trawa

Autor Wątek: <ngc|Counter Strike 2D  (Przeczytany 57693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline surmik

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 21, 2004, 11:09:02 pm »
No i poszalelismy :D
Wprawdzie pod koniec mi nie szlo, ale przynejmniej przetestowalismy scenariusz RAMBO i COMMANDO ;o)

Aha i wrzucam newsa na komputerowke z linkiem do forum :o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline śmigło

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 21, 2004, 11:12:29 pm »
tym razem po stronie policji :(. ale i tak bylo fajnie  :D  gra jest po prostu maxymalnie wkrecajaca!!! chlopaki wiecej takich prezentow jak ta snajperka  :)
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline surmik

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 21, 2004, 11:14:25 pm »
dobrze uzyta snajpera miazdzy :o)
Niestety ja nie mam talentu do jej uzywania, wynik = smiglo zdjal nas ze 6 razy :D
Pozdrowienia,
Marek

Offline Piter

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 22, 2004, 07:16:58 am »
Powiem ze śmigło to z niejednego pieca chleb jadl !!
Z surmikiem tworzymy jednak fenomenalna druzyne - ja mu wchodze pod lufe i czasem siekne po plecach :)
Ale juz cud taktyki stworzylismy idac gesiego pod snajperke. Pyk, pyk i "Counter-Terrorist wins".

Sprawa z moja blyskawiczna umieralnoscia rozwiazala sie po zakupie kevlara z helmem - wtedy śmigło sie juz nameczyc troche musial z zabijaniem mnie, ba ! Pare razy nawet ja go zdjalem !

Ps. surmik - nastepnym razem kupujemy po maszynowcu i razem idziemy na Rambo. Co Ty na to ? :)
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline śmigło

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 22, 2004, 09:17:41 am »
ogolnie mialem duzo szczescia i malo rozumu  :) ale za to w krzakach sie ukrylem nieziemsko  :D a wasz motyw z wjazdem w stylu rambo i commando to mocna rzecz - nie kazdy jest to w stanie przetrwac nerwowo!
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline surmik

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 22, 2004, 09:29:56 am »
No w sumie to mnie zastanawiało dlaczego do cholery to my ciagle Wam podlazimy pod lufy... To wy jestescie antyterrorysci i to powinniscie szarzowac ;o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline śmigło

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 22, 2004, 09:33:50 am »
hehe no ja nie wiem, w takim razie musimy pograc w jakas mape z zakladnikami, gdzie to ct musza wpadac a terrory sie bronia.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Dinki

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 22, 2004, 10:36:57 am »
Ja nie kumam czegoś  :? Przecież ja nie mam stałego IP tylko zmienne, a moge postawić serwer.

Ukrycie za krzakiem śmigła był iście mistrzowskim zagraniem :D

Offline surmik

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 22, 2004, 10:42:47 am »
A jakie masz polaczenie z netem? neo? chello?
Pozdrowienia,
Marek

Offline śmigło

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 22, 2004, 10:42:57 am »
wow to w takim razie jakas magia, bo zadnego z naszych serwerow nie bylo widac. o co tu moze chodzic w takim razie ???
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline surmik

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 22, 2004, 11:31:08 am »
U mnie tez juz dziala serwerek, nie wiem jak to sie stalo ale nie jest zle :o) Więcj jakby co to moze pohostowac gre.

Jak ktos by mogl sprawdzic czy jest ten serwer widoczny to bylby wdzieczny. Nazywa sie A Bridge Too Far. Ludzie na niego wchodza ale nie moge sie z nim polaczyc przez Server Tool.

Dobra dziala :o)
To co dzis o 22-23? :D
Pozdrowienia,
Marek

Offline śmigło

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 22, 2004, 12:48:01 pm »
hehe na mnie mozecie liczyc! stawie sie na pewno!
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Deytonus

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 22, 2004, 01:57:30 pm »
Hmmm , ja też bym zagrał, ale nie tak późno ... co powiecie na piątek o 22 ? albo sobota 22 ? siedzę w LANie, ale za firewallem jakby co .

Offline surmik

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 22, 2004, 02:13:35 pm »
No w piatek i sobote tez bedziemy grac  ;o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline Piter

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 22, 2004, 02:49:49 pm »
A czemu tak wczesnie nagle ?
22 to ze mna tak srednio - niewiele moge obiecac, ale o 23-0.00 stawiam sie na pewno.
Co do krzakow - zagranie stulecia. Normalnie respekt. Wpadam z kalachem na plac, cisza. Az tu nagle jeb trzask strzaly znikad !! Wogole nie wiem co sie dzieje. Potem juz jako obserwator zobaczylem jak to śmigło sie w krzakach zmaskowal...
Dzisiaj powtorka z Rambo !!!! Wczoraj zdjalem Dinkiego, ale ten cholera śmigło to nie do zalatwienia jest grrr.

Jakie dzisiaj sklady ? Moge sie poswiecic i przejsc do polizei jak macie duet bandytow :)
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

 

anything