Autor Wątek: Mad Max  (Przeczytany 12464 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ruthra

Mad Max
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 24, 2002, 06:34:02 pm »
Cytat: "Wajrak"
Ja powiem tak. Kazdy z nas uwaza ze ma racje. I niech tak zostanie. Bo ten temat mozemy ciagnac cale wieki :). A tak naprawde ja nie mam zamiaru dac upasc Schronowi i jak widze Ruthra tez nie....
Z Ruthra robimy co donaz nalezy. Nic dodac nic ujac...

Tyle ze przez ta robote mam malo czasu dla Schronu:( ale moze sie to wyklaruje w przyszlosci... mam nadzieje bo pomyslow i niedokonczonych materialow dla Schronu mam sporo
-
Ruthra
http://palmtop.pl :: Wortal Technologii Mobilnych
------------[Mio 528 --> Tungsten C ]------------

Offline rockatansky

Mad Max
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 25, 2003, 01:12:44 am »
...cóż mogę dodać... Schron, jak i całą NG odwiedzam od niedawna i mam zamiar robić to dalej...nie wyobrażam sobie też, aby Schron miał przestać istnieć...Maxa uwielbiam ( :D ), a moja przygoda z Falloutem dopiero się rozpoczyna...
s I turn to sand you took me by the hand
and  declared that love prevails over all...

Offline Dinki

Mad Max
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 29, 2005, 11:37:52 am »
Wczoraj znużony nauką włączyłem sobie Mad Maxa żeby przypomnieć sobie najlepsze sceny....ale przesiedziałem cały film nie odkładjąc nawet kartek z notatkami sprzed nosa(oczywiście nie czytąłem ich tylko tam leżały)
Juź 5 lat nie oglądałem tego filmy....opłaciło się, przeżyłem fascynacje tak samo jak za pierwszym razem:)

Warto było czekać i tęsknić za tymi scenami. Wprowadzić się w trans na półtorej godziny  :D