Autor Wątek: Ciekawe aukcje na allegro  (Przeczytany 115781 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Viruk

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 16, 2005, 07:18:45 pm »
Taka mała autoreklama ;) ale aukcja jest ciekawa bo figurki są niedostępne osobno - Sharkey i Worm;
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1082626 I sprzedawca pewny 8)
Mitril nadchodzi

Offline Viruk

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 28, 2005, 07:18:06 pm »
Kilka kwiatków rodem z Allegro :D
Nazgul na smoku
Borimir na Koniu nie jestem pewnien, ale być może to jakaś nowa, nieoficjalna figurka :roll: ;)
I na deser Pagurek
Mitril nadchodzi

Offline KędzioR_vo

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 28, 2005, 07:23:39 pm »
O w mordę jeża, "Nazgul na Smoku" rządzi  :D  :lol:  :D   normalnie cudeńko jakich mało :D pagUrek mnie nie rusza, a Boromir... hehe... tu chyba, ViRuK, coś Ci się pomyliło, bo taka figurka jest, chyba, że to ja nie skumałem dowcipu (?)

http://us.games-workshop.com/games/lotr/fellowship/catalog/free_peoples/mtd_boromir.htm

:) PozdRawiam
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Viruk

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 28, 2005, 08:40:10 pm »
HeHE, chodzi o to KeDzioRze, ze bawią mnie takie literówki, a tu było Borimir, zamiast Boromir. Nie ma to jak sie dzieci biorą za wystawianie aukcji :lol:
Ale to i tak lightowe literówki, widowałem gorsze, np. jezdzcy RoCHanu, Dżewiec, zabił mnie kiedyś po prostu Saróman i uruk chai :lol:
Mitril nadchodzi

Offline +Legolas+

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 29, 2005, 10:50:35 am »
HaHaHa, ale mi nazgul, normalnie the best. :lol:
ttp://s8.bitefight.pl/c.php?uid=34953

Offline sonic

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 29, 2005, 06:49:46 pm »
mnie dobiło" w innej pozycji niż zawsze" :lol:
kogo on chce nabrac?
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline Viruk

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 29, 2005, 08:48:23 pm »
Zawsze znajdzie się jakiś naiwny. Mnie w ogóle bardzo rażą na Allegro aukcje pt. "PROFESJONALNIE ponalowane". W 99% są to straszne badziewia. Rozumiem, że reklama dźwignią handlu itp. ale czasem trzeba być trochę samokrytycznym :roll:
Mitril nadchodzi

Offline KędzioR_vo

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 29, 2005, 08:57:38 pm »
Taaa... całkowicie się zgadzam, ViRuK (i nie pisz mojej ksywki z dużymi literkami  :p  duże ma być tylko K i R, jak w mojej wersji Twojego pseudo ;) :D no i pamiętaj o "ę"  8)  hehe )
W ogóle czasem aż mnie świerzbi, żeby skrobnąć mejla do tych "profesjonalistów", że się po prostu ośmieszają... Ale co tam, ludzie są dość głuptaskowymi zwierzątkami, niech mają wolność w wyrażaniu superlatyw na temat swych badziewi ;)

PozdRawiam
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Viruk

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 29, 2005, 09:41:40 pm »
OK, KędzioR, no problemo 8) postaram się nie zapomnieć o zasadach pisowni :D
Tak sobie właśnie przeglądam Lotrowskie aukcje na Allegro i od dłuższego czasu przewijają się tam rzeczy od arkadyministudio. Cec**je je dość... nietypowe podejście do tematu trolli np. Figsy są z pewnościa oryginalne ale jakoś tak śrenio mi leżą :roll: Czasami mają też coś pomalowanego, ceny są niezłe - stówka za trolla jaskiniowego. A malowanie też nieszablonowe - jaskrawe, mocno kontrastowe kolorki. Ciekawie to wygląda, wrażenia estetyczne osobiście mam mieszane, ale allegrowicze kupują więc ogólnie ludowi się to podoba...
Mitril nadchodzi

Offline drachenfeles

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 29, 2005, 10:33:04 pm »
to modny non-metallic, coś okropnego jeśli mnie pytać ale, jak zauważyłeś, ludożerce się podoba

Offline sonic

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 30, 2005, 08:31:58 am »
mi sie poprostu żygac sie chce jak ich widze, robią sobie odlewki, czyli coś niedozwolonego to jeszcze to sprzedają, a ci ludzie to też są głupi co to kupują, gdybym ja był organizatorem turnieju, i by ktoś przyszedł mi z takim trolem, ma kopa w dupe i połamanego tego trolcia :? ja tu zbieram miesiącami moją wymażoną armierównie dobrze mógłbym kupic sobie odlew mumaka, ale nie chce. :x
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline sonic

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 01, 2005, 05:05:08 pm »
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56094808  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Cytuj
Ten zestaw jeszcze nie wszedł do polski ale ja zbobyłem odlew tej figurki.
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline Viruk

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 01, 2005, 05:58:56 pm »
Przekręt tak oczywisty, że aż kłuje w oczy. Naprawdę zaskakujące, że ktoś to licytuje :|
Mitril nadchodzi

Offline +Legolas+

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 01, 2005, 06:08:20 pm »
Bo są ludzie i taborety. :lol:  :lol:  :D
ttp://s8.bitefight.pl/c.php?uid=34953

Offline Encaitar

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 02, 2005, 08:51:04 am »
I to jeszcze taka slaba konwersja. Czasem to tylko siasc i plakac...


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=55440910

Zenada, "drzewo potrafi poruszyc caly las"...
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."