Autor Wątek: <ngc|Counter Strike 2D  (Przeczytany 57477 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline surmik

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 21, 2004, 12:19:16 pm »
Mozemy zaczac o 22 albo 23, a kto postawi serwer? Potrzeba kogos o stalym IP...
Mapka z laserami jest fajna ale tylko przez 5 pierwszych minut, pozniej czlowieka szlg trafia przez te losowsc ;o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline śmigło

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 21, 2004, 12:52:37 pm »
no na serwerze Dinkiego elegancko wszystko chodzilo, zero lagow itd. serwer musi zakladac ktos ze stalym adresem ip, bo tylko takie sa widoczne w sieci, ewentualnie jak ktos ma w neo wykupiony zewnetrzny adres, wtedy dziala jak staly.
jednym slowem WE NEED HELP!!!
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline lopolik

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 21, 2004, 01:53:50 pm »
A ja słyszałem ze źródeł bardzo niewiarygodnych źródeł, że gra ta ma parę bugów, ścierwa i innych wirusopodobnych śmieci. Prawda to? Bo swoją drogą to wszystko co ma w nazwie Counter Strike mnie pociąga niemiłosiernie, lecz mój PC bardzo czuły jest na ścierwo. I co tu począć?

Offline Raven99

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 21, 2004, 02:10:01 pm »
Ech... Czy wy musicie grać o takich porach? :P Jakby co to ja z roboty wracam ok 21, to może będą chętni na okolice tej godziny :)
PS: Jak zagrałem, to się okazało że bardzo mi to przypomina Crimsonland :D
ar never changes...

Offline śmigło

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 21, 2004, 03:41:54 pm »
Cytuj
A ja słyszałem ze źródeł bardzo niewiarygodnych źródeł, że gra ta ma parę bugów, ścierwa i innych wirusopodobnych śmieci. Prawda to? Bo swoją drogą to wszystko co ma w nazwie Counter Strike mnie pociąga niemiłosiernie, lecz mój PC bardzo czuły jest na ścierwo. I co tu począć

ja nic o tym nie wiem. jedyny bug jaki zauwazylem, to, ze w niektorych mapach czasami zawieszaja sie boty  :). ale mysle, ze to bzdura, bo w ten sposob kazda gra sieciowa, moglaby sluzyc za furtke dla wirusow, hackerow itp. gra sieciowa wykorzystuje poprostu jakis tam port w kompie, i poprzez niego sie laczy, wiec jest on wtedy otwrty. jak masz problem z wirusami itp. to zaloz jakiegos firewall'a, calkiem nieglupi i prosty w konfiguracji jest - tiny personal firewall, to chyba  darmowy program do sciagniecia z sieci. ponadto gdyby cos tam wlatywalo poprzez ta gre, to jakikolwiek antywir/firewall od razu to wychwyci.
najniebezpieczniejsze sa programy typu p2p, powiem prawde, ze nigdy nie slyszzalem o wlamywaniu sie do czyjegos kompa poprzez gre chodzaca w trybie multiplayer.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline login

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 21, 2004, 04:45:41 pm »
i ja też się piszę na jakiś ewentualy death match.
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline Piter

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 21, 2004, 04:55:01 pm »
Dzisiaj kolo 23.00 bede wiec wygladal serwera.
Mam nadzieje ze sie cos znajdzie.
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline surmik

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 21, 2004, 06:53:11 pm »
Cytat: "Raven99"
Ech... Czy wy musicie grać o takich porach? :P Jakby co to ja z roboty wracam ok 21, to może będą chętni na okolice tej godziny :)
PS: Jak zagrałem, to się okazało że bardzo mi to przypomina Crimsonland :D


Mi przypomina taka baaardzo stara gre na peceta, ktora nazywala sie Eagles. Rozwalalo sie w niej nazistow ;o)

Cholera, probowalem na wszystkie mozliwe sposoby, lacznie z przekierowywaniem portow i niestety na mojej neostradzie serwer jest niewidoczny... Gdybysmy nic nie znalezli to zmowimy sie i zaatakujemy jakis ogolnie odstepny serwerek :o) Mojt GG : 1501427 Zapraszam :o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline Piter

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 21, 2004, 08:56:19 pm »
Tyle tylko ze musisz byc dostepny zeby ludzie spoza listy kontaktow mogli cos napisac.
Tak mi sie wydaje przynajmniej  :?
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline surmik

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 21, 2004, 08:59:06 pm »
Szukajcie mnie po numerze w katalogu GG.

Gramy dzis ja z piterem , z braku wlasnego serwera siejemy terror na Masters Server. Kto chce niech dolacza :oD
Wpadl jeszcze smiglo i jestesmy na f**k You :D
Pozdrowienia,
Marek

Offline śmigło

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 21, 2004, 10:30:02 pm »
CHOLERA A JUZ BYLO TAK FAJNIE TO SIE MUSIAL SERWER WYKRUSZYC! :x
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline surmik

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 21, 2004, 10:32:19 pm »
Dinki stawia serwer na 30 minut!
serwer gildia
haslo: gildia123
Pozdrowienia,
Marek

Offline Piter

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 21, 2004, 10:32:27 pm »
Dinki stawia serwer !!
W imie Allaha śmigło wchodz !!
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline Dinki

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 21, 2004, 10:33:05 pm »
Stawiam serwer ma 20 - 30 minut
Gildia
Hasło:gildia123

Offline śmigło

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 21, 2004, 10:33:27 pm »
rozumiem, ze "gildia" haslo gildia123
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

 

anything