trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561565 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Bleach
« Odpowiedź #150 dnia: Luty 07, 2008, 08:16:02 am »
Ja już od dłuższego czasu nie oglądam Bleacha bo nie mam czasu, al e skoro ktoś już woli fillery to faktycznie musi być nieciekawie.

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Bleach
« Odpowiedź #151 dnia: Luty 07, 2008, 08:33:58 am »
Ja tak samo, mangę czytam jeszcze z przyzwyczajenia, ale jeśli niedługo nie będzie jakiegoś przełomu to pewnie i to zawieszę. Bleach już od jakiegoś czasu stał się dla mnie mniej atrakcyjny niż dzieło Kishimoto.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwiec 05, 2008, 10:32:19 am »
Wydawnictwo JPF pod koniec tego roku, albo na początku przyszłego chce zacząć wydawać mangę Bleach. Aż mnie ciarki przechodzą na myśl o tym jak zaczną tłumaczyć nazwy mieczy. Skoro przetłumaczyli nazwy technik w Naruto i wyszły dość kosmiczne nazwy to z mieczami w Bleach pewnie będzie to samo.

Teraz do kolekcji brakuje tylko aby wydawali One Piece  ;-)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2008, 10:40:33 am wysłana przez Hollow »

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwiec 05, 2008, 11:11:15 am »
Mangę sobie odpuszczę. JPF zabiera się za kolejnego tasiemca którego "najwięksi fani" mają wszystkie skany na kompie (jak z Naruto). A tłumaczenie będzie powodem do śmiechu, będą krzyczeć ten teges ? (jak w naruto...:)  :lol:


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwiec 05, 2008, 01:13:03 pm »
Teraz do kolekcji brakuje tylko aby wydawali One Piece  ;-)
Jakby jeszcze Mahou Sensei Negima wydali to byłyby już 4 tasiemce...bo chyba 23 tomy negimy można juz zaliczyć do tasiemca?  :badgrin:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 02, 2008, 03:23:59 pm »
No i stało się. Zapowiedziano już kolejny film kinowy. Na chwilę dzisiejszą wiadomo tylko o podtytule: Goodbye Rukia.

Offline obik

Odp: Bleach
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 02, 2008, 07:09:13 pm »
Na chwilę dzisiejszą wiadomo tylko o podtytule: Goodbye Rukia.
no nic nowego
w sumie pare razy tak bylo :P

niedawno obejrzalem to co wyszlo
powiem tyle
seria bardzo fajna po za zapychaczami  ;-)

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 05, 2008, 11:30:39 am »
Mi się bardziej podoba jak są w Hueco Mundo, ale tylko w mandze. W anime za długo docierali do zamku w mandze wyjście było niedaleko.

Spoiler: pokaż
Świetne były walki kapitanów shinigami z espadą. Zwłaszcza Zarakiego z Nnoitrą. Dwóch psychopatów, którzy twierdzą, że są najsilniejsi i mają obsesje na punkcie walki.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 22, 2008, 04:16:49 pm »
Mange Bleach czytam nadal ale z anime dałem sobie  spokój.Doszłem do momentu jak Ishida prosi Renjiego by zatrzymał na chwile óśmą espade ten na to ze da rade zrobić to przez góra 20 sekund.Podsumowując,w mandze trwało to jakieś 3-4 kartki a w anime te 20 sekund trwa z 5 minut.Aż mi się przypomniało ''ostatnie 5 minut planety namek''[chyba 10 epizodów].
Tak jak ktoś przedtem stwierdził anime strasznie się wlecze ale i manga nie powala tempem akcji gdy już zapachniało początkiem ostatniej bitwy rozpoczeła się seria walk postaci drugoplanowych.
Ja też boje się myśleć jak przetłumaczą nazwy mieczy i technik z bleacha-znów będzie się przynajmniej z czego pośmiać.         
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 24, 2008, 05:38:22 pm »
Raczej bym nie obstawiał, że to będzie ostatnia walka. Pewnie w ostatniej chwili źli znowu uciekną.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #160 dnia: Wrzesień 08, 2008, 01:31:17 pm »
Właśnie skończyłem drugi film kinowy Bleach. Jak zwykle w filmach kinowych na podstawie dowolnej serii shonen fabuła jest tylko pretekstem do walk (a te są dość ciekawe). Film w sam raz na jeden raz.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #161 dnia: Wrzesień 13, 2008, 08:26:49 am »
Nareszcie po długim oczekiwaniu tez obejrzałem to kinówkę i co che powiedzieć że warto ją obejrzeć z tego  wzgelędu że powróciła stara dobra kreska bleach z samych początków nie to co prezentują nam teraz w filerach jakies karykatury a co do reszty to już powiedział HOLLOW

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #162 dnia: Wrzesień 20, 2008, 12:12:33 pm »
Ostatnio przeglądając stare rozdziały Bleach w internecie znalazłem 11 rozdziałów pod tytułem Turn Back the Pendulum. Jest to swojego rodzaju Gaiden w Bleachu. Rozdziały opowiadają o tym jak Urahara został mianowany kapitanem. A co ciekawsze Vizardzi są jeszcze Shinigami (i do tego większość jest kapitanami). Jak dla mnie jedne z lepszych rozdziałów.

Offline Sir_Ace

Odp: Bleach
« Odpowiedź #163 dnia: Wrzesień 20, 2008, 02:31:29 pm »
Cytuj
jedne z lepszych rozdziałów.

Dlatego, że mało tam było nudnych i przegadanych walk, a fabuła posunęła się tyle, co w 50 innych rozdziałach. Miło było poznać młodszego Kisuke ;)
I'd like to be a tree

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #164 dnia: Wrzesień 20, 2008, 03:22:11 pm »
Dla mnie największym szokiem był młody Byakuya. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama postać. :lol:

 

anything