Autor Wątek: help..pomocy...plizz  (Przeczytany 17362 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline shirO_

help..pomocy...plizz
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 13, 2003, 10:46:25 pm »
Cytat: "Papa_Smerf"
I gratulacje dla Stormcallera.
Morduj tych lalusiow !!!
Za Squaty !!!!!!


no... fajna rasa te squaty.... byla :mrgreen:
LOOD RUNS, ANGER RISES, DEATH WAKES, WAR CALLS!

Offline stormcaller

help..pomocy...plizz
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 14, 2003, 01:57:33 am »
a co je z tymi squatami???......beda...byli ....czy cus bo w koncu nie wiem juz nic?
 Aha a skoro widze ze tu duzo jinteligentnych osob siedzi to zadam kolejne miazdzace pytanie...oczywiscie w sprawie Necronow bo to moja obecnie najnowsza zabawka....ekhhemm! zaczynam:
"Jezeli mam czesciowo armijke w monolicie....przykladowo jeden oddzial warriorow...a na polu zostanie wyrzniete ponad 75% armii...to czy ten oddzial warriorow nie bedacy na stole mnie ratuje przed "phase out'em"? :?
img]http://www.arkanaa.com/bannerNiesmiertelni2.gif[/img]
"No world shall be beyond my rule;
 No enemy shall be beyond my wrath"

Offline Papa_Smerf

help..pomocy...plizz
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 14, 2003, 07:36:13 am »
Byla powiedzmy "afera" ze Squatami. Gracze sie domagali ich powrotu, ale Games Workshop ciagle mowilo nie. Jakies 5 lat temu mieli jeszcze plany przywrocic ich do laski, ale ...
Fabularnie zrobili tak, iz Tyranidzi napadli na strefe Squatow i byly pulpety na obiad.
Wszystkie posty na oficjalnym forum tyczace sie Squatow sa zamykane.
Mam kilka fajnych skanow ze Squatami (Space dwarfs), Eldarami (Space Elves), i Slanami do Wh40k. Cuda  :D
Jak ktos chce niech da znac.
estem wszystkim i niczym.

Offline Vatt'ghern

help..pomocy...plizz
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 14, 2003, 10:15:52 am »
zdaje sie, ze jest zasada, ze jezeli sie nie teleportniesz do konca bitwy, to oddzial traktowany jest jak zniszczony przez przeciwnika. dlatego tez traktowalbym ten oddzial jako zniszczony dla celow rozliczania 75% strat.

Offline Cyel

help..pomocy...plizz
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 14, 2003, 11:19:22 am »
Cytat: "shirO_"
a ja mam wszedzie CTM czyli hmmm strzelam se w dowolnym momencie fazy ruchu (np 6 " ruch, strzal z czego_to_ja_tam_nie_mam i koncze pozostale 18" gdzie mi sie tylko podoba)


   A czy nie jest tak, że nie możesz strzelać, jesli ruszysz się więcej niż 12" ? CTM nie znosi ograniczenia  za ilość broni, które możesz wystrzelić zależnie od ruchu, jest to wyraźnie w jego opisie...

   Też bym chciał, żeby tak było, ale nie ma tak dobrze ...

Offline Raziel

help..pomocy...plizz
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 14, 2003, 01:50:43 pm »
Cytat: "Papa_Smerf"
Byla powiedzmy "afera" ze Squatami. Gracze sie domagali ich powrotu, ale Games Workshop ciagle mowilo nie. Jakies 5 lat temu mieli jeszcze plany przywrocic ich do laski, ale ...
Fabularnie zrobili tak, iz Tyranidzi napadli na strefe Squatow i byly pulpety na obiad.
Wszystkie posty na oficjalnym forum tyczace sie Squatow sa zamykane.
Mam kilka fajnych skanow ze Squatami (Space dwarfs), Eldarami (Space Elves), i Slanami do Wh40k. Cuda  :D
Jak ktos chce niech da znac.


Ja chetnie bym je zobaczyl
attlecry of the Word Bearers:
"How much word could a word bearer bear if a word bearer could bear words?"

Offline Marchewa

help..pomocy...plizz
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 14, 2003, 02:42:31 pm »
Ja też :lol:
ar, War never changes...

Offline Papa_Smerf

help..pomocy...plizz
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 14, 2003, 03:07:59 pm »
To dajcie maile.
estem wszystkim i niczym.

Offline shirO_

help..pomocy...plizz
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 15, 2003, 09:28:44 am »
Cytat: "Cyel"

   A czy nie jest tak, że nie możesz strzelać, jesli ruszysz się więcej niż 12" ? CTM nie znosi ograniczenia  za ilość broni, które możesz wystrzelić zależnie od ruchu, jest to wyraźnie w jego opisie...
(...)


hmm jak juz mowilem to nowe zasady poznaje od poczatku od jakiego hmm miecha... ale z tego co inne zrodla twierdza to jak wykonam caly ruch nie moge strzeliz z jednej broni... czyli shurikenow... poproawcie sie jesli sie myle (nie posiadam rulebooka zeby sprawdzic)
LOOD RUNS, ANGER RISES, DEATH WAKES, WAR CALLS!

Offline Raziel

help..pomocy...plizz
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 15, 2003, 11:53:00 am »
Mój email to xender@poczta.onet.pl
attlecry of the Word Bearers:
"How much word could a word bearer bear if a word bearer could bear words?"

Offline Cyel

help..pomocy...plizz
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 15, 2003, 12:30:45 pm »
Cytat: "shirO_"

hmm jak juz mowilem to nowe zasady poznaje od poczatku od jakiego hmm miecha... ale z tego co inne zrodla twierdza to jak wykonam caly ruch nie moge strzeliz z jednej broni... czyli shurikenow... poproawcie sie jesli sie myle (nie posiadam rulebooka zeby sprawdzic)


Już mówię. Dla Fast Skimmer
- do 6", strzelasz z wszystkiego, disembark
- 7-12" strzelasz z jednej broni, disembark, możesz dostać tylko glance
- 13- 24" nie strzelasz, nie wsiadasz/wysiadasz,  możesz dostać tylko glance

to tyle. Ograniczenia nadal stosują się przy CTM.

Offline shirO_

help..pomocy...plizz
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 15, 2003, 01:01:58 pm »
hmmm no to kiepawo :D hyhyhy
LOOD RUNS, ANGER RISES, DEATH WAKES, WAR CALLS!

Offline stormcaller

help..pomocy...plizz
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 26, 2003, 05:54:30 pm »
dobra....no to teraz ma inna zagadke..jak to jest z tymi "disruption fields"??...przy walce stosuja sie do nich zasady z gausa...czyni na 6 glancing...a w przypadku walki w/w z oddzialem to zasada gausa na 6 auto hit???....
poza tym czy moglby ktos dokladnie wytlumaczyc zasade "deep strike'u"???..dzieki
img]http://www.arkanaa.com/bannerNiesmiertelni2.gif[/img]
"No world shall be beyond my rule;
 No enemy shall be beyond my wrath"

Offline Glurk

help..pomocy...plizz
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 04, 2003, 12:36:30 am »
Cytat: "Papa_Smerf"
Byla powiedzmy "afera" ze Squatami. Gracze sie domagali ich powrotu, ale Games Workshop ciagle mowilo nie. Jakies 5 lat temu mieli jeszcze plany przywrocic ich do laski, ale ...
Fabularnie zrobili tak, iz Tyranidzi napadli na strefe Squatow i byly pulpety na obiad.
Wszystkie posty na oficjalnym forum tyczace sie Squatow sa zamykane.
Mam kilka fajnych skanow ze Squatami (Space dwarfs), Eldarami (Space Elves), i Slanami do Wh40k. Cuda  :D
Jak ktos chce niech da znac.


Mozesz mi takze rzucic te skany?? Moj mail to glurk@poczta.onet.pl
url=http://zadtrolla.prv.pl] Koszaliński Klub Gier Strategicznych "Zad Trolla"[/url]

Offline Wardancer

help..pomocy...plizz
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 04, 2003, 12:04:05 pm »
tylko nie wzieliscie jednej rzeczy pod uwage. zeby moc strzelic z jakiegos_tam_gaussa trzeba widziec, a ja mam wszedzie CTM czyli hmmm strzelam se w dowolnym momencie fazy ruchu (np 6 " ruch, strzal z czego_to_ja_tam_nie_mam i koncze pozostale 18" gdzie mi sie tylko podoba) jak dla mnie to mozecie miec baterie samych broni sila 999 auto przebijanie i kill bez save :] hyhyhy


Ach gdzie ten overwatch :cry:

 

anything