Autor Wątek: 23!  (Przeczytany 39237 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kormak

23!
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 30, 2002, 02:15:59 pm »
Cytuj
Ruthraaa!

Slyszysz mnie? Moje wnioski dotyczce liczby 23! :

23 jest liczba magiczna, poniewaz pomnozona przez magiczna liczbe 3 daje najmagiczniejsza na swiecie liczbe 69


Kret, a teraz popatrz na twoja wiadomosc, ktora zacytowalem i zobacz, ktora to była twoja wypowiedź na forum... 69!

I KTO TU JESZCZE NIE WIERZY W LICZBY!!! ?   :D

Offline Kret

23!
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 30, 2002, 02:20:53 pm »
Hihiiiii!!!

Ale numer...;-)

Oto znak, ze Pan prowadzi moja reke i sluszna sprawe moja przedklada przed niewiernych. Zatem drzyjcie, poganie, bo oto nadchodzi moj chrzest! Chrzest w stylu 69!

Pozdrawiam

Kret

Anonymous

  • Gość
23!
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 30, 2002, 03:03:10 pm »
Postanowilismy z mezem zamieszkac w bloku w mieszkaniiu numer 69, ubierac sie na czarno, byc bladymi bez slonca [ja jestem blada z natury] i nie wychodzic przez zmrokiem.
A co do mojej filozofii:
Nie ma czegos takiego jak rzeczywistosc, bo rzeczywistosc jest roznowazna ze swiadomoscia. Jedyna obiektywna rzecza jest fakt, ze ja istnieje [co do istnienia innych to moze to byc kreacja naszej swadomosci]. Natomiast to, jak istniejemy [procesy fizlologiczne, uczucia itd] jest wynikiem mechanizmu ogornego [boskiego?], na ktory nie mamy wplywu.
Jesli wiec Kormak mowi, ze Eris istnieje, to ona istnieje. Co najmniej dla niego, w jego rzeczywistosci.
Czlowiek zyje, ale nei wiadomo, dlaczego, dlatego powinien zyc tak, aby w sojej rzeczywistosci osizagnac to, czego pragnie.
Poza tym uwazam, ze caly swiat jest fala elektromagnetyczna.
A jak macie jeszcze jakies pytania to czekam (:

Offline Aves

23!
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 30, 2002, 03:43:30 pm »
Kret - jeśli chcesz wyjść na erudytę, to jest kilka takich pseudofilozoficznych gadek, dzięki którym wszyscy spojrzą na Ciebie inaczej. Pamiętaj - cokolwiek powiesz, musisz najpierw wziąć głęboki wdech, zrobić zafrasowaną minę i powiedzieć takim głosem jakbyś nie mógł wymęczyć kupy:
"Poooooo coooooo żyjemyyyyy?"
albo:
"Czy wierzycie w prawdę jako absolut?"
tudzież:
"Dlaczego?"
niezłe jest też:
"Czemu?"
ewentualnie poczciwe:
"Jaki jest sens życia?"

Metoda do przetestowania na otrzęsinach Filozofii, działa nieźle. A wtedy, Krecie, możesz zebrać obfity plon towarzyszek do dyskusji. Pamiętaj - musisz być przy tym tajemniczy i mroczny jak kaczuszka!
A potem, niech dziala magia liczb 19 i 69!

Pozdrawiam

Aves

Offline Kret

23!
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 30, 2002, 03:44:25 pm »
19???

Anonymous

  • Gość
23!
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 30, 2002, 03:44:40 pm »
Cytat: "Aves"
niech dziala magia liczb 19 i 69!

o w magie 19 jestem w stanie uwierzyc

Offline Kret

23!
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 30, 2002, 03:47:28 pm »
Ale o co chodzi z ta 19?
Kret

Anonymous

  • Gość
23!
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 30, 2002, 03:49:10 pm »
Nie wiem, ale to moja szczesliwa liczba. Dlatego jestem w stanie uwierzyc w magie 19.

Offline Aves

23!
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 30, 2002, 03:54:56 pm »
19 lat mają panienki na pierwszym roku filozofii.

Offline Kret

23!
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 30, 2002, 03:58:19 pm »
I to ma byc magia?

Znaczy, tego, magia zycia? ;-)

Pozdrawiam

KRet

Anonymous

  • Gość
23!
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 30, 2002, 03:59:16 pm »
A czemu nie?
Moze liczba 19 laczy sie z atrakcyjnoscia badz zainteresowaniem plcia przeciwna?
ja bym sie za tym opowiedziala.

Offline Kormak

23!
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 30, 2002, 04:04:30 pm »
hmmm... jeśli tak, to ja wolę magię liczby 16  :D

oby tylko magia liczby 69 nie odnosiła się do wiekuuuuuu....

Anonymous

  • Gość
23!
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 30, 2002, 04:07:10 pm »
A czemu magia 16?
Z 16 nie mam zadnego wspomnienia... a 19 poznalam swojego faceta, 19 potem zaczelismy byc razem...
19 to genialna liczba. Stawiam na 19! [przynajumniej w mojej rzeczywistosci]

Offline rorkboy

TO WSZYSTKO KŁAMSTWO !!!!
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 30, 2002, 11:14:27 pm »
Wszystko objawia się w nieskrępowanej, biokinetycznej nieregularności molekularnego puddingu chao, z którego, niczym zakwitający przebiśnieg, jak kwiatki z gówna które sprawia że one rosną i jest piękne wyrasta wskazujący i środkowy palec ERIS , układający się w znak używany przez illuminatów bawarskich i niewinne hippisiątka na całym świecie - znak bogini wyrażony w 23 spiralach kundalinicznego DNA, klucz do odszyfrowania masońsko - peyotlowej Tory spisanej smarkami Mahometa na papierze toaletowym którego używał Charles Manson podczas krótkiego wypadu do doliny krzemowej . 23 drogi ku szczęściu w 23 psylocybowach naroślach - jak to mawiał syn Shafta i Foxy Brown, niejaki Rorkboy - FEEL THE FLOW AND DIE
ttp://pocztowki.blox.pl

Offline SzAjBuS

23!
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 31, 2002, 07:13:38 am »
Tak naprawde , kazda liczbe mozna przyporzadkowac jakis ciagam wydarzen, swiat jest zbyt stary i zbyt wiele sie dzialo by takich sytuacji nie mozna by bylo podporzadkowac wiecej.
KAzdy tez ma jakas tam szczesliwa liczbe z ktora ma iwele do czynienia. Moja liczba jest 5 i jej wielokrotnosci, raz ze ta cyfra mnie 'przesladuje', chodzby dlatego ze wszystkie moje dokumenty koncza sie na 0 lub 5.
Wymieniac mozna duzo w tej materii.

AGR, "Nie ma czegos takiego jak rzeczywistosc, bo rzeczywistosc jest roznowazna ze swiadomoscia. " czyli z tego co napisalas to rzeczywistosc = swiadomosc. Troche to dziwne , bo to naturalne ze jedno musi wynikac z drugiego. Bez swiadomosci bys nie byla wstanie pojmowac rzeczywistosci. Patrz na zwierzeta ich swiadomosc jest tak ograniczona jak postrzegany przez nie swiat.
"[co do istnienia innych to moze to byc kreacja naszej swadomosci]" - taaak?? a przeciez kreacji nie mozemy dokonywac samoistnie, bierzemy co nam rzeczywistosc daje a nie to co sobie wykreujemy
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche