Autor Wątek: Komfrontacja w łodzi??????????  (Przeczytany 9061 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bliz

Komfrontacja w łodzi??????????
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 20, 2004, 07:56:27 pm »
spoko było a co do tych cotygodniowych spotkań to ja proponuje nie tylko soboty ale i inne dni tygodnia :) bo np. ja w następną niestety niedam rady :(
a co do proxów to umażam że wykształcenie jakby niebyło to podstawa i jakby co to cie devkami wespre  :D
a co do dzisiaj to mieliście szczęście że krasnale miały słabe rzuty a ja zamiast 2 pretorian 3 templarów wystawiłem :P
ie In The Name Of Freedom!!!

Offline Serdel

Komfrontacja w łodzi??????????
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 21, 2004, 11:55:10 am »
moja dzdzownice zjedza wszystko co im podejdzie pod sluz :P ja mam mocno ograniczony terminarz. w normalne dni tygodnia raczej w ogole nie ma sensu sie w to bawic, niedziela mi pasuje dopiero po poludniu bo mam korki z fizyki rano. niestety taki los maturzysty.

Cytuj
a co do proxów to umażam że wykształcenie jakby niebyło to podstawa i jakby co to cie devkami wespre  


nie bardzo qmam o co tu chodzi :D devi to byla moja 1 rasa wybrana, ale z powodu slabej (poczatkowo) oferty mythosa przerzucilem sie na midki... nawet nie wiem czy mozna laczyc te armie... a jakie masz modele??
 poważaniem....
Prezes Zwiazku Kielbas Zjednoczonych

'PARÓWKI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!'

Offline Bliz

Komfrontacja w łodzi??????????
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 21, 2004, 01:36:51 pm »
chodzi mi oto że wykształcenie jest wazniejsze od figurek :P
a co do devków to mam blood wariorsów i niedługo Zeiren przybędzie więc na 350 damy rade zagrać no i jeszcze szkielety :D
ie In The Name Of Freedom!!!

Offline Serdel

Komfrontacja w łodzi??????????
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 21, 2004, 07:33:23 pm »
spox. trzeba jeszcze pomyslec cos o Jarq i Jedrolu. Jarek ma juz nieco figsow (znane juz wam Hybrydy, klony phomora, biopsista, beliarusy). ma tez zamiar kupic arkeona sanatha - to jest dopiero zagiety model. Jedrus tez nie ma tak duzo figurek ale mysle ze gryfiarze sie jakos miedzy soba dogadaja :>
 poważaniem....
Prezes Zwiazku Kielbas Zjednoczonych

'PARÓWKI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!'

Offline Bliz

Komfrontacja w łodzi??????????
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 21, 2004, 08:04:03 pm »
no niewiem :)
ale coś sie wymyśli zawsze wespre jakimś pretorianinem lub templarem tych jego fizylierów :)
ie In The Name Of Freedom!!!

Offline Serdel

Komfrontacja w łodzi??????????
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 22, 2004, 08:23:54 am »
jak dla mnie mozna nawet poprobowac troszke po proxowac i wydrukowac karty. w koncu nie gramy jakis wielkich turniejkof tylko 4 fun :D (kto wie, jak sie wiecej ludu zbierze to moze zrobimy mini lige :D). my tam z Jarem gralismy kiedys tylko na proxach i bylo gites :P w moim przypadq cena figsow odgrywa duza role. dlatego najpierw wole zlozyc armie, przetestowac ja na proxach i dopiero wtedy kupic figsy, ktore wiem ze sa dobre i pewne (z doswiadczenia wiem, iz nawet gotowe armie z netu trzeba samemu przetestowac, zanim zacznie sie grac). no ale to sa sprawy 2 rzedne. dla mnie priorytetem jest teraz probna matura z polaka, ktora pisze za 2 godziny :D
 poważaniem....
Prezes Zwiazku Kielbas Zjednoczonych

'PARÓWKI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!'

Offline Gorim

Komfrontacja w łodzi??????????
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 22, 2004, 09:14:09 am »
No to zobaczymy, które łódzkie krasnoludy lepiej piszą maturę:P Ja niedlugo dokupie troche rzeczy do moich tirnaborów, wiec można będzie na więcej punktów myknąć.
Time remaining....83 minutes..
o I sit still in my room..
Winter's here in summer season...
Shall I say I was wrong if I'm right?
And farewell to my last hope..

Offline Bliz

Komfrontacja w łodzi??????????
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 22, 2004, 09:29:31 am »
no to rzycze powodzenia(niedziekuj :) )
a co do proxów i rozpisek to jak chcecie ja nielubie korzystać z kogoś pomysłów, a drukowanie kart jak wam sie opłaca to spoko

a co do zakupu figurek to pamiętej ze święta idą i prezent trzeba sobie wybrać :)

no i pomyśl o jakimś dniu w tym tygodniu coby można było zagrać :)
ie In The Name Of Freedom!!!

Offline jedrol

Komfrontacja w łodzi??????????
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 22, 2004, 11:16:03 am »
Cytuj
Jedrek, Jedrek.. nie ladnie zapominac o qmplu z mid-norem


Po prostu myślałem że z powodu matury na rok przechodzisz w stan spoczynku, wiec raczej grać nie będziesz, miło że się pomyliłem :)

Niestety w ostatnia sobotę przyjść nie mogłem  :cry:, jednak od tego tygodnia postaram się bywać regularnie. Z figurkami może aż takich problemów nie będzie póki co mam: Fizylierów i  Inkwizytora, a w piątek prawdopodobnie dokupie jeszcze thalionów, a więc chyba nie będzie tak źle.

Offline Bliz

Komfrontacja w łodzi??????????
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 22, 2004, 01:44:13 pm »
oj jedrol ty mnie zadziwiasz to ja kupuje mięso armatnie typu templar pretorian i myśle że scautów i strzelców dokupie sobie później a ty mnie wyprzedzasz :D  oj tak niewolno mnie w sobote niebedzie  :(  wiec thaliony są twoje ja poczekam na dostawe :P

a co z tymi dniami w tygodniu macie jakiś czas??
ie In The Name Of Freedom!!!

Offline Serdel

Komfrontacja w łodzi??????????
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 22, 2004, 02:20:50 pm »
szczerze mowiac ja nie bardzo. w sumie mam wtorek wolny po 15 i czwartek od jakiejs 12. w czwartki co 2 tydzien bede miec matme wiec to odpada co do regularnosci. reszta dni zajeta niestety. ogolnie raczej nie dawm rady bo w te dni kiedy nie mam zajec robie zadania do matmy i fizy na korki. no ale 1 na 2 tygodnie moze uda mi sie wpasc. coz, nic pewnego.
 poważaniem....
Prezes Zwiazku Kielbas Zjednoczonych

'PARÓWKI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!'

Offline Gorim

Komfrontacja w łodzi??????????
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 22, 2004, 04:15:18 pm »
Ja nie wiem czy wogóle będę miał czas bywać w oddziale do matury, bo jeśli zaczne chodzić na przygotowanie z historii do matury, to ono odbywa się w sobote i niedziele od 9 do 12'stej, tak więc nie miał bym kiedy bywać w oddziale.. A w tygodniu czasu niemam...
Gorim
o I sit still in my room..
Winter's here in summer season...
Shall I say I was wrong if I'm right?
And farewell to my last hope..

Offline Bliz

Komfrontacja w łodzi??????????
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 22, 2004, 06:49:05 pm »
marek nie ściemniaj a po 12 to juz czasu niemasz??
ie In The Name Of Freedom!!!

Offline Serdel

Komfrontacja w łodzi??????????
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 22, 2004, 07:08:27 pm »
heh no fajnie. zakladajac ze kolega dotarl bym o 12:30 do oddzialu to mi zostaje 2,5 h. gry. coz naszej ostatniej partie w okolo 3 nie skonczylismy :D coz.. bad luck. no ale mamy jeszcze ferie zwykle i swiateczne (tylko, ze ja pewnie rowniez bede mial kursy wtedy co 2,3 dzien :D)
 poważaniem....
Prezes Zwiazku Kielbas Zjednoczonych

'PARÓWKI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!'

Offline Bliz

Komfrontacja w łodzi??????????
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 22, 2004, 07:15:45 pm »
i tu was nierozumie jak 2,5h przeciez grać mozna dłużej,no i  przecież są inni z którymi można grać, a ta gra była długa bo dużo osób w nią grało :)
ie In The Name Of Freedom!!!