Autor Wątek: Hardcore  (Przeczytany 14907 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline saint deph

Hardcore
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 19, 2005, 04:10:57 am »
nie widzialem zeby ktos wspominal (choc piata rano jest, wiec moge miec delikatnego oczojeba) o Stretch Arm Strong. kolesie wlasciwie sami zrobili to, co teraz okresla sie jako "posi core" i caly czas ladnie im wychodzi ("free at last" z tego roku trzyma poziom). no i w ogole screamo anyone ? to dosyc blisko :)
creamo as f**k!

Offline Mr.Stench

Hardcore
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 29, 2007, 09:43:55 pm »
Jade ostatnio namiętnie na Negate - The Fifth Season nie wiem czy zna ktoś tą kapele ale jest po prostu świetna. Oprócz tego Biohazard oczywiście, The Dillinger Escape Plan - niezły odjazd, Cataract,Shattered Realm,All Out War i pare innych kapel.
ome....Hell Awaits

Offline zyon

Hardcore
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 29, 2007, 10:31:42 pm »
Do Dillinger'a przekonał mnie udział Pattona na ich epce Irony Is A Dead Scene - nieżle chlopaki namieszali razem, Come To Daddy jeszcze bardziej chore niż oryginał. Póżniej w łapska wpadł mi Plagiarism z przeróbkami m.in. NIN, Soundgarden, Massive Attack i ...Justin'a Timberlake'a. Większość bez większych zmian stąd też wrażenie raczej niespecjalne.
Z rzeczy starszych ostatnio zasłuchalem się trochę w Black Flag - płytki Damaged i My War. Pierwsza o wiele badziej punkowa w porównaniu do cieższego i bardziej skomplikowanego My War gdzie miejsce znalazło się nawet na małą wirtuozerię -The Swinging Man.


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline ursmar

Hardcore
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 30, 2007, 02:49:23 pm »
ej czy Enter Shikari jest jest hardcorem bo jeżeli tak to jest to mój ulubiony hardcorowy zespolik

Offline Julek_

Hardcore
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 31, 2007, 12:02:57 am »
Biohazard to jest hardcore?

Offline zyon

Hardcore
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 31, 2007, 12:25:58 am »
A jakbyś nazwał ich muze?


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Julek_

Hardcore
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 31, 2007, 09:28:54 am »
Nie odpowiada się pytaniem na pytanie.

To nie o muzykę chodzi,
tylko o
scenę

Czy są jej częścią? Bo hardcore może i grają, ja się nie znam, a chciałbym wiedzieć jak to wygląda.

Offline wilk

Hardcore
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 31, 2007, 09:32:59 am »
Jesli chodzi o muzyke to Biohazard do "Mata Leo" wlacznie to z pewnoscia hardcore. Co do pozniejszych dokonan to nie wiem bo nie sluchalem.

A co rozumiesz pod pojeciem "scena"? Wspolne koncerty z innymi hardcore'owymi zespolami? Wspolne picie piwa z nimi?

Offline Anarchismo

Hardcore
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 02, 2007, 05:46:04 pm »
Witam wszystkich
Jestem zupełnie nowy na tym forum a natrafiłem nań przypadkowo szukając coś w necie na temat zespołu Worm w którym tak się składa kiedyś gralem i założyłem. Widzę z przyjemnością że ktoś na tym forum go zna.:) No w sumie dawne dzieje. Chciałem napisać że nie graliśmy czystego hard corea. To demo do którego kolega podał linki jest w ogóle trzecim demem w dorobku i jest kompletnie nieudane :) nie stanowi o naszym stylu. Tak z pewnością słychać wpływy hard core'a niemniej to tylko minimalne wpływy. Jakby ktoś chciał coś więcej posłuchać z naszej muzy to mogę coś podesłać. Zaznaczam że jakość i wykonanie tych nagrać odbiega delikatnie mówiąc od "ideału" ale takie były wtedy warunki. Kto grał w kapeli ten wie jak to bywa.

Pozdro

P.S. grałem w tym bandzie na perkusji

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Hardcore
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 03, 2007, 08:25:01 am »
Siema!
Cytat: "Anarchismo"
Jakby ktoś chciał coś więcej posłuchać z naszej muzy to mogę coś podesłać.

Jam jest chętny!

Kiedyś znajomy podrzucił mi kasetę z nagraniami z waszych prób i bardzo często to katowałem w moim walkmanie ;).

Offline Munieq

Hardcore !
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 24, 2007, 11:39:07 am »
Słucha ktokolwiek na tym forum ? ^^ Mój ulubiony gatunek muzyki.

Najlepsze zespoły wg.mnie:1125,Schizma,Hatebreed,Sick Of It All,Agnostic Front,Madball,Wolfpack,Raging Speedhorn,Ektomorf,Throwdown,Good Old Days.^^
his Is How We Party,So f**k Off !

Offline Carbon

Hardcore !
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 24, 2007, 12:29:39 pm »
lubie nowa plyte Tragedy ale nie wiem czy to hardcore
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

Hardcore !
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 24, 2007, 04:34:09 pm »
jest temat o hc. kiedys to juz walkowalismy.
ćpać i ruchać

Offline adio

pytanko
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 07, 2007, 09:33:51 am »
siema czy ten kawałek mogę zaliczyć do hardcorowego  :?: http://www.myspace.com/faustagain czy to raczej jeszcze nie to  :o    dzięki  za info pozdro

Offline ManiaC

Hardcore
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 07, 2007, 01:06:42 pm »
Cytat: "xDrugiejSzansy"
Biohazard to jest hardcore?


Tak to zdecydowanie jest HardCore, tak samo jak Agnostic Front, który swojego czasu mi się bardzo podobał:

Cytuj
New York Police State
New York Police State
New York Police State
Living in a police state
You know we hate you
You know we hate you Ahhh
Gulliani Gulliani Gulliani f**k you
Gulliani Gulliani Gulliani f**k you.........Die!


To były czasy!
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt