trawa

Autor Wątek: Przyszedł Toshi do Akiry i Queen'ów śpiewali ^^  (Przeczytany 3280 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raseku

Przyszedł Toshi do Akiry i Queen'ów śpiewali ^^
« dnia: Listopad 18, 2004, 01:50:40 pm »
Witam wszystkich na forum  :)  


Znalazłam takie cusik
http://www.boka.art.pl/download/funny/queen-po-japonsku/  myśle ze sie Wam spodoba ^^

 nie wiedziałam gdzie to wrzucic - stad osobny temat, pewnie mój ostatni. Taa oczami wyobraźni  :o   widze stada moderatorów ścigajacych mnie za Robienie Bałaganu Bo To Już Było :oops:

Offline Yuri

Przyszedł Toshi do Akiry i Queen'ów śpiewali ^^
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 18, 2004, 05:11:40 pm »
A właśnie,że nie :P
I nawet podziekuje bo zaginelo mi toto przy ktoryms padzie dysku :>

Offline graves

Przyszedł Toshi do Akiry i Queen'ów śpiewali ^^
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2004, 05:15:04 pm »
Znane, znane -przedwczoraj nawet dostałem ponownie mailem. 8)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Qraq

Przyszedł Toshi do Akiry i Queen'ów śpiewali ^^
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2004, 10:02:43 pm »
a ja tego jeszcze nie slyszalem
ROTFL :)

Offline Saiya_jin

Przyszedł Toshi do Akiry i Queen'ów śpiewali ^^
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 18, 2004, 10:05:42 pm »
Witam,

Fajna sprawa, ubawilem sie do lez :) Ciekaw jestem czy sa jeszcze jakies przerobki slawnych piosenek??

Pozdrawiam
Saiya_jin
nime&Manga the best way to understand the world...

Offline raseku

hymm
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 18, 2004, 10:17:15 pm »
Szczerze mówiac nie słyszałam o innych ale jak znam ich fascynacje zachodem to pewnie poprzerabiali co sie da :lol:

My dla nich tez jesteśmy zachodem(jakby sie tak głebiej zastanowic i  przeanalizowac  wygląd naszej planety to kazdy dla kazdego jest zachodem^^)  Podobno w japoni furore robią polskie piosnki ludowe^^ gdziesz czytałam ze w jakiejś reklamie wykorzystali motyw z "szła dzieweczka"

Offline Puchiko0007

Przyszedł Toshi do Akiry i Queen'ów śpiewali ^^
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 23, 2004, 05:19:10 pm »
chcialabym ta "dzieweczke" uslyszec, moze zrobili z niej dzwonki polifoniczne X)
zainteresowanie ogolnie Europa jest zauwazalne w wielu anime np. Hellsingu (polaczenie religii katolickiej i faszyzmu).
Japonia jest dla nas krajem egzotycznym, a Polska dla japonczykow takze. tylko ciekawa jestem czy wiedza gdzie lezy Polska (: bo ja np. nie wiedzialam, ze mieszkam w Australii (odnosnie tej mapy z Atlantydą i ze stanem Disneyland ;P)

Offline raseku

ojoj
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 23, 2004, 08:53:44 pm »
:lol: tamta mapka to chyba było lekkie przegięcie :-)
Pewnie Ci co wybrali "dzieweczke" wiedza gdzie Polska lezy(powinni przynajmniej ).
Mimo wszystkich Australii  to jednak wydaje mi sie ze przeciętny Japonczyk ma wieksze pojecie gdzie jest Polska o takiego przeciętnego ze stanu Mc Donald's. Jak Fascynacja to fascynacja, skoro wala tabunami na koncerty naszych zespołów ludowych  to chyba sie interesują.

A zreszta :-) ja sie Japonią interesuje i wiem gdzie leży = ja czyste sumienie mam^^

Offline Grabasz

Przyszedł Toshi do Akiry i Queen'ów śpiewali ^^
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 24, 2004, 09:56:48 pm »
Japonczycy maja calkiem spore pojecie gdzie jest Polska (przynajmniej ci sluchajacy metalu) z prostego powodu niezbyt u nas doceniany Vader jest w Japonii mega - gwiazda, na ich koncerty ludziska wala drzwiami i oknami (co notabene fajnie sie oglada jak tlum niepozornych i stosunkowo w koncu niskich ludzikow robi taki kociol ze az strach sie bac). Niejednokrotnie majac okazje pogadac z Japonczykami o muzyce na pytanie o nasz piekny kraj pada odpowiedz :

Cytuj

Poland? That's the country Vader is from, right ?

albo cos zblizonego.
Ba, niektorzy to nawet z grubsza sie orientuja gdzie ten kraj Vadera lezy na mapie :D
allin my name, you can hear...
What satisfies your greed.
I want you
Walkin' my way...
I can show you...
What you want to be...
 Hunter - Greed => www.hunter.art.pl

Offline raseku

Przyszedł Toshi do Akiry i Queen'ów śpiewali ^^
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 24, 2004, 10:19:21 pm »
fajne połączenie Vader i Mazowsze :-) i za to ich kocham...

((pewnie zelżałyby mi uczucia jak bym dostała od takiego w młynie...niscy zawsze trafiaja w żołądek  :x ))

grzybek

  • Gość
Przyszedł Toshi do Akiry i Queen'ów śpiewali ^^
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 25, 2004, 02:47:54 pm »
No albo i Chopin. Tez znaja :)

Offline raseku

Przyszedł Toshi do Akiry i Queen'ów śpiewali ^^
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 25, 2004, 03:16:09 pm »
aaa faktycznie zapomniałam o nim. Kiedys nawet w jakiejś Taniej Ksiązce ( szkoda ze taniej tylko z nazwy, bo bym sobie kupiła) widziałam nawet album o Chopinie, ładnie ilustrowany, twarda oprawa, mucha nie siada i po japońsku^^
 

Miło wiedziec ze nami też sie można pofascynować na japan-guide.com w dziale penfriendsów znalazłam jednego ludzika który sie uczył polskiego i po polsku chciał pisać ^^ to jest dopiero miszcz.... szkoda ze mi nie odpisał :(

Offline Grabasz

Przyszedł Toshi do Akiry i Queen'ów śpiewali ^^
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 26, 2004, 10:19:10 pm »
LoOoL ten facet musial miec naprawde duzo samozaparcia, choc z drugiej strony ich jezyk tez jest "mientkoszeleszczoncy" jak zwykl mawiac moj germanista w liceum czyli prof. Stępień  (kto uczeszczal do XLIX L.O i mial z nim zajecia ten rozumie :) )
allin my name, you can hear...
What satisfies your greed.
I want you
Walkin' my way...
I can show you...
What you want to be...
 Hunter - Greed => www.hunter.art.pl

 

anything