Autor Wątek: Ankieta ???- NIE  (Przeczytany 5256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grze.hu

Ankieta ???- NIE
« dnia: Styczeń 10, 2003, 11:34:10 am »
pojawilo sie duzo glosow, ale tez to da sie zauwazyc, ze "nikt" nie oddaje glosow w ankietach ??? Czy Ci, ktorzy tego nie robia mogliby mi podac powody, a i nie bojcie sie - pytam tylko z ciekawosci  :D
ralala

Offline Cujo

Ankieta ???- NIE
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2003, 02:21:36 pm »
Dziwi mnie taka sytuacja.
Np. temat z ankieta ma 200 wyswietlen, podzielmy to na dwa, bo nie kazdy jest zarejestrowany i nie moze glosowac, potem znowu na dwa, bo kazdy wchodzi iles tam razy - nadal zostaje masa ludzi, ktora wchodzi, popatrzy i nawet nie tyle ze nic nie napisze... nie chce jej sie nawet checkboxa zaznaczyc w ankiecie! :shock: Czesto topiki z ankietami maja gora 15 oddanych glosow, tylu nas tu jest? Nie. Jakies 3x wiecej.
Tak ciezko zaznaczyc? Ankiety sa bardzo wazne, daja poglad na to jaka jest sytuacja, gusta, konkretna pozycja, temat. Ludzie, glosujcie, jezeli nawet jestescie leniwcami, to nie musicie uzasadniac swojego wyboru, ale nie zaznaczajac swojego zdania w ankiecie, zupelnie jakbyscie sie deklarowali z brakiem wlasnej opinii. Co jest zenujace.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline KoM@R

Ankieta ???- NIE
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2003, 07:55:36 pm »
ja często nie odpowiadam z prostego powodu - nie jestem pewiem :?  :P  :P
mmmm....

Offline ponury_jay

Ankieta ???- NIE
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2003, 09:33:25 pm »
Cóż po prostu na forum jest pewnie około 20 aktywnych użytkowników.

Offline Cujo

Ankieta ???- NIE
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2003, 09:39:05 pm »
W topiku "Komiksowa lista za listopad 2002", a konkretnie w jej ankiecie wzielo udzial 35 osob.
Wiec mozna swobodnie powiedziec, ze aktywnych uzytkownikow tego forum jest conajmniej 35.
Z drugiej, jednak strony, to bardzo nas malo... :?
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline ponury_jay

Ankieta ???- NIE
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 10, 2003, 09:57:56 pm »
To sprawa dyskusyjna ten temat jest przyklejony i reklamowany na stronie.

Offline Spajder

Ankieta ???- NIE
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 03, 2003, 05:00:08 pm »
Nie przepadam za ankietami, nie lubię wyliczeń statystycznych. Są one nieprawdziwe.
Dajmy na to Krzaklewski 2000. Twierdził, że jego poparcie to ponad 50% i ostatecznie przegrał. Zgadzało się jedynie hasło. Dostał 2000 głosów.
Statystyki zwykle są tworzone, żeby zamazać obraz rzeczywistości, a jeżeli ktoś je robi od serca, to pada ich ofiarą za bardzo w nie wierząc.
Dlatego nie biorę w nich udziału. Wolę się wypowiedzieć.
Tylko nie róbcie ankiety pt.: Czy wpisujesz się do ankiet?  8)
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline grze.hu

Ankieta ???- NIE
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 03, 2003, 05:03:11 pm »
dobra  :)
ralala

Offline Macias

Ankieta ???- NIE
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 04, 2003, 06:23:22 pm »
staram sie wypelniac ankiety,w ktorych mam cvos do powiedzenia.ale jesli nie mam o czyms zielonego pojecia,to po co mam glosowac?

Offline OSHII...

Ankieta ???- NIE
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 04, 2003, 06:45:22 pm »
Cytat: "Macias"
staram sie wypelniac ankiety,w ktorych mam cvos do powiedzenia.ale jesli nie mam o czyms zielonego pojecia,to po co mam glosowac?

Dokladnie :!: ......z moich wypowiedzi nie trudno jest wywnioskowac ze o komiksie innym niz japonski mam dosc blade pojecie......wiec czytam co sadza o danym tytule inni zamiast bezmyslnie glosowac w ankiecie na temat o ktorym nic wlasciwie nie wiem.....

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Ankieta ???- NIE
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 04, 2003, 10:28:25 pm »
staram się głosować jak kumam o co biega w ankiecie :wink:
a poważnie czasem -nie wiadomo co wybrać... a można tylko 1 głos oddać.
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline jax

Ankieta ???- NIE
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 05, 2003, 07:29:26 am »
Cytat: "Spajder"
Nie przepadam za ankietami, nie lubię wyliczeń statystycznych. Są one nieprawdziwe.

Dlatego nie biorę w nich udziału. Wolę się wypowiedzieć.

E tam.  Możesz zagłosować a pod spodem się wypowiedzieć.
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Ankieta ???- NIE
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 06, 2003, 01:22:20 pm »
Ja jestem za ankietami. One moze nie odzwierciedlaja prawdy, bo nie wszyscy w nich biora udzial, ale powoduja u mnie (przynajmniej niektore)lekkie podniecenie  :wink: . Chociazby jaki komiks bedzie najlepszy w danym miesiacu. a ktore miejsce zajmie moj typ? Odzywa sie moze moja sportowa zylka, ale fajnie jest tak zajrzec od czasu do czasu do ankiety i zobaczyc, co sie dzieje.

Offline jax

Ankieta ???- NIE
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 07, 2003, 07:26:21 am »
Cytat: "Waltari"
Ja jestem za ankietami. One moze nie odzwierciedlaja prawdy, bo nie wszyscy w nich biora udzial, ale powoduja u mnie (przynajmniej niektore)lekkie podniecenie  :wink: . Chociazby jaki komiks bedzie najlepszy w danym miesiacu. a ktore miejsce zajmie moj typ? Odzywa sie moze moja sportowa zylka, ale fajnie jest tak zajrzec od czasu do czasu do ankiety i zobaczyc, co sie dzieje.

Popieram przedmówcę w całej rozciągłości - mam dokładnie takie same odczucia. (Waltari, nie po raz pierwszy stwierdzam, że znów się z Tobą zgadzam).
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Ankieta ???- NIE
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 07, 2003, 09:25:49 pm »
no to jest nas już 3  :D
sportowa żyłka? coś w tym jest hehe
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"