trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 560233 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krova

Bleach
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 24, 2007, 10:54:26 pm »
Cytat: "nolifesking"
trzebabyło pokazac jego przeciwnika to dopiero było zaskoczenie :D


 Latający wieloryb?
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline steelie

Bleach
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 24, 2007, 10:56:02 pm »
Cytat: "nolifesking"
trzebabyło pokazac jego przeciwnika to dopiero było zaskoczenie :D

Było to trochę bez sensu. Autor musi się teraz popisać wielką biegłością w konstruowaniu fabuły, aby wyjaśnienie miało ręce i nogi.

Offline nolifesking

Bleach
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 24, 2007, 11:02:18 pm »
Cytuj
Było to trochę bez sensu. Autor musi się teraz popisać wielką biegłością w konstruowaniu fabuły, aby wyjaśnienie miało ręce i nogi.

też jestem ciekaw.... okazuje sie że Ichigo wcale nie jest taki specjalny a całe Seretei nie ma nad "nimi" (czytaj postacie z nowej historii + bounto) ani władzy ani nawet wiedzy :P i  dalej w fabłe tym wydaje sie to całe seretei strasznie nieuporzadkowanym... hmm miejscem(?)

Offline Nakago

Bleach
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 14, 2007, 08:23:42 pm »
Fillery sobie odpuściłam, wiernie oglądam tylko te odcinki, które powstały na podstawie mangi. Oraz mangę czytam na bieżąco... biedny Kaien :-(.

Moi ulubieni bohaterowie ;-): Byakuya Kuchiki i Kisuke Urahara :-D. Byakuya - odkąd się pokazał, a Kisuke od szkolenia Ichigo, właściwie. Przedtem był może zabawny, ale niwiele wnosił.


Przy okazji: czy w tym temacie można rozmawiać również o szczegółach fabuły, a nie tylko o ogółach wszystkiego? Bardzo mnie interesuje Wasze zdanie w kwestii hougyouku - kiedy i jak dostało się ono Rukii, na przykład...

Tu przykład w działaniu tego o czym napisał Noli:
Cytuj
nic nie widać^^
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline nolifesking

Bleach
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 15, 2007, 05:54:50 am »
mozesz ale pisz w zrecznych anty spojlerach tz.

quote color=white tekst /color /quote

wstaw jescze tylko kwadratowe nawiasy i zastrzez  ze spojler ;]
a pytania mozesz zadawac nawet bez tej operacji o ile nie są to pytania sugerujace fabułę.

Offline Kagy-chan

Bleach
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 29, 2007, 03:47:26 pm »
heh Bleach :D nawet niezłe anime(mam pierwszy odcinek po Polsku) xD pierwszy odcinek oglądałam poprostu z nudów,ale już póżniej mnie wciągnęło...Troszkę nieco mroczny klimat,wogóle to był świetny pomysł rozmawiania z duchami xD no a ta walka Ichigo z ojcem :?: nawet nie pamiętam czy to ojciec:P ale te walki to u nich byla normalka :lol:
Smutek zawsze jest pozostałością po przeszłości,
   Żal jest bólem pamięci"

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Bleach
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 29, 2007, 04:28:16 pm »
Odgrzewamy kotlety z marca? :p

Jestem przy 130 odcinku i z tej perspektywy mogę bez obaw powiedzieć, że chłopaki od Bleacha zrobili się profesjonalni. :D Nie wiem czy to subiektywne odczucie, ale od zakończenia epizodu z Kariyą strona graficzna stoi na znacznie wyższym poziomie. To samo mogę powiedzieć o scenariuszach.

Skończyły się te przerwy w walkach gdy przeciwnicy po zadaniu ciosu długo przyglądają się sobie i wymuszają dramatyzm. Co prawda fabuła nadal się zapowiada mało odkrywczo, ale chyba nie o to chodzi - jak ktoś ogląda to od dłuższego czasu, to trudno przerwać nałóg.  ;)
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Kagy-chan

Bleach
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 29, 2007, 04:40:07 pm »
Ja pooglądałam tylko 30 odcinków :roll: jako,że przyjaciółka mi je wysyła ;) ahh...Anime jest na wysokim poziomie^^ciekawy,zwłaszcza ten początek,jak jacyś kolesie zbili Ichigo wazon(czy coś w tym stylu) z kwiatem :lol: musieli odpowiadać na jego pytania typu : kto to zrobił? :lol: wtedy to im się nieźle dostało:D
Smutek zawsze jest pozostałością po przeszłości,
   Żal jest bólem pamięci"

Offline Nakago

Bleach
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 29, 2007, 11:38:47 pm »
Kagy-chan, z polskiego tłumaczenia nie zrozumiałaś, o co wtedy chodziło? To nie był wazon Ichigo, tylko dziewczynki, która w tym miejscu zginęła. U nas najczęściej zapala się znicze, względnie stawia krzyże, a w Japonii stawia się kwiaty i jedzenie. Czasem kładzie się też zabawki, jeśli to było dziecko. Ichigo tylko obiecał tej dziewczynce, że przyniesie jej nowy wazonik - co niekoniecznie znaczy, że ten poprzedni też był jego. Zbańczyłby, gdyby każdej osobie zabitej w wypadku fundował wazony i kwiaty ;-).
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Hollow

Bleach
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 23, 2007, 09:44:17 pm »
Obecnie jest robiona już druga kinówka "Bleach". Premiera w japonii ma być 22 grudnia. Narazie niewiele wiadomo na temat fabuły, ale podtytuł " The DiamondDust Rebellion - Another Hyōrinmaru" wskazuje, że jedną z ważniejszych postaci będzie Hitsugaya Toushirou

Offline nolifesking

Bleach
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 24, 2007, 03:10:19 pm »
Oraz w roli głównej same lodowe miecze ;)

Offline Konował

Bleach
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 24, 2007, 08:55:50 pm »
kiedyś chciałem się zabrac za anime, niestety szybko się zniechęciłem ;/


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Uchiha

Bleach
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 25, 2007, 01:53:07 pm »
a z jakich powodów ? :) anime należy do ciekawych, lecz na dłuższą mete nudnych momentami :P który tam odcinek teraz jest ? coś koło 140?
img]http://img526.imageshack.us/img526/9667/8794933129564e0e11mos3.jpg[/img]

Offline Konował

Bleach
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 26, 2007, 08:49:24 am »
głównie dlatego że  polskie napisy nie pasowały :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline BOGINS

Bleach
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 16, 2007, 10:39:58 am »
Cytat: "Uchiha"
a z jakich powodów ? :) anime należy do ciekawych, lecz na dłuższą mete nudnych momentami :P który tam odcinek teraz jest ? coś koło 140?

Obecnie jest 137 :), ale od siebie mogę dodać iż scenarzyści postanowili dać możliwość złapania oddechu dla widzów anime i mamy około 7 odcinków w których nie ma głównych bohaterów (ichigo, sada, inue, ishidy) w pierwszych odcinkach od okolo 130 szkolą się i czasem są pokazywani, potem właściwie znikają. hitsugaya i reszta vice-capitanów trzaska hollowy i pomagają różnym biednym duszyczkom. Podobno właśnie w 137 ma się zacząć coś dziać znowu, ale... dopiero jutro pewnie będzie możliwość jego oglądania.
laanesh!!! The time has come! Fear me mortals.