trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 566661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Błotnik

Bleach
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 03, 2007, 07:47:05 pm »
Nakago cię poćwiatruje za tą wypowiedź... No, chyba że to było do Szyszki, ale to wcale nie lepiej.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Syber

Bleach
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 03, 2007, 07:48:57 pm »
Ojej normalnie depresje załapie LOL
Trzeba mieć do siebie jakiś dystans...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Bleach
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 03, 2007, 07:50:07 pm »
Chodzi o tego "kolegę" :)

Offline Syber

Bleach
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 03, 2007, 07:52:22 pm »
czy ktoś wam mówił że jesteście jak wirusy ?? czepiacie się niewinnego Syberka ^#^
Trzeba mieć do siebie jakiś dystans...

Offline Nakago

Bleach
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 03, 2007, 07:55:12 pm »
Jestem przyzwyczajona, że mnie niektórzy biorą za faceta - było, nie było, mam Nakago-sama w awatarze i jego 'imię' sobie przyjęłam, więc chyba powinnam się z tym liczyć ;-). W końcu to mężczyzna jest... Powiem więcej: na forum prawnym, gdzie jest możliwość zaznaczenia płci (z której skwapliwie skorzystałam :lol:) też mi niektórzy mówią 'kolego'. A tam to już trudniej pojąć, niż tutaj.


Błotniku, dzisiaj nikogo nie tnę, nie mam nastroju. Właśnie skończyłam oglądać pewną serię (patrz: 'Co to za kadr?' ;-)), po której mi został wielki niedosyt - jestem zła, że adaptowali tylko część mangi i to raczej niewielką :-?. Poza tym paradoks w ostatnim odcinku mnie rozbił doszczętnie. Dlatego też nie jestem obecnie sobą. Możecie korzystać :lol:.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Syber

Bleach
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 03, 2007, 08:00:17 pm »
jak by powiedział Czesio - "ojojoj"

Przepraszam że nie poznałem szanownej pani ;P chyba czas na wizytę u okulisty :)
Trzeba mieć do siebie jakiś dystans...

Offline Hollow

Bleach
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 16, 2007, 11:22:36 am »
Pojawił się zwiastun kolejnego filmu kinowego bleach:



Pierwszy mi się podobał tak sobie. Ciekawe co wyjdzie z tego.

Offline nolifesking

Bleach
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 16, 2007, 10:07:57 pm »
Zwiastun jest marny... tu nic nie ma..
Poczekamy na coś ciekawszego bo to.. szkoda gadać.
Ani troche mnie nie zainteresował choć fanem bleach jestem.

Offline Hollow

Bleach
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 19, 2007, 10:09:02 pm »
Ostatnio oglądaliśmy sobie ze znajomymi kilka nowszych odcinków "Bleach`a" (Fillery sobie odpuściliśmy oczywiście oglądaliśmy przy napojach ożeźwiających). Spodobał nam się pomysł, że aby shinigami zyskał większą siłe musi stać się Pustym (maska itp.), a aby Pusty stał się silniejszy musi stać się podobny do shinigami (miecze i ludzki wygląd). Zastanowiło nas po czyjej stronie są Waizardzi (shinigami z maskami), Bo nie garną się ani do tych dobrych, ani złych.

Offline Ginko

Bleach
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 19, 2007, 10:25:16 pm »
Co mi tam poz zwiastunach.

Zadowalam się wychodzącymi dość wolno epkami TV Bleacha. A nowy OP hmmm... Nie ciekawy w stosunku do pierwszego który mi się najbardziej podobał  ;) .
Haruhi Suzumiya's fan


Offline nolifesking

Bleach
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 20, 2007, 09:36:43 am »
Musisz poczytać mangę :) tam zapewne wyjaśniają. Ja jakoś mangę na razie omijam szerokim łukiem. Troszkę mnie odrzuciła inność kreski w niej.
Co do ostatniego odcinka. Jakoś specjalnie nie spodobało mi się odkrycie nowych mocy Chado i Ishidy. Pomimo tej walki był odcinkiem nudnym.

Offline Shalaya

Bleach
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 21, 2007, 03:19:02 pm »
Mi się spodobał pierwszy opening z Bleach`a. Aż go sobie na komórkę ściągnęłam :D


Offline Ginko

Bleach
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 21, 2007, 03:33:53 pm »
Haha ja też go mam na komórce ^_^ .
Haruhi Suzumiya's fan


Offline Hollow

Bleach
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 22, 2007, 08:36:11 am »
Ja mam opening Tonight, tonight, tonight. Szkoda,że ma tylko 1,26 minuty.

Offline wyspa

Bleach
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 22, 2007, 10:06:30 am »
właśnie oglądam i mimo iż tego typu utwory sa dla mnie za spokojne (zwracam szczególną uwage na muze)... to spodobał mi się opening z tego co teraz oglądam czyli Gunslinger Girl...
http://pl.youtube.com/watch?v=rRIxbiKJ63U
A moje ulubione openingi to 1szy z GTO i ten z Cowboya Bebopa