trawa

Autor Wątek: Ciekawe aukcje na allegro  (Przeczytany 114978 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Viruk

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 17, 2005, 11:50:11 am »
http://allegro.pl/show_item.php?item=48467633
Czegoś takiego jeszcze nigdy nie widziałem  :lol:
Mitril nadchodzi

Offline Encaitar

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 17, 2005, 12:10:15 pm »
A myslalem, ze juz mnie nic nie zaskoczy... brak mi slow...
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline KędzioR_vo

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 17, 2005, 01:12:32 pm »
buahahahahhahahahha  :lol: nie no normalnie mi sie humor poprawił  :lol:  :lol:  :lol:  jaka zaj... mućka, normalnie leżę i kwiczę...

ależ ktoś miał wyobraźnię!!! wspaniałe :D:D muszę zapisać sobie te foty :D
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline drachenfeles

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 17, 2005, 07:25:17 pm »
hmm... brakuje mi właściwych emotikon... lol lol lol

Offline Wraith

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 17, 2005, 08:42:20 pm »
Przecież, buchachacha, to jest krowa, buchachacha, z jakiegoś zestawiku ze zwierzętami dla małych, buchachacha, dzieci.

Założę się że za 15zł to ja bym mógł złożyć sobie zwierzyniec całej wioski Rohanu, a nie kupować jedną , buchachacha, krowe.

Ale nie dziwcie się przecież sprzedającym jest ten koleś co uraczał nas tymi: goblinami z Haradu, poganiaczami, sieciarzami itp.

Może kiedyś doczekamy się ulubionego kota Saurona - Puszka, lub Kawaleri mordorskich troli na orkach, a może jeszcze dowiemy się że Witch King w czasie wolnym od wojen jako hobby prowadził hodowlę szczurów?

Nie, krowa jako bardzo ważny obiekt strategiczny, nie mogę buchachachacha.

A wiecie co, tak poza tym to W filmie i książce wogóle nie ma zwierzat oprócz koni i psów Maggota nie?
iving is easy with eyes closed.

Offline sonic

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 19, 2005, 09:19:53 am »
jak niema zwieżąt muszą byc!!! krowa!!!!!!!!!!!! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :badgrin:
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline Wraith

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 23, 2005, 09:23:25 pm »
Zobaczcie jaki wypasiony figs!
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48939328
Tylko nie wiem czemu on wydaje się taki dobroduszny? ;)
A tak poza tym to przypomina mi on kamionkową....popielniczkę lub wazon na kwiatki, nie?
iving is easy with eyes closed.

Offline KędzioR_vo

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 23, 2005, 10:04:48 pm »
ten troll już kolejny raz przeraża swych wrogów na Allegro ;) chyba coś kiepsko z nabywcami tego cudu rzeźbiarskiego  :lol:
a jeśli chodzi o naprawdę ciekawe aukcje, to ostatnio była Sheloba, sprzedana za jedyne 42 złote... ja miałem być szczęśliwym nabywcą, ale na niecałą minutę przed końcem zostałem wyprzedzony  :evil:  trochę mnie to rozeźliło... taki ładny pajączek ;)
teraz jest dość kuszący nazgul na bestyjce za bodajże 119 zeta... szkoda, że nie Witch King ;)

PozdRawiam
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Viruk

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 23, 2005, 10:45:50 pm »
Rzeczywiście, mało "mordorski" ten troll :roll:
Z ciekawostek, to ostatnio pojawiły się odlewy metalowego mordorskiego trolla: http://allegro.pl/show_item.php?item=49127218
Co o tym sądzicie :?:
Mitril nadchodzi

Offline KędzioR_vo

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 23, 2005, 11:04:45 pm »
odlewy żywiczne, trzeba dodać... i poza tym, że to niezbyt legalne i uczciwe :badgrin: , to również ciekawe dość... aż się zacząłem zastanawiać nad zakupem...
chociaż, mam już dwa trolle, z tym, że oba MicroArtowe :)
cena jak na razie bardzo kusząca, ale najchętniej obejrzałbym taką figurkę z bliska i ocenił poziom odwzorowania detali itp. Ciekawe też, czy dołącza podstawkę... akurat to właściwie jest niedużym problemem ;)

mam teraz zagwozdkę  :D

PozdRawiam
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline sonic

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 24, 2005, 01:48:30 pm »
:shock: ten troll musi miec problemy z smarkaniem :lol:
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline Viruk

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 29, 2005, 08:14:15 pm »
Tym razem coś naprawdę ciekawego 8)
http://allegro.pl/show_item.php?item=49857164 Nigdy wcześniej nie widziałem tej figurki na Allegro, ktoś musiał sobie w Anglii kupić albo ma z dużego zestawu. Cena chwilowo atrakcyjna, ale sadzę że pod koniec licytacji będzie dużo więcej warta :roll:
Mitril nadchodzi

Offline KędzioR_vo

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 29, 2005, 09:32:32 pm »
tak, wcześniej ją juz widziałem i dodałem do obserwowanych ;) jeśli za bardzo nie podrożeje... :)
chociaż GW planuje wydać blister z Gothmogiem kawaleryjskim i pieszym, to jednak juz wargowego mam i bez sensu byłoby kupować dwóch dla samego nożnego... więc ta aukcja tym bardziej ciekawa...

a tak w ogóle przyglądam się też z wielkim rozdarciem aukcji Witch Kinga na Bestii... ach...
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline kiddou

Gothmog
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 30, 2005, 07:02:09 am »
Mi teżjest potrzebny tylko :) Gothmog pieszy.........
/ Wisła Kraków  //

Offline sonic

Ciekawe aukcje na allegro
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 30, 2005, 08:07:11 am »
hmm hmm myśle czy nie licytowac ale pierw kupie sobie orki :D
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

 

anything