Autor Wątek: "Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku  (Przeczytany 3129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raf

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 11, 2004, 09:50:46 pm »
Nie, nie wytrzymam z pytaniem: Dyd, czyjeż jest to sliczne oczko, bo chyba nie twoje?

Offline Dyd

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 11, 2004, 10:01:51 pm »
Hahaha :) :)...

To oko mojej Siostry ;) ... nie miałem żadnego obrazka do wstawienia dlatego dałem taki. Dobrze, że chociaż tobie się podoba :)

Offline Halfing@

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 11, 2004, 11:39:29 pm »
Cytat: "Dyd"
Hahaha :) :)...

To oko mojej Siostry ;) ... nie miałem żadnego obrazka do wstawienia dlatego dałem taki. Dobrze, że chociaż tobie się podoba :)



ja tam wolę na Twoja siostrę popatrzeć w całości a nie tylko oko. dlatego DyD wklej całe zdjęcie  Dyd ma ładną siostrę więc wszelkie miłosne listy do niego na priva:lol:
retka Bretka bretka

Offline klimatyczny powergamer

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 11, 2004, 11:45:26 pm »
Dyd... powiedz siostrze by używała leprzego tuszu bo jej się żęsy sklejają :P
iję póki padnę... potem piję na leżąco...

Offline raf

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 12, 2004, 07:08:26 am »
Zero romantyzmu u klimatycznego powergamera :wall: Mi tam się oko podoba, ale jako żonatemu facetowi nie mogę niestety zapytać o resztę  :cry:

Offline Laurelin

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 12, 2004, 08:38:12 am »
Hej Dyd dzięki za grę. Fakt, że dostałam masakre do tyłu, ale grało się bardzo sympatycznie.  
Jestem tą dziewczyną, z którą grałeś w Wejherowie :)

Muszę jeszcze poćwiczyć nad strzałami z Trebuchetu i zmenić rozpiskę. Questingi mi się nie sprawdziły.  :x

Pozdrawiam  :D  Trzymaj się!

Offline Raistlin

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 12, 2004, 08:46:21 am »
O hej, toz to Ty Basiu, czyz nie?? :)

Widze ze powoli 3 Miasto i pod 3 miasto (reda rumia wejch :P ) opanowuja to forum ;)
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline dead

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 12, 2004, 08:57:25 am »
Flachahha no jasne a tak BTW to daje tu linka do naszego albumu gdzie jest fotorelacja z naszego turu (pare fotek od Basi oraz od Dyda - thx dzieki wam album sie zaczal zapelniac :))
Tak wiec oto link do galeri:
http://www.spinek.com/dead/album/index.php
oraz bezposrednio do albumu z relacja (to dla leniwych ^^"):
http://www.spinek.com/dead/album/thumbnails.php?album=11
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline KreoL

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 12, 2004, 09:00:52 am »
Co sie głupio pytasz jak wiesz :) bo sie mnie pytałeś  :lol: a 3miasto opanowuje to forum z największym spamerem i offtoperem na czele :P (Tobą Raist :twisted: ) :)  ;)

HeHe.... uwazaj sobie Kreol........ i wracaj do malowania....... bo zaraz ruszamy :) (chyba :P )
ie będą Mody bluzgać nas,
Ni postów nam kasować.
Dzielni my ludzie,gildiowa brać.
Offtopujemy gdzie sie da. :) ;)

Offline Laurelin

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 12, 2004, 09:29:44 am »
No i zostałam zdemaskowana 8)

Mówi się trudno  :P . Nie musicie się bać o zdominowanie forum przez Rumię, bo zbyt wielu graczy to nie mamy.

Jesli chodzi o fotki z turnieju to jestem na jednym  :D . Fajnie, bo zazwyczaj jak robię zdjęcia, to potem na żadnym mnie nie ma. To z bitwy Bretonnia vs. Bretonnia,
wynik : mniejsze do tyłu  :bored:

Offline Dyd

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 12, 2004, 05:34:43 pm »
hah :) ja Tobie Basiu również dziękujęza miłą grę :) ... mam nadzieję, że w przyszłości pojawisz się na jakimś turnieju (może w Wawie ;) ) ...
Jak się będę nudził i znajdę czas to umieszczę zdjęcie mojej Siostry w całości Bartku :P ..pozdrawiam wszystkich

Offline Halfing@

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 12, 2004, 10:24:20 pm »
gratuluje Chłopakom z nad Morza udanego turnieju I jeszcze bardziej witryny w necie która naprawdę jest odlotowa strona jest super a do tego zdjęcia tych pegazów są poprostu ..................... ( nie umiem tego nawet opisać)
Mam nadzieję że kiedyś i ja bedę miał okazję się wybrać na turniej w nadmorskie okolice :roll:
retka Bretka bretka

Offline Dyd

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 12, 2004, 10:37:13 pm »
to następnym razem mój mały Halflingu zabierasz manatki razem ze mnąi jedziemy razem...nic prostszego.... Ani się powie, że wyjeżdżasz służbowo na parę dni ;) i tyle

Offline dead

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 13, 2004, 10:45:46 pm »
Nastepny turniej najprawdopodobniej 11.12.2004 wiec jak co t oserdecznie zapraszamy :). Wszelkie szczegoly juz wkrotce na stronce.
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Christos

"Recenzja" turnieju w Wejherowie i Gdańsku
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 17, 2004, 05:23:10 pm »
Dyd następnym razem nie pójdzie Ci w Snocie tak łatwo!!!  :P  Zresztą co to za filozofia wygrać z RAFem i jego "średnionieprzegiętym" Imperium   :D Wygrać z WE to jest sztuka  :)



P.S. Brat nie wkurzaj się! Żartowałem  :P
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

 

anything