Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Teamspeak-GGK

Najbardziej przyciągające FPP

(1/14) > >>

horsie:
Niniejszym rozpoczynam watek o Waszych ulubionych grach FPP. Na mnie największe wrażenie biorąc pod uwagę klimat, fabułę i grafikę (jak na ówczesne czasy) zrobił Half-Life, gra absolutnie dla mnie kultowa i niedościgniony wzór w singlowych FPSach. Dalej będzie Quake 2 za mroczny klimat i rewelacyjne giwery oraz Medal of Honor, które pomimo najszczerszych chęci nadal jest dla mnie milion razy lepsze niż Call of Duty :) Zapraszam do dyskusji.

Gashu:
Przede wszystkim Half-Life, ale także RTCW oraz "NOLF 2" (solidna dawna humoru), dawniej stare "Doomy", "Wolfensteiny", ostatnio "Doom 3".

Jolo:
Rainbow Six - jakoś kręci mnie ten klimat AT. Mozna było momentami poczuć się jak prawdziwy "dobry" walczący z tymi "złymi" :D
No i ta akcja odbijania samolotu na lotnisku w Rogue Spear. Do dziś pamiętam jak wielokrotnie ją przechodziłem (na różne sposoby) i czajenie sie w krzaczorach ze snajperką tuż przy płycie lotniska :)

Dr. Zoidberg:
Hmm, znowu Deja Vu... ;)

Najbardziej przyciagnal mnie "Medal of Honor", NOLF i oczywiscie "Half-Life", stwierdzam tak, poniewaz konczylem te gry przynajmniej dwukrotnie (co juz wskazuje na duza moc =)

Deytonus:
CoD - ale tylko misje radzieckie . USA są ok, ale brytyjskie już  :bite:
CoD UO - tutaj znowu brytyskie dały ciała, ale za to reszta to po prostu majstersztyx .

 Kurcza, miałem ci ja kiedyś HL, ale nie przeszedłem  :wall:  trzeba będzie nadrobić  :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej