.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2009, 10:21:24 am wysłana przez Dino »

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1186 dnia: Marzec 27, 2009, 11:24:50 am »
Ulk wymiękł od jednego ataku i to nie żadnego limit breakera czy overkilla tylko zwykłego machnięcia mieczem.Zakładając że do niedawna truskawek nie mógł zranić jego poprzedniej formy jest to co najmniej dziwne.Wiem że mangi rządzą się swoimi własnymi prawami ale jak stosunki sił zmieniają się o 180 stopni co dwa chaptery to jest to trochę naciągane.W każdym razie teraz będą na 90% retrospekcje.Ciekawie by było gdyby Ichigo wziął się po nich za kapitanów shinigami (przy jego nowych możliwościach Zaraki albo Byakuya to jednostrzały)  ale do tego raczej nie dojdzie    :cry: .
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1187 dnia: Marzec 27, 2009, 11:35:33 am »
Ale na ostatnim rysunku było widać czarne światło więc może Ulek w akcie desperacji uwolnił jeszcze raz cero i może chociaż go trochę uszkodził.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1188 dnia: Marzec 27, 2009, 11:55:44 am »
Też tak myślę Hollow, ten dwubarwny wybuch może sugerować Cero Oscuras użyte do sparowania Cero rogatego czymsia.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1189 dnia: Marzec 27, 2009, 04:19:35 pm »
 :doubt: ręce mi opadają. Czy nie mogło to wyglądać odrobinę realniej?  a tak mamy nie wiadomo co. Druga rzecz -  szczerze dziwna sprawa z tą jego szybkością, bo ulek na ssj cwaniakował bardziej efektownym i szybszym sonido, no ale to szczegół. takie naciągane to wszystko. Jedyne co mnie wkurzy to tak marny koniec najbarwniejszej postaci jak narazie.

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Bleach
« Odpowiedź #1190 dnia: Marzec 27, 2009, 05:03:25 pm »
Najbarwniejszej postaci? Ulek nie umywa się do większości kapitanów. Ot taki czarny charakter, który ciągle gada to samo. To już Yamii jest bardziej interesującą postacią, IMO. Cieszę się, że w końcu dostał bęcki, bo działał mi na nerwy, chociaż znając życie walka potrwa jeszcze ze 2 rozdziały.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1191 dnia: Marzec 27, 2009, 05:11:04 pm »
Najbarwniejszej postaci?
zapomniałem dodać, najbarwnijeszą jak dla mnie. No nie mówię jest jeszcze parę typków takich jak: zaraki, histek czy byak no ale.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1192 dnia: Marzec 27, 2009, 05:57:39 pm »
. To już Yamii jest bardziej interesującą postacią

No bez przesady.Yamii to żywa kalka Nappy z DB-tępy mięśniak który potrafi tylko niszczyć i zabijać i jest tak kosmicznie głupi ze gdy przegrywa nie jest w stanie tego pojąć i tępo raz za razem atakuje dopóki Ulk mu nie powie by przestał albo Aizen nie wyda rozkazu do odwrotu.Ulk może się nie podobać (kwestia gustu)  ale  każdy jest ciekawszą postacią niż Yamii.Dosłownie każdy łącznie z Konem którego szczerze nienawidzę.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1193 dnia: Marzec 27, 2009, 06:12:58 pm »
najbarwniejszej postaci jak narazie.
:lol: :lol: :lol:
Hahahah, twarde, nie pogadam xD Wieczna skała na twarzy, bezuczuciowe wykonywanie rozkazów, kalkowanie tekstów Byakui sprzed kilkuset rozdziałów... najbarwniejsza postać xD Z całej Espady chyba tylko Yammi (w jego kwestii zgadzam się w pełni z Zeromusem) i Zommari byli mniej ciekawi. Imo oczywiście, imo.

Poza tym, co ma efektowność Sonido do jego szybkości? I skąd wiesz, że Ulq miał szybsze? To statyczny obrazek z komiksu, doprawdy widząc ciało Ichigo przechodzące w paski i Ulqa przechodzące w paski ciężko wyskoczyć z czymś takim jak "Ulq miał szybsze". Skoro Ulq nie nadąża za Ichigo wszystko wskazuje na to, że Ichigo jest szybszy. Po co dorabiać dziwną ideologię.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1194 dnia: Marzec 27, 2009, 07:04:39 pm »
:lol: :lol: :lol:
Hahahah, twarde, nie pogadam xD Wieczna skała na twarzy, bezuczuciowe wykonywanie rozkazów, kalkowanie tekstów Byakui sprzed kilkuset rozdziałów... najbarwniejsza postać xD Z całej Espady chyba tylko Yammi (w jego kwestii zgadzam się w pełni z Zeromusem) i Zommari byli mniej ciekawi. Imo oczywiście, imo.
no ba. Jednak dla mnie jest to świetna postać.

Poza tym, co ma efektowność Sonido do jego szybkości? I skąd wiesz, że Ulq miał szybsze? To statyczny obrazek z komiksu, doprawdy widząc ciało Ichigo przechodzące w paski i Ulqa przechodzące w paski ciężko wyskoczyć z czymś takim jak "Ulq miał szybsze". Skoro Ulq nie nadąża za Ichigo wszystko wskazuje na to, że Ichigo jest szybszy. Po co dorabiać dziwną ideologię.

no dobra.

Im dalej idąc tym bardziej robi nam się tutaj następny DBZ. Może nie tyle co następny ale są rzeczy identyczne jak w DBZ. Na przykład ich siłą prędzej to było świetnie zobrazowane tzn ten ma bankai a ten nie, ten ma maskę a ten nie itd. Ale teraz? wyszedł gostek pokazał co potrafi okrzyknęli go nie wiadomo kim i dorzucili tekst, że bardziej uber już być nie można. A tu nie, wyskakuje następny gość, który  jest lepsiejszy. W praktyce może tyle samo potrafi, ale w teorii to on jest ten największy "hero" teraz. Więc  widzimy ten sam kompleks co w DBZ czyli jeśli chodzi o samo siłę to tak samo wygląda jedynie ich siła wzrasta w ich głowach i wyglądzie np. jestem teraz ssj3 i jest lepszy, -ok, to teraz ja będę ten słabszy. Tak to teraz widzę.

(ciekawostka: w samym DBZ ten problem kto jest lepszy później ładnie się rozwiązał)

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1195 dnia: Marzec 27, 2009, 07:50:26 pm »
Świetna nie świetna ale na pewno nie barwna. Imo.

Ja póki co nie wypowiadam się specjalnie co do power-upa Ichigo i tej dziwnej (pięknej1) formy. Czekam na jakiekolwiek wyjaśnienie co się właściwie z Ichim stało. I mam nadzieję że to wyjaśnienie będzie satysfakcjonujące.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1196 dnia: Marzec 27, 2009, 08:52:24 pm »
Póki co zgadzam się z Jackalem.Może z czasem się wyjaśni o co chodzi i wątpliwości znikną ale póki co to co się dzieje jest dziwne.Przedtem była jakaś jasna hierarchia (wyżej wymienione:ten ma bankaia a ten nie itd.).Teraz stosunek sił zmienia się z chaptera na chapter i nie wiadomo zbytnio o co w tym chodzi.Nie chodzi tu tylko o walki truskawka,choćby jak pisałem kiedyś mocno kontrowersyjna jest też walka Kyoraku z Starkiem.Nawet zakładając że Stark używa tylko części swoich możliwości to Kyoraku robi to samo a chwilowo dorównuje Primarze-jakim cudem skoro Zaraki, który podobno był Uber killerem, miał takie  problemy z nr.5?Wychodziło by z tego że Kyoraku jest lepszy niż Zaraki,Ichigo(kiedyś) i Byakuya razem wzięci a ponad nim ciągle jest Yamamoto...Takich przykładów jest sporo i podsumowując chodzi mi tylko o to że w chwili obecnej nie za bardzo wiadomo kto jest silny a kto słaby.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1197 dnia: Marzec 27, 2009, 08:56:55 pm »
Świetna nie świetna ale na pewno nie barwna. Imo.


nie znasz się xD, a tak poważnie to ja tylko powiedziałem jak ja uważam a nie że to prawda objawiona i musisz w to wierzyć.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1198 dnia: Marzec 27, 2009, 09:33:21 pm »
Żaden z nas się nie zna xD I wiem że wyłożyłeś swoje zdanie, ja moje. Ulq nie jest złą (jakościowo) postacią ale zdecydowanie uważam go za postać bez/mało barwną.

W kwestii tej hierarchii także się zgadzam z Jackalem. Tylko w kwestii samego Ichigo póki co nie zajmuję żadnej pozycji. Czekam.

Wychodziło by z tego że Kyoraku jest lepszy niż Zaraki,Ichigo(kiedyś) i Byakuya razem wzięci
Może nie razem wziętych ale tak, myślę że Kyouraku (i Ukitake) jest silniejszy od Kenpachiego, Ichiego i Byaka. No, chociaż co do Ichigo to po ostatnich dwóch chapkach to już nie jestem taki pewien. Pozostańmy więc przy Kenie i Byaku ^^

P.S.
Jeszcze co do Ulqa. O ile naprawdę zginął w tym chapku (w co wątpię) to jego śmierć byłaby naprawdę fajna gdyby nie ten tekst o braku powodu do życia. Gdyby poprzestał na stwierdzeniu że Ichigo zachowuje się jak Hollow, że przegrał, że przyjmuje porażkę to byłoby ładne ale z tym brakiem chęci życia... przesadził chłopak. W ogóle o ile umarł, to fajne jest to że zginął w swoim stylu. Tacy Grimmjow czy Nnoitra walczyli do utraty sił powtarzając że wygrają. To było w ich stylu. Ulquiorra bez zbędnego gadania po prostu przyjął porażkę widząc, że jest za słaby dla rogatego czymsia. Podoba mi się to, że Ulq skończył nie tracąc swojej natury. No, inna sprawa że czuję że póki co jednak jeszcze nie skończył xD Ale gdyby jednak...
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2009, 09:38:45 pm wysłana przez Dino »

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #1199 dnia: Marzec 27, 2009, 10:10:28 pm »
Fakt faktem swój spokój zachował do końca nawet gdy leżał przyciśnięty nogą nie stracił rezonu.

P.S. jeśli dobrze wyczaiłem to teraz ten"ala ichigo/hollow" posługuje się sonido więc przez to stał tak szybki jak ulek bo gdt by korzystał dalej z shounpo to by tak go nie zaskakiwał.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2009, 10:18:20 pm wysłana przez Jackal »