Autor Wątek: "Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku  (Przeczytany 3128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dyd

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« dnia: Listopad 10, 2004, 08:14:57 am »
Hej, właśnie w weekend byłem na dwóch turniejach i w tym temacie chciałem pochwalić organmizatorów, za sprawność działania, poszerzanie naszego hobby.

W sobotę pojechałem do Wejherowa do klubu Scimitara i jego kolegów. Atmosfera była naprawdę miła i nieco zdziwiła mnie liczna obecność dziewczyn na turnieju (jako widzów i grających). To dopiero początek działaności battlowej w tym mieście, a już bawi się w tam w naszą grę więcej dziewczyn niż w Wawie... Jakby tak wszędzie było, to nareszcie można by spotykać kobiety w nieco liczniejszym gronie na turniejach. Tak trzymać !!
Jedynym minusem była ogólnie niska frekwencja, no ale zrozumiałe jest to iż to dopiero pierwsze "przyjęcia" tego typu w Wejherowie. Wszystkim polecam, jeśli mają wolny weekend i będą przypadkiem nad morzem tam się udać :P

W niedzielę odbył się turniej w Gdańsku Snot, na którym również udało mi się zagościć. I tutaj z organizacją nie było żadnych problemów, można było spotkać wyzywających przeciwników i miło pogadać..
 
...i ogólnie dzieki za miłą zabawę.

Offline bless

Re: "Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2004, 08:45:13 am »
Cytat: "Dyd"
można było spotkać wyzywających przeciwników i miło pogadać..
 
...i ogólnie dzieki za miłą zabawę.



"Wyzywajacych"? To chlopaki cie wyzywaja, a Ty sie dobrze bawisz... ?
 :giggle:
Ja tam bym sie raczej cieszyl z wymagajacych przeciwnikow, a nie "wyzywajacych"... ale co ja tam wiem.  :P
Temat odkleilem, bo... nie widze powodu, zeby mial byc przyklejony. Ech ta prostota rozumowania....  hehehe...
img]http://i12.photobucket.com/albums/a235/blessio/bykomstop.gif[/img]

"Więc gdy się zdarzy chłopcom
Rasę napotkać obcą
Armatnie mięso zmienią
w krwisty befsztyk
Tak jest !"

Offline dead

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2004, 01:21:18 pm »
Tak fajnie bylo sie spotkac z Dydem. Fakt 10 osob to malo ale ten turniej dal nam nowe ciekaew perspektywy gdyz jakis czas po nim zglosilo sie kilku chetnych i to jest fajne. Moze za miesiac (najprawdopodobniej 11.12.2004) bedzie wiecej osob - liczymy na 15-20 (byloby naprawde milo uswiadczyc tyle osob na turnieju lokalnym :P). Fakt dopiero sie rozkrecamy ale jak na tak krotki okres dzialalnosci to i tak idziemy caly czas do przodu. Pozdro dla Dyda bo naprawde spoko z niego koles. BTW Twe szczury zainspirowaly mnie i sklonily do niezwlocznego rozpoczecia prac nad swoimi futrzakami (juz zaczynam malowac plag monkasow ^^ i wychodza fajnie :P). Zapraszamy do odwiedzania naszego miasta i stronki: www.kgb.draconis.prv.pl (BTW jesli chcecie abysmy dodali link do waszej stronki to slijcie koordynaty ^^" na maila klubowego: kgb_draconis@o2.pl).
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline klimatyczny powergamer

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 10, 2004, 04:21:35 pm »
my wyzywający przeciwnicy domagamy się rewanżu... :twisted:
Dyd odebrał nam pierwsze miejsce nie grając z nikim z nas... ;)

Cały czas zastanawiam się jak to się mogło stać...  :P
iję póki padnę... potem piję na leżąco...

Offline Raistlin

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 10, 2004, 04:33:55 pm »
Spisek Yedliego i jego laptopa...... moze Emana i jego programu (sedziowka, tak??)
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline bless

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 10, 2004, 05:11:20 pm »
Cytat: "klimatyczny powergamer"
Cały czas zastanawiam się jak to się mogło stać...  :P


Dyd jest po prostu jednym z najlepszych polskich zawodnikow... Czyz to nie wystarczajacy powod?  :)
img]http://i12.photobucket.com/albums/a235/blessio/bykomstop.gif[/img]

"Więc gdy się zdarzy chłopcom
Rasę napotkać obcą
Armatnie mięso zmienią
w krwisty befsztyk
Tak jest !"

Offline klimatyczny powergamer

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 10, 2004, 05:24:04 pm »
ja nie neguję faktu  iż Dyd jest dobrym graczem...
zastanawia mnie tylko fakt, że wygrał turniej, nie grając z żadnym z 'renomowanych' snotowiczów ;)... dziwnie się to jakoś ułożyło...

ale następnym razem mu pokażemy jak się gra w Warhammera :P
iję póki padnę... potem piję na leżąco...

Offline thurion

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 10, 2004, 08:02:40 pm »
Dyd to bardzo miły człowiek :). Ma fajną, nieprzegientą armię i umię nią dobrze grać (mowa o Szczurach, bo Imperium ma przegięte :)...fakt gdybym spotkał sie z nim w bezposredniej walce może bym nie był 2-gi...moze bym byl 15 a moze 1 ;). Ale takie są turnieje, oprócz dużych umiejetnosci liczy się jeszcze element losowy ;). Pozdro dla Dyda :)

Offline Dyd

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 10, 2004, 10:59:37 pm »
hej

Błażeju...Ty to się musisz wszystkiego od razu czepiać :P ludziom zdarzają się literówki :P

Pozdrowienia i dla Was... powiadacie że nie grałem z nikim "od Was" :) ??
To co to byli za ludzie :) ?? W każdym bądź razie łatwo nie było - najpierw imperium, potem chaos dwarfy maksymalnie chamskie, a na koniec orki z samymi rydwanami i dwoma gigantami...
A że z Wami nie grałem...cóż :p ma się znajomości u sędziego ;)

No te skaveny nie były jakieś super przegięte, ale na Grant Tournamenta idę innymi :P Zobaczymy jak się sprawdzą...

Offline eBra

Re: "Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 11, 2004, 01:30:29 am »
Cytat: "bless"
Cytat: "Dyd"
można było spotkać wyzywających przeciwników i miło pogadać..
 
...i ogólnie dzieki za miłą zabawę.



"Wyzywajacych"? To chlopaki cie wyzywaja, a Ty sie dobrze bawisz... ?


moze te dziewczyny byly takie wyzywające, co?  ;)

Offline dead

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 11, 2004, 08:37:22 am »
W Snocie dziewczyn raczej nie uswiadczysz :o. Jest to rzadkosc bo wogule malo kobiet gra w WFB :P.
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline raf

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 11, 2004, 01:29:30 pm »
Jak to nie grał z żadnym z renomowanych snotowiczów? A ja to pies? A moje fajoskie średnionieprzegięte Imperium to niby zestaw Lego? Czując sie obrażonym opuszczam szeregi waszego towarzystwa! :x
A tak na poważnie to dzięki Dyd za pouczającą lekcję i mam nadzieję że nie popsuły ci zabawy wątpliwości interpretacyjne co do zasad strzelania canonami na terenie Trójmiasta.

Offline klimatyczny powergamer

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 11, 2004, 03:02:09 pm »
sorki raf ale wydawało mi się, że nie jesteś członkiem Snota... ;)

ale jeśli nim jesteś(i masz opłacone składki :P ) to masz moje przeprosiny!!
iję póki padnę... potem piję na leżąco...

Offline raf

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 11, 2004, 06:32:28 pm »
Legitymacja nr 321B a składki płacę niestety w max. wysokości. Ale pszeprosiny przyjęte ;)

Offline Dyd

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 11, 2004, 09:48:02 pm »
hej Rav :)... nie, te zasady odnośnie armat mi zabawy nie popsuły, choć trochę się zdziwiłem... Potyczki były miłe, Tobie również dziękuję za miłą grę. No i mam nadzieję do zobaczenia na jakimś turnieju.