trawa

Autor Wątek: Galeria bohaterów postapokaliptycznych  (Przeczytany 14923 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jimmy

Galeria bohaterów postapokaliptycznych
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 18, 2005, 01:09:11 pm »
Cytat: "Wajrak"
Cos mi swita w glowce takiego jak Postman (imie bohatera chyba nie bylo wypowiedziane przez caly film) z filmy Postman ;) - Wysłannik Przyszłości.
Akcja filmy toczyla sie w 2013 roku gdzie Ameryka zostala zniszczona przez III wojne. Ludzie jak to na filmy tego typu przystalo zyli w niewielkich skupiskach.

Ksiazka Brina podobno slaba a film z Costnerem jeszcze gorszy :?  No ale osobiscie nie widzialem ;)

Offline mr.maras

Galeria bohaterów postapokaliptycznych
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 18, 2005, 01:37:06 pm »
Czy zgadzacie się zatem, że pierwsza trójca (kolejność przypadkowa) to Snake Plissken, Czart Tanner i Mad Max Rockatansky? A reszta może im buty czyścić :)
Spalić po przeczytaniu.

Offline Jimmy

Galeria bohaterów postapokaliptycznych
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 18, 2005, 06:48:40 pm »
Zgadzam sie z w calej rozciaglosci, reszta moze im co najwyzej [cenzura] ;) (chociaz musze dodac ze Pielgrzym z Ennisa tez byl kawal twarde sk... ale jest mniej znany i... chyba jednak klimat nie tak wypasiony ;)

Offline Aver

Galeria bohaterów postapokaliptycznych
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 18, 2005, 11:10:23 pm »
No nie wiem według mnie "Wybraniec" z Fallouta 2 więcej zrobił niż ta cała 3 razem wzięta.

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline Jimmy

Galeria bohaterów postapokaliptycznych
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 18, 2005, 11:52:54 pm »
Cytat: "Aver"
No nie wiem według mnie "Wybraniec" z Fallouta 2 więcej zrobił niż ta cała 3 razem wzięta.

Smiem miec odmienne zdanie...  :badgrin:

Offline Aver

Galeria bohaterów postapokaliptycznych
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 19, 2005, 05:02:03 am »
Podejrzewam że żaden z nich by nie pokonał Horrigana o ile dobrze pamiętam imię (Dawno nie grałem - Chodzi o tego bydlaka z Encklawy co pracował w Secret Service). Poza tym wielu rzeczy by nie zrobili które sie udało "wybrańcowi".

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline mr.maras

Galeria bohaterów postapokaliptycznych
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 19, 2005, 10:29:46 am »
Wybacz. Kiedy Czart ratował Boston, Snake ratował dupę prezydenta, a Mad Max mścił się za rodzinę, "Wybraniec aka bydlak z Encklawy co pracował w Secret Service" ssał kciuka.
Zresztą dla kogo on był bohaterem?
Spalić po przeczytaniu.

Offline Wajrak

Galeria bohaterów postapokaliptycznych
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 19, 2005, 10:50:11 am »
Ja tam na piedestale stawiam pana z avatarka ;)
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline mr.maras

Galeria bohaterów postapokaliptycznych
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 19, 2005, 11:37:01 am »
No ale podium ma trzy stopnie. U mnie Czart numero uno, potem Max i dalej Snake z brązem.
Spalić po przeczytaniu.

Offline Przykuta

Galeria bohaterów postapokaliptycznych
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 19, 2005, 11:39:31 am »
Kwestia nazwy:

Mad Max Rockatansky - czy w encyklopedii powinno być tak, czy Max Rockatansky?

Przykuta
eni vidi wiki

Offline mr.maras

Galeria bohaterów postapokaliptycznych
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 19, 2005, 11:42:31 am »
Wsio rawno. ohater nazywał się Max Rockatansky ale wspominają o tym tylko raz  czy dwa zdaje się (w napisach hehe?) w I części. Potem to jest Mad Max. Przynajmniej w tytule bo nie słyszałem by wołali tak na Gibsona w filmie.
Spalić po przeczytaniu.

Offline Adam Waśkiewicz

Galeria bohaterów postapokaliptycznych
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 20, 2005, 08:07:27 am »
Cytat: "mr.maras"
Przynajmniej w tytule bo nie słyszałem by wołali tak na Gibsona w filmie.


 O ile skleroza mnie nie zawodzi, po nazwisku zwracał się do niego ten łysy wąsaty gliniarz w pierwszej części serii.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Przykuta

Galeria bohaterów postapokaliptycznych
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 20, 2005, 04:53:13 pm »
Cytat: "Adam Waśkiewicz"

 O ile skleroza mnie nie zawodzi, po nazwisku zwracał się do niego ten łysy wąsaty gliniarz w pierwszej części serii.


Fifi Macaffee - też fajny Hero

Przykuta
eni vidi wiki

Offline mr.maras

Galeria bohaterów postapokaliptycznych
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 21, 2005, 09:21:51 am »
Patrzcie no na jakie ciekawostki można natrafić na filmowych listach płac. Otóż w znakomitym skądinąd filmie „12 małp” w roli jednego z pacjentów szpitala występuje nie kto inny jak Richard Stanley (I), reżyser fajnego, niskobudżetowego (prod. Wielka Brytania-USA) filmu „Hardware”(1990).

Tak więc poczesne miejsce w naszej galerii powinni zająć IMHO - wspomniany juz przez Jimmi'ego James Cole (Bruce Willis) z „12 małp”  oraz właśnie Moses Baxter (Dylan McDermott) – zbieracz złomu z „Hardware” Richarda Stanleya...
W filmie tym występuje też niezwykły taksówkarz grany przez Lemmy'ego. Wśród postaci drugoplanowych naszej galerii, IMHO jedno z czołowych miejsc.
Spalić po przeczytaniu.

Offline Adam Waśkiewicz

Galeria bohaterów postapokaliptycznych
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 21, 2005, 10:55:08 am »
Skoro już o listach płac, rolach drugoplanowych i filmie Hardware mowa, to nie można zapomnieć o kapitalnej roli, jaką w tym filmie odstawił Iggy Pop, czyli niezapomnianym Angry Bobie. Facet jest po prostu rewelacyjny.

 Pozdrawiam,
 Adam