Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego?? I  (Przeczytany 151392 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline d-s

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego?? I
« Odpowiedź #495 dnia: Styczeń 07, 2006, 12:41:23 pm »
Niemiecki ekresjonizm z tvp kultura

Golem - kolorozywanie poczatkowa bardzo mocno dalo mi w kosc. Gdy juz jednak do niego przywyklem stwierdzilem ze film jest naprawde fajny. Co zabawne, w tym filmie z 192<ktoregos> bylo wiecej seksu niz filmach z bollywood ktore widzialem.
Faust - podobnie jak wyzej, ale bez koloryzowania. Do tego super efekty.

Offline kingquest

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego?? I
« Odpowiedź #496 dnia: Styczeń 07, 2006, 07:05:50 pm »
Jarhead- Żołnierz Piechoty Morskiej, naprawdę świetny film.
Strasznie mi się spodobał, a z kina wyszłem badzo uradowany. Uwielbiam filmy wojenne, i ogólnie filmy o tematyce militarnej.
Dobry film, który pokazuje jak ciężko byc żolnierrzem.

Polecam

Offline misio141

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego?? I
« Odpowiedź #497 dnia: Styczeń 08, 2006, 11:23:26 am »
Van Helsing- taki miły odmóżdżac, fajne kino, z kilkoma fajnymi smaczkami, tylko czemu twór Frankensteina taki był jakiś pokraczny mr. Hide wyglądał jak Hulk, ale ogólnie jest nieźle.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline -=Azazel=-

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego?? I
« Odpowiedź #498 dnia: Styczeń 08, 2006, 11:30:33 am »
Van Helsing to jedna z największych chał kina... Nawet do połowy nie dooglądałem taka sieczka... To jest do bani nawet przy Daredevilu i Hulku, nie obrażając adaptacji komiksów, bo może ktoś lubi...

Offline graves

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego?? I
« Odpowiedź #499 dnia: Styczeń 08, 2006, 01:14:56 pm »
Doom - nie spodziewałem się po tym filmie zbyt wiele (mimo, że zagrywałem się w grę namiętnie  :lol: ). Dzięki temu nie rozczarowałem się. Nawet mi się podobało. Fajna była scena, w kórej jakbyśmy przeniśli się do gry i patrzyli oczami głównego bohatera - fajne mrugnięcie w stronę fanów gry ;) Ogólnie - nie jest to rewelacja - ale zobaczyć można jak najbardziej 8)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline bufaloxxx

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego?? I
« Odpowiedź #500 dnia: Styczeń 08, 2006, 02:29:40 pm »
Tom Yum Goong. Piękny film a fabuła ;) . Ukradli głownemu bohaterowiy słonie, więc pojechał je odzyskać. przepiękne sceny walki. Polecam.
zasem, kiedy jesteś smutny, nikt nie widzi twojego strapienia....
Czasem, kiedy płaczesz, nikt nie widzi twoich łez...
Czasem, kiedy jesteś szęśliwy, nikt nie widzi twojego uśmiechu...
Ale weź tylko pierdnij...

Offline bagienny

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego?? I
« Odpowiedź #501 dnia: Styczeń 08, 2006, 02:35:04 pm »
Opowieści Narnii - szczerze powiedziawszy byłem zaskoczony oczekiwałem takiej samej nudy jakiej doświadczyłem na Władcy Pierdzieli. Polski dubbing nie jest straszny, choć nie powiem oryginalny zwłaszcza Łucji jest o niebo lepszy.
ałotny mówi helou
11. numer GNIOTA http://granice.info/
rysunki http://grafica.blox.pl
zdjęcia http://fragment.blox.pl

Offline ManiaC

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego?? I
« Odpowiedź #502 dnia: Styczeń 08, 2006, 02:43:10 pm »
Green Street Hooligans - film w klimatach Football Factory ale całkowice inne dramaty życiowe. Pierwsza poważna rola Froda bodajże.
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline Łamignat

.......
« Odpowiedź #503 dnia: Styczeń 09, 2006, 03:07:33 pm »
ostatnio miałem troszkę czasu dla siebie więc poświęciłem go na nadrobienie kilku filmów.
36 - naprawdę świetny film , zrobiony nieźle i temat też niczego sobie
Wojna Światów - może być ale spodziewałem się czegoś zdecydowanie lepszego
Doom - film hm...... delikatnie mówiąc szmirowaty, ale że jestem fanem gry obejrzałem z przyjemnością, szczególnie wspomnianą wcześniej na forum scenę
Perfect Man - bardzo przyjemne romansidełko, dużo dobrego humoru, polecam obejrzeć z dziewczyną :)
Pan życia i śmierci - świetny film i znakomita kreacja N. Cage
Into the blue - Bardzo przyjemny filmik sensacyjny
Revolver - zdecydowanie spodziewałem się czegoś lepszego, słaby i przekombinowany
Braci Grimm - nawet przyjemnie zrobione,  miło się ogląda

pozdrawiam

Offline Pawłow

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego?? I
« Odpowiedź #504 dnia: Styczeń 09, 2006, 03:35:14 pm »
Hellboy - jeden z najlepiej zfilmowanych komiksów, Sin City wyprzedza go o kilka długości ale i tam jest niezle.
shit happens

Offline Roy_v_beck

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego?? I
« Odpowiedź #505 dnia: Styczeń 09, 2006, 05:35:10 pm »
Green Street Hooligans - może, dlatego iż ostatnio oglądałem same produkcje spod znaku fantasy/sf film mi się bardzo spodobał. Podobnie jak w 8 mili, realistycznie przedstawiono daną kulturę (tu. chuliganów). Bez przesładzania, ale też nie jest to takei brutalne jak w rzeczywistości.
Bardzo ciekawy koniec, piosenka w tle bardzo fajnym pomysłem. No i postać Pete, bardzo dobrze zagrana.
 :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Offline ManiaC

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego?? I
« Odpowiedź #506 dnia: Styczeń 09, 2006, 10:26:37 pm »
Cytat: "Roy_v_beck"
Green Street Hooligans - może, dlatego iż ostatnio oglądałem same produkcje spod znaku fantasy/sf film mi się bardzo spodobał. Podobnie jak w 8 mili, realistycznie przedstawiono daną kulturę (tu. chuliganów). Bez przesładzania, ale też nie jest to takei brutalne jak w rzeczywistości.
Bardzo ciekawy koniec, piosenka w tle bardzo fajnym pomysłem. No i postać Pete, bardzo dobrze zagrana.
 :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:


W takim bądź razie polecam FOOTBALL FACTORY !!
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline Roy_v_beck

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego?? I
« Odpowiedź #507 dnia: Styczeń 10, 2006, 02:22:57 pm »
Cytat: "ManiaC"
W takim bądź razie polecam FOOTBALL FACTORY !!


Chyba będę musiał się zapoznać z tym filmem. Jakoś umknął mi gdy był w kinach, a później trcohe nie miałem na niego ochoty, bo to w końcu Brytyjski film, a nie hoolywoodzki.
 :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Offline nori

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego?? I
« Odpowiedź #508 dnia: Styczeń 13, 2006, 07:00:11 am »
charly i fabryka czekolady - uwielbiam Tima Burtona i ten film mnie nie zawiodl. Ogladnolem w ciagu tygodnia 3 razy ;-)
Gnijaca Panna Mloda - tez Burtona - fajnie sie oglada, w sumie nie ma zawodu - choc za malo wpadajacych w ucho piosenek. Tu jednak poprzedni kukielkowy film: Nightmare before Christmas uwazam za wiele lepszy.
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline d-s

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego?? I
« Odpowiedź #509 dnia: Styczeń 20, 2006, 08:53:35 pm »
War of the Worlds - tego sie nie spodziewalem. Ai bylo mierne, Bliskie Spotkania mega mierne a WotW mega zajebiste. Spielberg jednak potrafi zrobic dobre sf trzymajace poziom do ostatnich minut.