Autor Wątek: Najpopularniejsze rozpiski na turniejach  (Przeczytany 8461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dyd

Najpopularniejsze rozpiski na turniejach
« Odpowiedź #120 dnia: Grudzień 01, 2004, 08:39:15 pm »
oj Sasu Sasu...z łuków do czołgu ?? Oszalałeś chyba...

Gryfa też wystawiałem przez ostatnie półtora roku bodajze jak grałem mym imperium, jego głównym atutem jest mobilne 9 :d, terror i kasowanie szeregów. Ale w walce to za łatwo nie ma, mi go raz 3 centigory zbreakowały...

Offline Fluffy

Najpopularniejsze rozpiski na turniejach
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 01, 2004, 09:48:56 pm »
Śmiej sie Dominiku, śmiej.. Na Arenie, grajac chłopską Brettonią, z dwoma oddzialami łuczników rozwalilem steamtanka włąsnie łucznikami.. wsyztsko jest możliwe ;) Co prawda został na kilku ostatnich hull pointach, ale zawszeć powód do chwały. ;)
rzepis na battlowe ciasto: k3 szklanek mąki, d6 jajek, klocek masła i na 4+ szklanka mleka. Zabełtac, zamieszać, włozyć do piekarnika na 4 tury, wyjąć, powąchac i pokłócić się, że jajek powinno być d6+2 bo ciacho nie wyszło..

Offline Dyd

Najpopularniejsze rozpiski na turniejach
« Odpowiedź #122 dnia: Grudzień 01, 2004, 10:36:07 pm »
o kurde...jakby m ktoś steam tanka łucznikami rozkręcił to bym się chyba załamał :)

Offline QUASSIMODO

Najpopularniejsze rozpiski na turniejach
« Odpowiedź #123 dnia: Grudzień 01, 2004, 10:38:12 pm »
tank nie stanowi rzadnego wyzwania dla armii ofensywnych...zawsze wtedy ma sie cos co go pokroi(moze nie posklada od razu ale zada spore straty konstrukcyjne)-zmniejszyc jego mobilnosc i juz jest fajnie...

Ghaundan Zauviir-widzisz te ely to moj kumpel i przewidzialem wynik starcia i przed bitwa-jezeli taka rozpa jak twoja trafisz na niezly offens to po prostu masz przewalone-bo poza tempakami i slannem nie masz w sumie tam nic...to sprawia ze slann w takiej postaci na mniej niz 2.5k jest niewystawialny...zrzera za duzo pktow(choc jak przeciwnik tego oddzialu nie ruszy to masz remis w kieszeni...ale remisowaniem sie wiele nie zwojuje...)
poza tym jezeli nie masz feara na tym oddziale to moze sie okazac ze bedziesz zbieral zabawki z powodu autobreaka(np smok z boku i 4 dragonogry z przodu...to wystarcza zwykle to pozbycia sie tego oddzialu)

imperium mag-strzelajace-ja sie ciesze jak cos takiego widze naprzeciwko...po prostu przelewam sie przez linie obronna...40-50 skinkow wystarcza do lamania oddzialow strzelaczy/maszyn a reszte robi panika od zbrejkowanych oddzialow....jak narazie przerznolem tylko 1 raz z tego typu rozpiska(coz jezeli sie masowo nie zdaje panik to tak bywa :x )

sas odnosnie flames of fenix...kilka kosci dispell to gobasy maja wiec 1-2 czary na runde ci zniweluja...
poza tym jak nie ma czym lapac??sa wilczki...piechta tyz w koncu dojdzie...sa rydwaniki,jest gigus...sa maszynki...
a jezeli bedzie stol bez lasow??gdzie sie bedziesz chowal +jak dlugo??
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Ghaundan Zauviir

Najpopularniejsze rozpiski na turniejach
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 02, 2004, 12:44:59 pm »
Cytuj
Ghaundan Zauviir-widzisz te ely to moj kumpel i przewidzialem wynik starcia i przed bitwa-jezeli taka rozpa jak twoja trafisz na niezly offens to po prostu masz przewalone-bo poza tempakami i slannem nie masz w sumie tam nic...to sprawia ze slann w takiej postaci na mniej niz 2.5k jest niewystawialny...zrzera za duzo pktow(choc jak przeciwnik tego oddzialu nie ruszy to masz remis w kieszeni...ale remisowaniem sie wiele nie zwojuje...)
poza tym jezeli nie masz feara na tym oddziale to moze sie okazac ze bedziesz zbieral zabawki z powodu autobreaka(np smok z boku i 4 dragonogry z przodu...to wystarcza zwykle to pozbycia sie tego oddzialu)


Wierz mi, że nie jeden ofens tym rozkręciłem. Mój Slann ma feara - tak dla sprostowania ;) Ja broń Boże nie odbieram chwały zwycięstwa twojemu koledze, wręcze przeciwnie - przemiły człowiek naprawdę a i jego armia była bardzo fajna i ciekawa - odróżniała się od wszystkich innych WE jakie ostatnio spotkałem (i ten Hot Pot :) - naprawdę świetna armia). Mówię tylko, że popełniłem błąd wyciągając halabardy....

Armią tą mam większe problemy z defensami niż ofensami, z którymi dużo lepiej mi idzie.....