trawa

Autor Wątek: Najbardziej przyciągające FPP  (Przeczytany 12011 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Deytonus

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 16, 2004, 02:19:31 pm »
W końcu to dwa lata różnicy i Infinity Ward ( stara ekipa medala) wzięła sobie do serca wiele zarzutów stawianych przez graczy oprócz jednego : skryptów .
Najlepsza IMHO nieskryptowana gra FPS to Halo . Ze swym porażającym AI . Reszta jest milczeniem .

Offline Dr. Zoidberg

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 16, 2004, 05:40:44 pm »
SickBastard <-- Dziwisz sie, ze MoH:AA, SH i BT nie wytrzymuja z CoD?? Przeciez cholera te gry sa starsze o rok od CoD, za rok powiem, ze CoDy zlaczone w kupe z MoH:PA nie wytrzymaja z Brothers in Arms =D
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline SeeMoon

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 16, 2004, 06:11:29 pm »
Blood 1 - ach ten klimacik
AvP 2 - ach ten klimacik ;)
z "wojennych" CoD 1. W dwójce przegieli z poziomem trudności (load/save/load/save - i tak do .........  ).
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline horsie

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 16, 2004, 06:15:53 pm »
Soldier of Fortune, dwójka była koszmarną próbą pociągnięcia świetnego klimtau jedynki, wyszło strasznie :) Już się nie moge doczekać kiedy odpalę HL 2..a AvP2 rzeczywiście miało świetny klimat, szczególnie jak się grało marine przy zgaszonym świetle, a muzyczka przygrywała grzecznie w tle :) MIÓD

Offline wilk

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 17, 2004, 08:24:05 pm »
Zdecydowanie Undying! Dla mnie to jest w ogole gra wszechczasow. Znakomity klimat i esencja grozy. Nie w wydaniu makabryczno-szokujacym ale wlasnie pod wzgledem nastroju. Zreszta gdzies hen na dole powinien byc jeszcze watek o tej jakze niedocenianej grze.

Potem Half-life, no i wszystkie prekursory - Wolfenstein i Doom.

Offline Ibram

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 17, 2004, 10:42:17 pm »
Deus Ex.
Najlepsze połączenie fpp z rpg w jakie w ogóle grałem.
Tylko krótka, krótka, krótka... Aż boli...

Poza tym rzecz jasna half life... Z powodów wymienionych.

Ktoś pamieta jeszcze Space Hulka2? To było fajne... choć trudne jak dyjabli...

I rzecz jasna era kiedy multik był pustym słowem - doom...
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline Piter

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 17, 2004, 11:54:55 pm »
Fakt faktem Deus Ex byl wybitny. Do dzis pamietam jak wyczailem ze mechanik jest felerny:) Bez sejwa !! Jezus Maria alez bylem wtedy z siebie dumny.
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline Raven99

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 18, 2004, 07:38:37 am »
Jejku jejku, tak przeglądam tego posta i myśle: kurcze, ciągle to samo, przecież msi być coś inszego (jak np SHulk :) ). I przypomniałem sobie - genialny UNREAL! nie będe się rozpisywał, bo wiadomo o co chodzi, sam tytuł mówi za siebie :)
ar never changes...

Offline SquizzZ

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 18, 2004, 10:47:20 am »
Cytat: "Ibram"
Deus Ex.
Najlepsze połączenie fpp z rpg w jakie w ogóle grałem.
Tylko krótka, krótka, krótka... Aż boli...

:o
Aż się boję myśleć jak Ty w to grałeś... Mnie ta gra zajęła baaardzo duuużo czasu, ale też wszystko eksplorowałem, utłukłem (chyba) wszystkich wrogów (oczywiście minimalnym kosztem, czyli głównie łomem w głowę...), znalazłem mnóstwo sekretów... Zazwyczaj jeden level brał mi ok 2-3 godzin... :) (hehe delektowałem się... :) )
Jednym słowem ta gra była dla mnie długa, by nie rzec bardzo długa... (choc wiadomo, że chciałoby się więcej...)
Ale giera naprawdę nieprzeciętnie wyczesana... :) (praktycznie każdy motyw w niej jest kultowy...)
Spróbuj sobie (o ile nie próbowałeś) System Shocka 2... Deus Ex czerpał z niego pełnymi garściami... (choć fabuła i klimat zbacza w trochę odmienne [co bynajmniej nie znaczy gorsze] tematy...)

Co do Undying... Gra fajna, choć przyznam się, że jakoś mnie właśnie nie przestraszyła... Nie wiem, coś ze mną nie tak jest czy cuś...  :bored:  :(
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Ibram

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 18, 2004, 12:01:47 pm »
Cytuj
Aż się boję myśleć jak Ty w to grałeś... Mnie ta gra zajęła baaardzo duuużo czasu, ale też wszystko eksplorowałem, utłukłem (chyba) wszystkich wrogów (oczywiście minimalnym kosztem, czyli głównie łomem w głowę...), znalazłem mnóstwo sekretów...


Ooo... Za pierwszym razem faktycznie...
Tyle, że w to cudeńko grałem chyba z sześc razy...
niedawno z kumplem na zmianę przeszlismy DX w osiem godzin. Na realistic.
Eksplorując wszystkie wazne elementy.
Przy czym ja nie zabijam przeciwników tylko ich unieszkodliwiam.
Kumpel nie ma takich oporów.

Cytuj
Spróbuj sobie (o ile nie próbowałeś) System Shocka 2... Deus Ex czerpał z niego pełnymi garściami... (choć fabuła i klimat zbacza w trochę odmienne [co bynajmniej nie znaczy gorsze] tematy...)


Tiaa... Tylko gdzie ja teraz znajdę SS2...
Kiedy wychodził miałęm za słaby sprzęt a potem jakoś zniknął z półek...
Zaraz pogrzebię sobei na osiołku... Może faktycznie to dobry pomysł... :)
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline SirAlexander

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 18, 2004, 12:09:39 pm »
kurcze, racja - ja też bym sobie pograł w System Shocka 2 - miałem ten sam z grubsza problem. Ale gdzie go tu teraz znaleźć?
SirAlexander
SZARA STRONA MOCY

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 18, 2004, 12:26:09 pm »
Hmmm...kolejność przypadkowa)

1. Half Life (z dodatkami)
2. Alien versus Predator
3. Undying
4. Half Life 2

Offline Wosho

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 18, 2004, 04:08:37 pm »
Hmmm...
Na pewno będzie to:call of duty, medal of honour, quake 2, undying ( grałem w demo ale niezłe:)), sin( nikomu się nie podobał??), half life...

Offline SquizzZ

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 18, 2004, 04:16:44 pm »
Hehe, no to 'respect!' w związku z ilością ukończeń tej gry jak i czasem tegoż... :)

Cytat: "Ibram"
Przy czym ja nie zabijam przeciwników tylko ich unieszkodliwiam.
Kumpel nie ma takich oporów.

Czy poza prodem (lub ewentualnie tranquilizer darts) da się tego jeszcze jakoś dokonać...?

Cytuj
Tiaa... Tylko gdzie ja teraz znajdę SS2...
Kiedy wychodził miałęm za słaby sprzęt a potem jakoś zniknął z półek...
Zaraz pogrzebię sobei na osiołku... Może faktycznie to dobry pomysł... :)

Niestety na półkach raczej nie uświadczysz, bo System Shock 2 umarło razem z nastaniem ery Windowsów NT... Pod Win2K lub WinXP sprawiał tyle problemów z uruchomieniem, że po prostu został wycofany ze sprzedaży... (podobnie jak najlepszy symulator śmigłowca AH-64, a mianowicie Longbow 2, ale z nim to wogóle tragedia jak się nie ma Voodoo ...)
Na szczęście są już znane sposoby odpalenia SS2 pod WinNT... :)
Np. tutaj...
A w najgorszym wypadku, partycja z Win98 i też hula.. :mrgreen:

Acha, na HOTU jest RIP, ale nie polecam... mimo wszystko intro i outro są bardzo klimatyczne, warto obejrzeć... (bez intra nie wiadomo w sumie po co to wszystko...)

Aaa... Sorry za offtopic... ;)
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline wilk

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 18, 2004, 08:44:51 pm »
Cytat: "SquizzZ"
Co do Undying... Gra fajna, choć przyznam się, że jakoś mnie właśnie nie przestraszyła... Nie wiem, coś ze mną nie tak jest czy cuś...  :bored:  :(

Kwestia gustu.

Ale kto lubi lovecraftianskie klimaty ten od razu poczuje bluesa przy tej grze. :)

 

anything