trawa

Autor Wątek: Najbardziej przyciągające FPP  (Przeczytany 12024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Osqar

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 24, 2005, 07:39:31 pm »
Cytat: "Dr. Zoidberg"
O tak, Omaha dawala niesamowitego kopa, chociaz jesli obejrzalo sie "Szeregowca Ryana" to wiadomo bylo co robic =)

Ba :P
Już się nawet teksty które dowództwo mówiło się znało na pamięć ;)
Bo są i-d-e-n-t-y-c-z-n-e ;)
Ale nie ma co - Staliningrad też robił swoje wrażenie ;)
CoD ogólnie klimatem nie ustępował tak wiele ;D Szczególnie że w gruncie rzeczy prawie cała gra tak trzyma ;] Jest krótka ale treściwa ;]
b]Beware the elves...[/b]

Offline Formaldehyd

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 24, 2005, 10:25:57 pm »
Lata temu - Unreal. Klimat i fabuła!
 am the son of a bitch and Edgar Allan Poe.

Offline Maarb

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 08, 2005, 07:45:39 pm »
Vampire-kojazycie? Taka gra gdzie sie smigalo po zamku wampira i trzeba bylo odnajdywac czlonkow swojej rodziny.Klimat jakiego jeszcze nigdy nie przezylem.Polecam wszystkim
PS. Nie wiem czy ta gra sie dokladnie tak nazywa :)
I came from a distance in time
From the hill where the sun for the first time came through
I followed every wind to every spot it blew
I rove the eternity of time, the history of existence"

Offline Aver

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 08, 2005, 07:51:07 pm »
Cytat: "Maarb"
Vampire-kojazycie? Taka gra gdzie sie smigalo po zamku wampira i trzeba bylo odnajdywac czlonkow swojej rodziny.Klimat jakiego jeszcze nigdy nie przezylem.Polecam wszystkim
PS. Nie wiem czy ta gra sie dokladnie tak nazywa :)


Gra się nazywa "Nosferatu: Gniew Malachiego" i fakt ma niesamowity klimat i mega grywalność polecam! Ale i tak nie ma szans (Ale wątpię by cokolwiek miało) z Deus Ex'em.

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Anonymous

  • Gość
Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 22, 2005, 09:15:03 pm »
Thief: The Dark Project. Przechodziłem to kilka razy, ale za wciąż odkrywałem coś nowego. Wyjątkową atmosfera. Niesamowita oprawa dźwiękowa potęgująca nastrój grozy i niepewności. Niezwykle silna identyfikacja z głównym bohaterem (przynjamniej ja tak miałem). Fajnie, kiedy Garret od czasu do czsu gada coś do siebie :). Wspaniale gra się wieczorami i nocą. Bardzo ambitna gierka - nie jest to typowa nawalanka, w sumie im mniej się zabija tym lepiej się na tym wychodzi:). Czasem trzeba nieźle się nagłowić, żeby odnaleźć rozwiązania zagadek czy wyjścia z opresji. Trochę zawodzi końcówka - nie jest już taka realistyczna jak poprzednie etapy, bo co to za przyjemność kryć się przed stworami?


Poandto Deus Ex i Half Life - ale wszystko już chyba zostało napisane...

Offline kingquest

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 23, 2005, 07:43:35 am »
Deus Ex genialny klimat genialna gra naprawdę klasyka ale dwójka słaba była szkoda.

Greg K1ler

  • Gość
Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 25, 2005, 11:04:42 am »
System Shock 2, of course...

Offline wróbl józef

Najbardziej przyciągające FPP
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 05, 2005, 08:42:12 pm »
Cytat: "kingquest"
Deus Ex genialny klimat genialna gra naprawdę klasyka ale dwójka słaba była szkoda.


Zgadzam się w stu procentach  :D. Wspomnieć muszę jeszcze Unreala, który po prostu oszałamiał swoją grafiką i klimatem dłuuugo po swojej premierze
ou may be a lover but you ain't no dancer