Autor Wątek: Army of Middenland  (Przeczytany 1239 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ghaundan Zauviir

Army of Middenland
« dnia: Grudzień 07, 2004, 01:49:56 pm »
Wydaj się być najżadszą armią w tej chwili, przynajmniej ja się jeszcze z nią nigdy nie spotkałem, ani nie widziałem, żeby ktoś używał jej na turniejach.

Ktoś z was może tym kiedyś grał ? Z moich obserwacji, że w armi tej jeśli kombinować, to z piechotą. Wolf-kini wydają się być jak dla mnie świetną jednostką - dajemy im dwuraki i mamy skirmisz z S6 i stubbornem - coś pięknego... Figurki Teutogen Guardsów są extra, ale jakoś nie widzę w nich nic specjalnego, prócz stubborna...

Offline MariuszGGG

Army of Middenland
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2004, 02:02:43 pm »
Nikt tego nie wystawia, bo to takie niewiadomo co.
Jest gorsze od normalnego imperium (altyleria w rarach) i gorsze od Cultu Ulryka (nie ma dodatkowych pristow, Warriors i psy sa w specjalach).

gdzies o uszy mi sie obilo - nie wiem czy to prawda - ze w tej armii mozna wystawic specjala Todbirngera normalnie czyli bez zgody przeciwnika.

Jedyny plus tej armii to 2 ciezki piechoty ze stubbornem i kawaleria (ale KO tylko 1 raz  :( ). Raczej ta armia sie nadaje na klimatyczna bitewke z kumplem w domciu, niz na turniej. Ma za dużo wad, ktore nie sa niczym rekompensowane (ahh, i nie sugeruj sie AB - jednostka piechoty nie mozna dawac handgunnerow jako detki).

Co do wolf kinow to wlasnie koncze kowersowac 20 modeli - chce ich wystawiac w kulcie na 2k - dwie 10 z championem i z 2rakami zatrzymaja wszystko  :D. Sa ciut gorsi od flaglantow, ale tansi. No i moga herosa (czyli prista) wziac na pokład.
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline Krispos

Army of Middenland
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2004, 05:40:03 pm »
Bardzo mi sie spodobal Cult Ulryka. Wiecie moze czy wogole wydano takie figurki jak woolf-kin, warriors of ulric, wilki, czy pozostaja tylko konwersja?

Offline MariuszGGG

Army of Middenland
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 07, 2004, 06:59:46 pm »
Cytat: "Krispos"
Bardzo mi sie spodobal Cult Ulryka. Wiecie moze czy wogole wydano takie figurki jak woolf-kin, warriors of ulric, wilki, czy pozostaja tylko konwersja?


Tylko konwersje. Poszukaj w bylych tematach. Znajdziesz tam opis, jak mozna poszczegolne jednostki zrobic. :D
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline diaconuparty

Army of Middenland
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 09, 2004, 09:05:02 am »
Czy Cult of Ulric mozna normalnie grac na turniejach?
arak-Norn

szafa@poznań

  • Gość
Army of Middenland
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 09, 2004, 11:57:39 am »
tak. a na pewno w strefie mozesz tym zagrac :P

Offline diaconuparty

Army of Middenland
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 09, 2004, 01:47:58 pm »
W sumie to armia dla mojej dziewczyny,ogolnie podoba jej sie middenland, na poczatek chce sklecic cos na 1200pnkt, tylko czy warto na tyle pnkt brac 7ww z cg i ic, 8ko z cg 2x5 ww plus 2 pristow na konikach i heroska?jeden z pristow m ten przedmiot dajacy bonus za ranki tyle jaki ma power levej i sedzi w 5ww senchsel siedzi 7ww2 priest w 5ww a ko samotni,zasanawiam sie tylko czy nie lepiej wziasc jakies pieski co Wy na to?
arak-Norn

Offline MariuszGGG

Army of Middenland
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 09, 2004, 02:19:02 pm »
Ten przedmiot działa odwrotnie - dodaje do power levelu modlitwy bonus za ranki.

Na 1200 pkt AoM wyobrazam sobie nastepujaco:

Senschel
Mage  2lv
Mage 2lv
7 WW IC FCG
klocek piechoty
2xpsy
działo
i cos do uzupełnienia składu.

Czyli masz standardowa armię imperilana z dodatkowymi tanimi fasatmi. Czyli nihili novi. Nawet twoja kombinacja jest standardowa na imperium (tylko, ze WW sa zastapieni przez KO i masz dodatkowo pistolerow jako wsparcie flankujace)

Jesli twoja dziwczyna chce pograc na pristach to zapraszam do zabawy Ulrykiem.
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline diaconuparty

Army of Middenland
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 09, 2004, 06:08:13 pm »
Przyznam sie szczerze ze niewiem jakby wypadla rozpiska ktora podales e ogolnych potyczkach z innymi armiami, jestem krasnoludem wiec nieczaruje i patrzac na klocki imperialne to prawie wszystkie wydaja mi sie cienkie(poza gs i teutonami) wiec nie wiem co polecicie do tej rozpiski jak piechote bo rozumiem ze maogowie siedza w piechocie:) aha i mam jeszcze pytanko co do wyboru magi dla magow ktory lore polecacie?
arak-Norn

Offline Ghaundan Zauviir

Army of Middenland
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 10, 2004, 10:19:43 pm »
Mam takie pytanie - kim właściwie są wolf-kini ? To są jakieś wilkołaki ? półwilki ? Czy zwykli ludzie ?