Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > WH40K

help..pomocy...plizz

(1/7) > >>

stormcaller:
jest problem.....z ktorym raczej juz nie daje sobie rady wiec moze ktos mi pomoze. Siecze z kumplem ktory notorycznie wystawia to samo a ja nie moge tego cholerstwa przegrysc...minowicie kolo wystawi 2x Falcony (puls lance ze starcannon'ami, crystal targeting matrix), pryzmata, avatara w obstawie czterech banszetek, jeden szwadron Viperow (starcannon'y), dwa szescio osobowe odddzialy banszetek w owych Falconach i na miecho oddzial gwardzistow....jak kto sie domyslil kozysta z Biel tan'u......Moj problem w tym ze wystawiam przeciwko niemu Necronow....i za cholere nie moge tego przejsc!.....jesli ktos ma jakis pomysl niech sie nim podzieli

krawat:
wiesz to duzo zalezy od tego ile twuj przeciwnik gra i jakie ma dosw a jak ty grasz np rok a on 3 to wszystko chyba jasne w tym momencie wygrywa juz samym dosw ale zawsze jest jakis sposob np b.duzo stzalow ale nie z byle jakiej broni ale np z hevy bolt ktorych niestety nie masz sa tez i inne sposoby ale mam nadzieje ze inni ci tez pomoga bo twuj problem to i nasz problem

mam nadzieje ze nikt nie jest przeciw :(

jachu_ka:
ja bym kolesia zwyczajnie olal- skoro zawsze wystawia to samo to znaczy, ze chce tylko wygywac. a na takiej grze mi nie zalezy.

stormcaller:
taa....chyba po prostu wystawie trzy szwadrony destoyerow,monolita i nightbringera....aha powiedzcie mi tylko czy istnieje sprawiedliwosc na tym swiecie....Nightbringer koszci mnie 360 punkciorow, jest szpeszal charact. i ma calkiem przyzwoite staty...a taki Avatar...staty calkiem podobne a KOSZTUJE TYLKO 80!!!!!...ktos sie kopnol czy ja to mam zrobic??
Jachu ...ja tego koloesia po prostu musze zniszczyc, traktuje to jako pewnego rodzaju wyzwanie (czyt. wqrwienie) =)

jachu_ka:
kolejny narzekacz... avatar jest cienki jak dupa weza, nightbringer wciaga go nosem, nie tracac przy tym rany. skoro narzekasz na kolesia z osemka tafa, piecioma woundami, invurka 4+ i masa specjalnych zasad to idz lepiej z krawatem na jego forum i tam sie pogrążcie w morzu rozpaczy, ze wszystkie armie sa przegiete oprocz waszych. zalamka.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej