Autor Wątek: Czytanie komiksów w Empikach  (Przeczytany 39640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marchewa

Czytanie komiksów w Empikach
« dnia: Styczeń 10, 2003, 08:21:02 pm »
Oj malutko malutko :cry:  ale czytałem wszystkie jakie wyszły:P
Nie ma to jak te wystane godziny w Empiku przy regale z komiksami i czytanie ich za friko 8)
ar, War never changes...

Anonymous

  • Gość
Czytanie komiksów w Empikach
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2003, 08:37:47 pm »
a potem do regalu podchodze ja i nic nie kupuje bo wszystkie komiksy wymietoszone, rogi powycierane......  :(

Offline Clayman_

Czytanie komiksów w Empikach
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2003, 11:39:51 pm »
Cytat: "2dope"
a potem do regalu podchodze ja i nic nie kupuje bo wszystkie komiksy wymietoszone, rogi powycierane......  :(

...strony pobrudzone,okladki pogiete,komiksy powciskane jak sie da(a jak sie nie da to tez sie da),kartki porwane,taa,caly empik,po co oni ochrone zatrudniaja jesli nie reaguje na cos takiego?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline KoM@R

Czytanie komiksów w Empikach
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 11, 2003, 10:13:46 am »
Cytat: "Clayman_"
Cytat: "2dope"
a potem do regalu podchodze ja i nic nie kupuje bo wszystkie komiksy wymietoszone, rogi powycierane......  :(

...strony pobrudzone,okladki pogiete,komiksy powciskane jak sie da(a jak sie nie da to tez sie da),kartki porwane,taa,caly empik,po co oni ochrone zatrudniaja jesli nie reaguje na cos takiego?


Nic nie pobije tego ,co widziałem ostatnio w empkiu-transmetropolitana 2 bez okładki.....
mmmm....

Anonymous

  • Gość
Czytanie komiksów w Empikach
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 11, 2003, 10:15:36 am »
moze razem z listem do wydawcow wyslemy list do empiku  :roll:  :P

Offline mykupyku

Czytanie komiksów w Empikach
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 11, 2003, 12:04:40 pm »
Cytat: "2dope"
moze razem z listem do wydawcow wyslemy list do empiku  :roll:  :P


taki list do empiku (w sumie łatwy do zredagowania) jakby trafił do kogo trzeba, to i może by coś zmienił - np. okładki do Transa by poszukali

z drugiej strony pewnie zaczęliby tempić czytaczy
opyright by mykupyku

Offline Cujo

Czytanie komiksów w Empikach
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 11, 2003, 12:13:46 pm »
Jestem za. Zawsze jak staralem sie przecisnac pomiedzy polkami a czytajacymi kolesiami, to mnie krew zalewala.
Juz zupelnie pomijam żenadę jaką jest czytanie na szybko w sklepie. Toż to swietokradztwo jest. Komiks powinno sie czytac w spokoju, przy dobrym ambiencie, najlepiej lezac na lozku :D
Szkoda, ze ksiazek nie zaczna czytac. Trzeba taki list wyslac.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Macias

Czytanie komiksów w Empikach
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 11, 2003, 12:26:36 pm »
a w gdynskim empiku ( de best w calym 3miescie!serio, gdanski megastore to shit) nie ma tego porblemu, w miare dobry jest stan komixow. ale rzeczy "albumowe" kupuje gdzzie indziej, bo w empiku opoznienia maja okolo 3 tyg:(

Offline pookie

Czytanie komiksów w Empikach
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 11, 2003, 01:06:44 pm »
Przyznam szczerze, że szlag mnie trafia, jak wchodzę do jednego z lubelskich Empików i widzę powyginane, podarte komiksy. To miło, że Empik dba o klientów i ustawia specjalne "pufy" do zapoznania się z daną pozycją, ale efekt jest taki, że masa osób najzwyczajniej w świecie czyta sobie dany komiks i już go nie kupuje. Mało tego, ludzie nie przejmują się w jakim stanie przedmiot ich lektury trafi na półkę. Dlatego jestem zdecydowanym zwolennikiem foliowania komiksów. Wiem, wiem, że zaraz podniesie się larum, że w ten sposób nie można zapoznać się z daną pozycją i zdecydować o ewentualnym zakupie. Takie argumenty jednak do mnie nie trafiają, gdyż po to są pisma branżowe, serwisy poświęcone komiksowi, by dostarczać nam rzetelnych informacji o rynku. Poza tym jak nie mogę sobie kupić Hellboya, bo jedyny egzemplarz w sklepie wygląda jakby go wytarmosiło stado wściekłych Hulków, to pokłady mojej świętej cierpilwości ulegają wyczerpaniu.
 for Pookie

Anonymous

  • Gość
Czytanie komiksów w Empikach
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 11, 2003, 01:53:39 pm »
w kanadyjskiej sieci ksiegarni Chapters sa fotele do czytania, ale ksiegarnie te nie sprzedaja komiksow (jest manga ;)), w sklepach komiksowych sa wywieszane ostrzezenia z prosbami o nie czytanie pozycji (tzn. nie dluzsze niz parominutowe przejrzenie), wszystko oprocz nowosci zostaje zafoliowane (przez wlasciciela sklepu) i wystawione w ogromnych pojemnikach, alfabetycznie na duzych stolach

Offline Macias

Czytanie komiksów w Empikach
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 11, 2003, 01:57:36 pm »
czytanie w empikach? jestem na nie. co innego przejrzec, co innego przeczytac.kumam,ze kots nie ma kasy,ale i tak jest to k****two.

Offline dasst

Czytanie komiksów w Empikach
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 11, 2003, 02:55:58 pm »
 Kiedyś uważałem, że to marginalne zjawisko, ale widze, że w niektórych miejscach jest inaczej. Wygląda na to, że foliowanie było by całkiem dobrym rozwiązaniem.
 
Trzeba jednak powiedzieć, że sami pracownicy Empiku, a także niektórych ksiergarni, nie dbają o to, żeby komiks miał dostatecznie dużo miejsca na pólce. Upychają go po różnych dziurach i przez to dostajemy pogięte okładki itp (o ponaklejanych paskach nie wspominając). Ja dawni przestałem kupować w Empiku. Obecnie zostałem stałym kilientem Matrasu, gdzie komiksy rozłożone są na dwóch regałach, a ceny naklejono na łatwo odlepianych karteczkach.
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline Cujo

Czytanie komiksów w Empikach
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 11, 2003, 03:04:18 pm »
Rzeczywiscie foliowanie to dobry zabieg. Jeden, gorny egzemplarz dla pragnacego-zapoznac-sie-z-komiksem-przed-kupnem (czyli Empikowego Czytacza), a reszta na dole ofoliowana. W tym wzgledzie jestem fetyszystą, komiks nie moze miec najmniejszego zagiecia.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Kane

Czytanie komiksów w Empikach
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 11, 2003, 05:02:35 pm »
Cytat: "pookie"
To miło, że Empik dba o klientów i ustawia specjalne "pufy" do zapoznania się z daną pozycją

Pufy dla klientów? W Poznaniu tego nie ma i  ludzie sobie potrafią usiąść na podłodze obok półki i czytać!!! I to nie tylko komiksy, książki tez. Słyszałem(nie wiem ile  w tym prawdy) że niektórzy ludzie zaznaczają sobie gdzie skończyli czytać książkę i wracają kontynuować na drugi dzień.
A jeśli chodzi o mnie to nie czytam w Empiku. Tłok, chaos, co chwile ktoś mnie popycha... Tak się nie da czytać.
odpisu chwilowo brak

Offline Arusiek

Czytanie komiksów w Empikach
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 11, 2003, 05:40:11 pm »
Ostatno widziałem takiego czuba w empiku. Trzymał w rekach Midnight Nation2 , prawie co go nie rozerwał. Oczywiscie ściskał go i był pognieciony. I tak sobie leży typ na schodach mówie do gościa:"Przepraszam, chciałbym przejść". Achłopak był tak wczytany że tylko wykrzyknął:
-JEZU!!
potem położył wygięty, pobrudzony, pozaginany komiks na półke. Takich ludiz powinno sie zwalczac :mrgreen:

 

anything