Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > PC

GTA: San Andreas

(1/6) > >>

SickBastard:
Ci co mają PS2 mogą już śmigać w najnowsze dziecko ze stajni RockStar Games: GTA:SA..., więc pytam was Forumowicze:
- Graliście już?
- Jakie są wasze odczucia co do tej gry? (to do tych co grali)
- Czy wiecie moze dokładnie kiedy będzie wersja na PCeta, bo już spotkałem się z kilkoma terminami: wiosna 2005, czerwiec 2005, trzeci kwartał 2005... i już sam nie wiem co i jak.
- Czy tak jak ja też nie możecie się doczekać kiedy wcielicie się w rolę gangstera i zawojujecie Zachodnie Wybrzeże?


osobiście to marze by zasiąść za padem w ręku i pograć kilka godzin. Miałem możliwość przez kilka minut pośmigać w Empiku i podobała mi się.
Na forum gtasite.net, na którym też sobie dyskutuje, już kilka osób grało i wszystkie opinie są bardzo pozytywne. Nie chce zdradzać sekretów, bo są ludzie, którzy wszsytko chcą odkrywać sami, ale tych co są zainteresowani zapraszam na tą strone i na to forum.

Raven99:
Ja podobnie - widziałem w Empiku i mi się podobało :)

zim:

--- Cytat: "SickBastad" ---
- Czy wiecie moze dokładnie kiedy będzie wersja na PCeta, bo już spotkałem się z kilkoma terminami: wiosna 2005, czerwiec 2005, trzeci kwartał 2005... i już sam nie wiem co i jak.
--- Koniec cytatu ---

poki co oficjalna data premiery podawana przez dystrybutora to maj'05
sam jeszcze nie gralem ...poki co chce skonczyc LOTR: The Third Age. pozniej sie biore za GTA SA

Kmicic:
Co ja bym dał, żeby móc już w to sobie pograć :P

kartofel:
Ktoś mi powiedział że GTA San Andreas pojawi sie w sklepach (nie wiem czy w Polsce czy USA) już w maju. Czy to jest prawda? Prosze oświećcie mnie :!:

(post dołączony do właściwego tematu) [Wiśnia]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej