trawa

Autor Wątek: Icewind Dale vs Diablo 2  (Przeczytany 7275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radaner

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 15, 2005, 01:20:59 pm »
Ja straciłem dla diablo 2 może ze 2,5 roku życia(oczywiście z przerwami, gram 3miesiące, instaluje coś nowego, znów co innego, potem 'a moze w diablo?':) i znowu gram pare miesięcy) a ID przeszedłem raz i to z takimi przerwami że ho ho. ID zagrałem pierwszy raz b. dawno, jak byłem jeszcze większym szczylem i nie wiedziałem jak wyjść z EASHAVEN(byłem przyzwyczajony do bardziej płynnych przejść jak w diablo - moja jedyna wtedy jako taka gra rpg) i odinstalowałem. Potem znowu nie umiałem wyjść;). Potem jakieś pół roku temu doszedłem do wieży elfów i zaciąłem się, jak ściągnałem solucję(uzyłem tylko do tego fragmentu!) to przeszedłem i teraz opowiem wrazenia. ID jest o wieeeeeeeeeeeele dluższe. Fabuła i tu i tu jest wg mnie dobra(sic!). Bo wy chyba nie odróżniacie fabuły od questów - te rzeczywiście były prostackie(jak w każdej rpg nie ma się co kłamać, ale pewnie już niedługo zmienię to zdanie bo bede grał W KOŃCU w BG!!). Diablo mozna było na uparciucha przejść w 1 dzień(LOL).

Diablo przeszedłem wiele razy ID raz ale to pewnie z mojej już przedmiotowego podejścia do gier (zagraj, przejdź, zapomnij) i myśle, zę to moje podejście zepsuło mi już zbyt wiele gier i tera nie będe grał 'na czas' tylko będe się delektował BG aż się zesram!! :)

Jakby ankieta była jeszcze aktywna to raczej bym zagłosował na diablo, ze względu na jaso postawioną sytuację - h'n's w czystej postaci - 6 pseudoquestów na akt i jedziemy do przodu. ID próbowało udawać rpg z dużą ilością walki i tu myślę, że dużo lepiej na tej kombinacji wyszło NWN.

Kurna czy każdy mój post musi zajmować 1/3 strony?  :D
iłość jest jak kupa - ciepła i niespodziewana.

Offline horsie

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 15, 2005, 04:32:55 pm »
Cytuj
Kurna czy każdy mój post musi zajmować 1/3 strony? :D

Masz rację, dałoby sie streścić w 2 zdaniach ;)

Offline Zibi

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 17, 2005, 01:00:36 am »
Cytat: "radaner"
EASHAVEN

Easthaven.

Offline radaner

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 30, 2005, 04:21:49 pm »
spox to taka literówka jaka się wszystkim "stasza" (zdarza :) )
iłość jest jak kupa - ciepła i niespodziewana.