trawa

Autor Wątek: Kluby Mordheim!!  (Przeczytany 14085 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nazroth

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 23, 2004, 08:51:28 am »
No - obawiam się, że na dwóch klubach puki co poprzestaniemy. Wypadało by się już umawiać na TH & Brr !!! może wtedy się ruszy all... może inni postanowią dołączyć... i ogólnie będzie krwawa jadka:) coś co wszyscy kochamy najbardziej. Proponuje, aby zrobić ciekawy myk... th "złe bandy" & Brr "dobre bandy"... u was chłopcy i tak chyba sa jakies ostlandy, dwarfy... a u nas są 2x skaveni, undead, beastmen, albo na odwrót (w zależności od reprezentacji) u nas dobre, u was złe bandy... byleby jakos wygladały:)...

to wytłumaczy "sojusz" pomiędzy bandami:)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Herudaio

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 23, 2004, 10:37:18 am »
Hmm no raczej z tego co wiem to raczej dobre bandy są + orki które tak prawde powiedziawszy są neutralne :P
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Wercyngetoryks

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 23, 2004, 10:57:40 am »
Niezły pomysł złe vs dobre bandy, bo z naszego klubu mozemy spokojnie zrobic dwie reprezentacje, jedna to trzy osoby grajace dobrymi ekipami, a druga full zła :twisted:

Tylko,czy Berserker ma taka mozliwość ;)


No i od kiedy Herudaio Orki są neutralne, gdzie Ty takie rzeczy wyczytujesz...przecież to rasa od wieków nękajaca rózne państwa... ogólnie rzekłbym świat!!! I na pewno nie kieruje nimi chęć bycia neutralnymi :P

Offline Nazroth

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 23, 2004, 11:05:31 am »
Seba - orki sa neutralne pod względem wierzeń... nie sa tak dobre jak ludzie, ani tak złe jak chaos - więc są neutralne...kierują się czystą zwierzęcością i instynktem (oraz IQ w okolicach 50tki) i nie są podłe, wyrafinowane i mroczne jak D.elfy/chaos/kultyści... One tez przyszły do mordki po złoto - jak każda ludzka banda... i na lighcie sprzymierzyły by się z Ostlandem (w końcu ogr/ork - jedna beczka)...gożej namówić je do współpracy z krasdiami:P!! hahaha
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Wercyngetoryks

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 23, 2004, 11:27:53 am »
Cytat: "Nazroth"
Seba - orki sa neutralne pod względem wierzeń... nie sa tak dobre jak ludzie, ani tak złe jak chaos - więc są neutralne...kierują się czystą zwierzęcością i instynktem...


No nie wiem, jak dla mnie są złą stroną mocy :)

Cytat: "Nazroth"
)... i na lighcie sprzymierzyły by się z Ostlandem (w końcu ogr/ork - jedna beczka)...


Orki walczące ramie w ramie z ludźmi...bzdura :P


Każda złą bandą kieruje coś innego, Chaos chce władać światem i z zasady nie lubi nic co dobre, DE to psychopaci, szczury tak już mają, że jest ich dużo i chcą żeby ich było więcej :lol:  A orkami kieruje chęć zdobycia żarcia, kasy i miłość do walki.
Orki zawsze były na usługach zła i tak pozostanie, może i kieruje nimi instynkt, ale mordują z takim samym zapałem i wyrafinowaniem jak każda zła banda ... moze do DE im daleko, ale do Chaosu całkiem blisko :bite:

Orki są złe, neutralne to może sa jaszczurki :P

Offline Nazroth

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 23, 2004, 11:33:55 am »
Seba - ni egrałeś w warcrafta nigdy?... tam to jest na poządku dziennym, Róznież w Heroes of might and magic mamy do czynienia z neutralnymi orkami - bo one po prostu "nie sa az tak złe"

Widzisz osoba zła to taka, która bez skrupułów zabije dziecko dla zabawy, przyjemności czy perwersji, a ork zabije dziecko - ale dla pieniędzy:D... jest różnica - ponieważ dowolny mercenary tez to zrobi...

Ogólnie nie ramię w ramię z ludźmi - tylko krewniakami ogrami..
Popatrz w ten sposób - kto jest bardziej zły - possessed, czy orki?

Albo bardziej dobry Ostland, czy siostry sigmara?

W obu przypadkach mamy do czynienia z bandami strikte goog/evil, oraz takimi zmieżającymi w kierunku neutralności... Orki napadną na wieś, ale po to, aby ją zrabować, miec co jeść, kraść... a chaos napadnie na wieś dla czystej przyjemności zabijania... gwałcenia, mordowania, palenia...

Grałem orkami u zarania swoich dziejów związanych z WHfbtll. I przyznam, ze do końca neutralne nie są... ale ZŁE tym bardziej nie!
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Nazroth

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 23, 2004, 11:36:38 am »
Zreszta twój mylny osąd wynika z jednej rzeczy - patrzysz z punktu widzenia "człowieka"... Widzisz...ludzie, którzy najeżdżają orcze ziemie i mordują orcze dzieci tez są Źli...! A z punktu widzenia orka - walczy on bo lubi, oraz aby zdobywać ziemię, aby się bronić, aby prowadzić ekspansję- tak samo jak człowiek... przecież ludzie tez nie sa "dobrzy"!! są neutralni...

To chaos, Undead etc sa źli!! ponieważ oni się do tego przyznają... najeżdżają z zupełnie innych powodów, niż orki, czy chociażby lizardmeni...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline drachenfeles

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 23, 2004, 12:28:56 pm »
Cytuj

Orki walczące ramie w ramie z ludźmi...bzdura tongue


polecam lekturę Storm of Chaos, zwłaszcza fragment jak Grimmor Ironhide kasuje Archaona

Offline Wercyngetoryks

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 23, 2004, 12:47:56 pm »
No w sumie macie racje, orki to takie zielone ludzie :D

Beastmen rulezzzzzz, no może jeszcze Drak Elves 8)

To jak umawiamy się na to granie czy nie. Proponuje dwie partie.

Źli TH vs dobrzy Berserke, a później  Dobrzy TH vs źli Berserker, co Wy na to??? Taki dwu mecz :)

Offline Herudaio

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 23, 2004, 02:21:14 pm »
Co do neutralności Orków to tak jak Drach powiedział polecam lekture SoC :P
One są neutralne czy też raczej wyrównane, piorą po gębach i złych i dobrych i patrzą czy równo krew sika.

Co do gier ja jak najbardziej tylko ktoś musiałby mi bande pożyczyć  :roll:  Seeeeba
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline MiSiO

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 23, 2004, 04:03:03 pm »
orkibija kazdego :) nie sa wybredne... :) a co do dwumeczy... chyba wezme okaveny (ja 15 a seba 17 orków) a dobrych... hmmm... moze zdaze averland?

Offline Wercyngetoryks

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 23, 2004, 04:24:26 pm »
Herudaio, Orki chętnie, ale Beasty sa jak samurajski miecz, nie mogą być tknięte prze kogokolwiek poza mną 8)

No Misiu i to jest plan, wymieszmay bandy robiąc 32 osobowy miks futrzano-zielony, ja zbieram ostrzał na truskwaki i gobbosy, a z za ich pleców Twoje gryzonie prują z proc (wspomagane przez moje krótkie łuki). A jak dojdziemy do wroga, wyskakujemy bohaterami i boyzami i robimy rzeźnie :bite:  :bite:  :bite:  

Do tego na flance Wampiry Naza oskrzydlaja przeciwnka... czy Berserker nadal ma ochote na gre z nami... :roll:   Czy od razu walkower :lol:

Offline Nazroth

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 23, 2004, 04:59:37 pm »
:) widzę, że zostałem wzięty pod uwagę:) to zaszczyt! Ogólnie chętnie w takim skądzie zagram... a jeśłi byście chcieli silną dobrą bande - to moge SoS zagrać:D... Mam już zrobionego Ogra do nich!! (Wielka i śmierdzącą siostrę!! Ze święconą chochlą do zupy!!) i poprawiłem ich malowanie/podstawki:D...są grzybki, śliczna trawka:D... a z dobrych band jest to jedna z najlepszych!! i nie musi bac sie routa:)...

Polecam się na th&brr:)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Wercyngetoryks

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 23, 2004, 05:37:38 pm »
Cytat: "Nazroth"
:) widzę, że zostałem wzięty pod uwagę:) to zaszczyt!...


Czyli widze, że czujesz się jak Hired Sword zaproszony do gry....
Ja mam dwie mozlwiosć traktuje wszystkich jako TH, albo reszta TH Naz i Anka jako najemnicy...no widze, że jednak trzeba zostać przy tym pierwszym rozwiązaniu, czyli w takim wypadku niekoniecznie Wampiry wezmą zadanie oskrzydlania przeciwnika :P

Mozemy wziać Kinge i kolejnych 15 futrzanych proc :twisted:

Offline Nazroth

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 23, 2004, 06:07:01 pm »
Nie o to mi chodziło Sebciu... chodziło o to, ze jest nas tylu w th, żeniekoniecznie mnie musieliście brac:) mogliście wyskoczyć w składzie Miso (skv), Kinga (skv) i ty (bea)... pradwa:)?... Skoro na oMTH brałem udział jako TH... to wydaje mi sie, że już jestem TH'owiczem... przynajmniej w takich kwestiach:D... zresztą już o tym pisaliśmy ni eraz...

(nie chodziło mi o to, ze zostałem zaproszony... tylko o to, ze wzieliście mnie pod uwagę jako członka teamu w rozmowie... cieszy mnie to...bo zawsze mogliśście kogoś innego wziąść:D)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'