Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 577696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4095 dnia: Październik 24, 2012, 02:48:36 pm »
Ciekawe, Bleach ciągnie się już tak długo, że równie dobrze może nigdy się nie skończyć. :razz:

Co do podpunktów (tez gdzieś je widziałem), ale podchodzę do nich ze sporą rezerwą, zresztą czytałem to na jakimś forum i ludzie też się naśmiewali, niektóre domniemane domysły:
-unohane ruszającą do walki gdzie pokaże swoje zdolności, a także rozwinie warkocz - przywoła wszystkich zmarłych jak nekromanta :razz:
- bankai kyorykau - wielki potop (sake) oczywiście
- odział zero - zero, bo zero zrobi, ponieważ zero się pokaże jako że zero potrafi
- mają powrócić nie którzy arrancarzy, prócz tych co zginęli. - klasyka a jako że 95% postaci nigdy nie umiera kiedyś wrócą wszyscy
- pochodzenie ichigo + co znaczył słowa aizena kiedy mówił, że ichigo jest człowiekiem i... - okaże się mamusia miała romas z listonoszem Hollowem a tatuś o tym nie wiedział. :biggrin: stad maska i moce hollowa u Truskawka
- ma być coś o ojcu ichigo - mamy kolejny rok, wiec kolejna rocznica śmierci matki, no i może w końcu dowie się że nie jest ojcem ichigo.
- jak poznali się urahara z yorouchi - uhhh to pewnie i tak ocenzurują :biggrin:
- co jest prawdziwą przyczyną śmierci matki ichigo. - tutaj pamietam że było że Fisher był pod wpływem i cała akcja to był jednak wypadek.

Ogólnie ludzie wymyślali masę tego, mniej lub bardziej śmieszne...
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4096 dnia: Październik 24, 2012, 04:35:20 pm »
http://manga.ianime.pl/?manga=Bleach&chapter=506

osobiście czekam na odsłonienie wszystkich ciekawostek typu: bankai genrusaia. Według mnie bleach ostatnio jest o wiele ciekawszy  niż prędzej, ale oczywiście przemakając  oko na dużo rzeczy.

Offline bezbollah

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4097 dnia: Październik 31, 2012, 12:08:40 pm »
Kiedyś bardzo lubiłam zarówno komiks jak i anime, ale to niezły tasiemiec i wymiękłam :P ale jak już sobie o nim przypomniałam to mam ochotę znowu pooglądać...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4098 dnia: Październik 31, 2012, 05:26:21 pm »
Jak pominiesz filery to śmiało oglądaj. Przy którym momencie fabuły wymiękłaś?

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4099 dnia: Październik 31, 2012, 05:58:44 pm »
Rozdział bardzo ciekawy. Dowiadujemy się co nieco o matce Ichigo, o tym, że nawet związany Aizen potrafi czarować (albo przynajmniej zagadywać na śmierć) i że zły wąsacz jednak nieźle wymiata. Skoro Ichigo uczył się już poskramiać moc Shinnigami u Urahary, moc Hollowa u Hirako, moc Fullbringa u Ginjō, a teraz pewnie będzie się uczył mocy Quincy u Ishidy...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4100 dnia: Październik 31, 2012, 06:51:48 pm »
Zgadzam się rozdział był ciekawy. Obecnym bleach'em nadal można się cieszyć, o ile przymknie się oko na pewne rzeczy. Zastanawiam się co teraz? Minął jego(juha) czas i co tak sobie pójdą? I czy dobrze widziałem? To ten przydupas baha przeciął miecz ichigo? Jeśli tak to musi być bardzo mocny nie jak reszta, bo ichigo prędzej walczył z o wiele silniejszymi przeciwnikami, ale nit nigdy nie złamał jego miecza w bankai.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4101 dnia: Październik 31, 2012, 07:13:00 pm »
Faktycznie przeciął. Niekoniecznie jest silny bo to może być jakaś jego zdolność. Albo to normalna zdolność ich broni...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4102 dnia: Październik 31, 2012, 07:41:41 pm »
Po prostu według mnie przeciął, bo jest dobry. Wyglądał na mocnego potem myślałem, że cienias i teraz już uważam go za mocarza. Zastanawiam się jak odnaleźć ichigo i jego siłę. Czy ma taką siłę z powrotem jak w walce z aizenem? Nawet jeśli to według mnie to nadal to nie poziom genrusaia, czy też baha.

Po za tym wydaje mi się, że skład w większości oddziału zero to ludzie z pierwszej generacji kapitanów, o których wspomniał bah.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4103 dnia: Październik 31, 2012, 07:55:31 pm »
Trudno określić jakoś siłę Ichigo. Na końcu walk w Soul Sociaty był na poziomie  kapitana. Potem Dostał tą odznakę shinnigami, która ograniczała mu moc więc osłabł, ale potem został pełnoprawnym Vizardem. Możliwe, że odznaka nie była w stanie ograniczać mocy Hollow więc był trochę silniejszy niż przeciętny kapitan. A podczas walki z Aizenem zamienił całe swoje reatsu na siłę fizyczną więc odznaka w ogóle przestała działać. Wtedy był najpotężniejszy. Teraz kiedy nic go nie ogranicza, a jego moc się rozwinęła może być na poziomie Yamamoto.

Mi się raczej wydaje, że pierwsza generacja po prostu zginęła. A jeśli nie to powinni być równie starzy jak Yamamoto.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4104 dnia: Październik 31, 2012, 08:43:01 pm »
Rozumiem. Myślę, że pod względem reitatsu możliwe że jest na poziomie yamamoto, ale jeśli chodzi o walkę i skuteczność to by przegrał. Staruszkowi bankai daje niesamowitą przewagę.


Tak pomyśleć to dawno już nie było tu pisane w tym temacie. Sporo osób z tego grona odszedło.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4105 dnia: Październik 31, 2012, 08:50:34 pm »
Ichigo walczył tylko za pomocą miecza. Dziadek Yamamoto nie tylko za pomocą miecza (z potężną mocą), ale i z karata potrafił przywalić. No i ma więcej doświadczenia w walce na miecze niż Ichigo. Krótko pisząc Dziadzia wygrywa w każdej konkurencji.

A no niestety. Część już nie czyta mangi (o anime nie pisząc), a reszta znudziła się tym forum. Może kiedyś wrócą...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4106 dnia: Październik 31, 2012, 08:54:44 pm »
Ciekawe te ostatnie słowa i te w srodku juha baha... ichigo będzie jego synem? Wnukiem?

Może wrócą... oby.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4107 dnia: Listopad 01, 2012, 07:18:39 am »
Ichigo w ostatecznej walce z aizenem był o wiele silniejszy niż jest teraz to jest pewne. Ichi aktualnie ma daleko do tego by "podmuch" jego miecza rozwalał góry. Poziom mocy ma teraz na poziomie dziadziusia, tylko że Yammamoto ma przewagę w doświadczeniu i umiejętnościach, co za tym idzie dziadzia tak naprawdę jest silniejszy, bo sama moc to nie wszystko. W końcu można pokonać "silniejszych" ludzi jeśli ma się, od nich większe umiejętności. 
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2012, 08:35:03 am wysłana przez matej00 »
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4108 dnia: Listopad 01, 2012, 10:08:19 am »
Według mnie obecnie jest ciut słabszy od dziadka może coś jak zaraki. Dziwne, że zaraki odpadł tak po prostu.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4109 dnia: Listopad 01, 2012, 03:49:51 pm »
I tak Zaraki wykończył więcej Quincy niż większość kapitanów razem wzięta. No i nie dali mu okazji zdjąć opaski.