trawa

Autor Wątek: Kluby Mordheim!!  (Przeczytany 14059 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mistrz wałków :)

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 10, 2004, 09:38:56 pm »
Berserkae to , berserker tamto... trzcza gadannina :)

Ale tak serio to macie rację!!
Kamil. (miszczu)

Offline ReyQ

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 09, 2005, 09:24:54 pm »
Dobra słuchajcie.U Nas (Litzmannstadt) jest jeden klub mordheimowy.Jest nim klub "Piwnice i pająki"(tak wiem,głupia nazwa,ale nie ja ja wymyśliłem).Jak ktoś bęedzie chciał pograć z nami to zapraszam.
iłować wroga swego aż do bólu jego.

Offline Mistrz wałków :)

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 09, 2005, 11:01:25 pm »
Z chęciom się z wami zmierzymy.. Tylko powiedzcie bliżej gdzie to wasze miasto lerzy (chyba nie w Niemczech? :()
Kamil. (miszczu)

Offline nahar

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 09, 2005, 11:26:26 pm »
Na boga!!! Kamil nie kompromituj się!!!

Toż to moje rodzinne miasto!!!!!! (no nie do końca ale powiedzmy).

Chętnie zmierzę się z panami, bo dotychczas grałem tylko w hermetycznym gronie znajomych (w domciu). Niestety juz nie mam terenów wiec granie u mnie odpadło. Gdzie gracie???


Z reguły raz/dwa w miesiącu jestem w domciu wiec proszę o kontakt.
paweł

Offline Nazroth

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 10, 2005, 08:38:32 am »
TO ReyQ czekamy na zgłoszenie klubu - na górze jest specjalny temat na takie rzeczy:)...

Chłopcy - a mnie interesuje ta rozgrywka TH&Brr... kiedy w końcu bitwa będzie miała miejsce?... (i mam nadzieję , że bez udziwnień ala "najpierw zło&dobro, potem na odwrót")... jedna bitwa 3&3... aby była przyjemniejsza to mozemy się umówić, że kluby grają dobrem/złem...wiecie - łatwiej będzie sojusz wyjaśnić:)... ale ogólnie bez udziwniania... tak czy owak... przydało by się Brr w końcu stłamsić... (pierwsza tego roczna bitwa o tytół SUPREMATORA!! w Krakowie!)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline ReyQ

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 10, 2005, 01:48:25 pm »
Jesteśmy z Łodzi.
Gramy w 2 a niedługo w 3 miejscach.Jesteśmy w trakcie budowania dużej miejskiej makiety.
W planach mamy zorganizowanie małych zawodów na zasadach kampanii(dobrzy kontra źli)z przypadkowymi zdarzeniami.
iłować wroga swego aż do bólu jego.

Offline Mistrz wałków :)

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 10, 2005, 07:09:29 pm »
Przepraszam za moją niewiedzę!!

Zatem witam kolegów!
I zapraszam wstępni na Krakon gdzie zapewne podejmiemy się organizacji jakiegoś turnieju!!
Kamil. (miszczu)

Offline Dwalthrim

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 19, 2006, 04:57:07 pm »
Mam pytanie do wszystkich możliwych klubowiczów.
Zakładam klub w stolnicy i chciałbym oczywiscie żeby wypalił jak najlfajniej:). Mam: lokum, nazwa + logo już się tworzy;), stoły i makiety też sie znajdą. Napewno nie chce się ograniczać do samego Mordheima...
Jakich rad mi mozecie udzielić przed założeniem klubu?;) Czego się wystrzegać? Wszyscy już jakiś czas jesteście w różnych klubach bądź je prowadzicie wiec macie większe doświadczenie...
Z góry dziękuje za  wszelakie rady.
pozdro.
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline MiSiO

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 19, 2006, 07:15:37 pm »
Określ jasne zasady... na początku każdy się cieszy ale jak przychodzą obowiązki to nie ma chętnych. Każy patrzy na innych. Musisz tego przypilnować. :D Muszą być ZASADY.

Offline Mistrz wałków :)

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 19, 2006, 09:52:51 pm »
Dobierz sobie odpowiednich ludzi.
Piorytetem powinna byc PRACOWITOŚĆ I UCZCIWOŚĆ i USMIECH.

Watro tez wprowadzic chierarchie abyś jako załozyciel z czasem nie stał sie ofiara osobistych rozgrywek miedzy klubowiczmi..

I wystrzegaj sie sytuacji kiedy ambcje i cheć zdobywania coraz wiekszego prestizu przysłonia zdrowy rozsadek.. a zabawa (bo tym powinny być gry hobbistyczne)zmieni się niebezpieczną rywalizacje :(
Kamil. (miszczu)

Offline Zielony

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 20, 2006, 06:40:34 am »
zdecydowanie klub to dobra rzecz :D fajnei ze powstaje nowy klub, im wiecej klubów to mozna by zorganizowac jakis turniej "bitwa klanów" :lol:
IMP  :O

Offline Hargrim

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 20, 2006, 09:46:34 am »
Dwalthrim, a gdzie ten klub ma zamiar rezydowć tak mniejwięcej :)? Bo ew. byłbym chętny :).

Offline Motorek

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 20, 2006, 10:12:19 am »
Mistrz Wałek dobrze napisał, chociaż nie zgadzam się z wprowadzaniem hierarchii, wg mnie jest zbędna, może doprowadzić do sytuacji typu ja mam rację i ..... bo jestem szefem albo w zarządzie klubu itp.
Najważniejsze jest abys zebrał grupę ludzi, z którymi bedziecie się dobrze rozumieć i czerpać przyjemność z grania bez względu na to czy się wygra czy przegra.
Pozdro ;)

Offline Nazroth

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 20, 2006, 11:08:05 am »
Miszczu napisał w odniesieniu o swoje przeżycia w związku z klubem TH, gdzie był od początku, a potem wykolegowany został wyproszony i odszedł. Ale to co sam napisał jest także argumentem DLA NAS, ponieważ nie odpowiadało nam jego toważystwo.

"Piorytetem powinna byc PRACOWITOŚĆ I UCZCIWOŚĆ i USMIECH. "

Priorytetem powinna byc chęć gry i dobrej zabawy - to wg. mnie. Bo nie wszyscy muszą ods razu być pracowici - to zależy jak chcesz sprawy związane z terenami rozwiązać itd.

"I wystrzegaj sie sytuacji kiedy ambcje i cheć zdobywania coraz wiekszego prestizu przysłonia zdrowy rozsadek.. a zabawa (bo tym powinny być gry hobbistyczne)zmieni się niebezpieczną rywalizacje Sad"
Zgadzam się w 100% - potem jacyś ludzie są proszeni o WYPAD Z BARU itd... i różne takie sytuacje mają miejsce.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Motorek

Kluby Mordheim!!
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 20, 2006, 11:50:30 am »
Naz to nie chodzi o tereny, ale o pomoc w roznych kwestiach, jeden zorganizuje sale do gry, ktos inny tereny, jeszcze ktos wydrukuuje dyplomy, tak zeby to nie lezalo na barkach jednej dwoch osob. Chec gry to podstawa nie zapisze sie do klubu Chronopii tylko po to by gdzies nalezec jezeli mnie ten system wogle nie interesuje, co do dobrej zabawy zgadzam sie z Toba w 100%.
Kiedyś miałem bardzo ambicjonalne podejscie do gry, na szczęście z tego wyrosłem i teraz gram dla przyjemności samego grania i spotykania się ze znajomymi, na turniejach dochodzi rywalizacja, ale jak popłynę z kretesem to się tym nie przejmuję, bo nie ma czym ;)
Pozdro ;)
PS: A Waszych animozji i wasni w życiu nie zrozumiem ale to już inna bajka.

 

anything