Autor Wątek: Grand Tournament - pogaduszki  (Przeczytany 38373 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Infestal

Grand Tournament - pogaduszki
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 04, 2004, 09:13:02 pm »
Jankielu, wspomniales oo umiejetnosciach. Czy o dopuszczeniu do turnieju bedzie decydowac miejsce w lidze?

szafa@poznań

  • Gość
Grand Tournament - pogaduszki
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 05, 2004, 09:55:58 am »
zdaje sie ze o dopuszczeniu beda decydowac miejsca w POPRZEDNIEJ czyli wlasnie zakonczonej lidze...co o tym sadzicie?

Offline jachu_ka

Grand Tournament - pogaduszki
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 05, 2004, 10:14:46 am »
czemu w poprzedniej? do granda zostaje jeszcze pol roku

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Morfaer

Grand Tournament - pogaduszki
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 05, 2004, 10:16:08 am »
Niewiem czy to jest najlepszy pomysł raczej powinni zrobic ranking z połowy tego sezonu i ludzi dopuścić!!!
No bo w sumie szafa niewielkie mielibysmy szanse aby wziąść w nim udział ty jesteś 135 a ja 176. Ale jeśli mieli by tak zrobić to będę nalegał aby poprawili mój ranking bo jestem pod dwoma nazwiskami sic! na rogatym szmaja mnioe źle wpisał :) i tak zostało jak narazie i gdyby doliczyć te dodatkowe 11 pkt to byłbym idealnie pod tobą szafa :)
orfaer VII wyruszył...
I nadeszli oni w pełnej ciszy pobłogosławieni przez Sachmet...  zbyt wielu... i zmietli przeciwników jak burza piaskowa...


['] Będziemy pamiętać

Jankiel

  • Gość
Grand Tournament - pogaduszki
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 05, 2004, 12:04:35 pm »
Prawdopodobnie wedlug zaslug z wlasnie rozpoczynajacej sie ligi, ewentualnie jakis system mieszany (np. pierwsza trzydziestka z tej i 100 najlepszych z kolejnej, pewnie i tak beda sie nazwiska pokrywaly). Kazdy ma szanse, trzeba sie tylko troche postarac.

Blacklotos

  • Gość
Grand Tournament - pogaduszki
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 05, 2004, 12:25:50 pm »
Było mówione, że w tym roku będzie to kolejność zgłoszeń :|

Barbarossa

  • Gość
Grand Tournament - pogaduszki
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 05, 2004, 01:31:54 pm »
Primo - kolejność zgłoszeń jest idiotycznym kryterium selekcji. Jeśli już ma być jakaś selekcja, to wedle zasług, na Bogów.

A duo - czy w ogóle będzie jakaś selekcja? Jakie jest ograniczenie liczby miejsc? Na ilu "wędrowniczków" z Rosji i innych państw możemy liczyć...

A tak na marginesie. Reakcje na zamorskich forach na ujawnienie, czym grają na turniejach w Polsce (link do strony legionu ze zwycięskimi rozpiskami):

"I would rather not play at all than play in Poland, then"

"It does sound dreadful, don't it? Why not just play (bad) 40K? Come to think of it, imagine what the 40k games are like? 3 Land Raiders vs 3 Monoliths?"

"Note to self: If I ever go to Poland, stay away from anyone playing a tournament army."

"My eyes! My eyes! My beautiful eyes!!! "

...

Ciekaw jestem, jak zareagują klimaciarze z Europy wschodniej na nasze "wrogie" środowisko battlowe  :twisted:

Jankiel

  • Gość
Grand Tournament - pogaduszki
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 05, 2004, 01:38:25 pm »
Cytuj
Come to think of it, imagine what the 40k games are like? 3 Land Raiders vs 3 Monoliths?"

Widac, ze nie umieja grac. Landraidery sa beznadziejne :giggle:
Jakie to forum, Barb? Z checia zajrze.

Blacklotos

  • Gość
Grand Tournament - pogaduszki
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 05, 2004, 02:11:06 pm »
Ja tylko powtarzam to co słyszałem na młocie.  :o .
Ewentualnie na jakiś czas przed Grandem można w kilku rozpiskach na legionie wporwadzić "kosmetyczne" ( :twisted: ) zmiany i podesłać linka na jakieś zagraniczne fora...

Offline Marcin Galoch

Grand Tournament - pogaduszki
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 05, 2004, 02:11:55 pm »
Porcja plotek w odpowiedzi na palace pytania:
- wstep bedzie kosztowal w granicach 10 euro
- sala - ta co mlotek, ale szukamy tez blizej centrum
- armie - zapewne nieco ponad 2000, ale to bedzie wiadomo za jakies 2 tygodnie, nie pytajcie mnie teraz o kompozycje itp, bo nic nie wiem, na pewno wymagane bedzie 100% pomalowanej armii
- liczba osob - chcielibysmy 200, nie wiecej niz polowa z zagranicy, ile bedzie faktycznie - zalezy od sali
- kryteria kwalifikacji - beda jakies, o ile liczba zgloszen bedzie wieksza niz przewidzianych miejsc, jakie - jeszcze nie wiadomo. Osobiscie jestem za rozwiazaniem, ze powinien byc to ranking z turniejow z wymogiem malowania (mozna by np wojenny mlot zaliczyc), ale to moje prywatne zdanie i wcale byc tak nie musi
- problemy na dzis: znajomosc angielskiego wsrod naszych graczy wystarczajaca do grania z obcokrajowcami (to tez powinno byc kryterium, ale jak to sprawdzic ?)
drugi problem to osoby do sedziowania - kto jest chetny (aby miec czas, byc na grandzie i nie grac - grrrrr)
ttp://www.earthshaker.homepages.pl/download.php

Offline jachu_ka

Grand Tournament - pogaduszki
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 05, 2004, 02:19:00 pm »
Cytat: "Jankiel"
Cytuj
Come to think of it, imagine what the 40k games are like? 3 Land Raiders vs 3 Monoliths?"

Widac, ze nie umieja grac. Landraidery sa beznadziejne :giggle:


zgadza sie, a armia na 3 monolach dostaje phase outa nim sie obejrzy wiec tez nikt tym nie gra:D

Cytuj
Jakie to forum, Barb? Z checia zajrze.


jo tysz :)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Raistlin

Grand Tournament - pogaduszki
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 05, 2004, 03:09:26 pm »
hahaha, beka z tych obcokrajowcow. Coz prawde poweidziawszy raczej nigdy nie gralem armia przegieta- no mozena Plconie- ale to byl jedyne raz (zreszta nie byla az taka samograjowa- nie Barb???), ale do innych graczy co graja samograjami (znow sie temat nasowa co to samograj) nic nie mam. Dobra boli jak sie dostanie od takiego gracza, albo to ze sie nie ma szans juz w pierwszej turze, ale trudno takimi zasadami rzadza sie nasze turnieje i juz, trzeba sie przyzwyczaic. Moze comp score cos zmieni ale i tak bym na to nie liczyl.............

Proponowalbym zrobic jakies straszne ograniczenia na nazego Polskiego granda- typu oddzialow kawalerii nie moze byc mniej niz nie strzelajacych oddzialow piechoty itp.- zeby armie byly strasznie zrownowazone (tylko by to eliminowalo naszych graczy - np. he ktorych wiekszosc ma 10 swordmasterow i to wszystko z piechoty :) )
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Gotrek

Grand Tournament - pogaduszki
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 05, 2004, 04:16:49 pm »
Kryterium z jezyka? Trzeba przyslac skan certyfikatu jakiegos ( :giggle: ).

Cala armia pomalowana? Nieeeeeee!! :cry: Pol roku... Nie wyrobie sie pewnie z kupnem, nie mowiac o malowaniu... Ale bede probowal :) Tego nie mozna przegapic... :lol:

Ale z obcokrajowcami moze byc problem... Moze ktos im powie, ze poza gronem powergamerow, mamy spore ( ;) ) grono normalnych graczy ( :roll: ), ktorzy graja dla przyjemnosci klimatycznymi armiami. Moze sie nabiora :lol:
lach Baal Quich!!

TAK! - zasadom szarżowania na skirmish po prostej :)

Dawno dawno temu, aby zobaczyć pupe dziewczyny trzeba było rozchylić bielizne.
Teraz aby zobaczyc bielizne trzeba rozchylić pupe...

Offline Finfarin

Grand Tournament - pogaduszki
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 05, 2004, 04:40:29 pm »
Cytuj
"My eyes! My eyes! My beautiful eyes!!! "

Ten komentarz rządzi :giggle:

Barbarossa, podaj adres proszę :)
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Ibrahim Ibn Erales

Grand Tournament - pogaduszki
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 05, 2004, 04:59:26 pm »
Cytat: "Marcin Galoch"
drugi problem to osoby do sedziowania - kto jest chetny (aby miec czas, byc na grandzie i nie grac - grrrrr)


Nie ma takich :) .
Moge sie próbowac dogadywac z francuzami, włochami i rdzennymi rzymianami... :lol:
 good friend will come and bail you out of jail... but a true friend will be sitting next to you saying "Damn.... that was fun!"

 

anything