trawa

Autor Wątek: Vampire Bloodlines  (Przeczytany 7631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wujtehacjusz

Vampire Bloodlines
« dnia: Listopad 25, 2004, 09:14:57 pm »
w tym topicu mozecie wypowiadac sie co sadzicie o tej jakze ciekawej grze. Ja sam na nia czekalem juz od roku, dzis ja zainstalowalem i przykula mnie na 3 godziny do kompa. Napiszcie co o niej sadzicie, co sie wam podoba a nie... Drodzy forumowicze do ataku!!! :D

Offline Thrawn

Vampire Bloodlines
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2004, 01:51:16 pm »
Skad masz V:B????? Juz wyszla? Hm... HL2 wyszedl wiec i na nia chyba czas... Nie tylko ty, drogi kolego na nia czekales dlugo (ja odkad sie dowiedzialem, ze nad nia pracuja i jeszcze czekam).
zien w ktorym zwatpisz w Jego Wole, bedzie twoim ostatnim dniem...

Offline Raven99

Vampire Bloodlines
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2004, 05:01:37 pm »
Ja widziałem wprawdzie tylko filmiki na targach, ale baaardzo mi się spodobało :)
PS: Nawet nie zauważyłem, kiedy była premiera....
ar never changes...

gość1

  • Gość
...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2004, 05:07:17 pm »
bloodlines wyszedl w stanach a w polsce wychodzi 26 wiec nie bede dochodzil skad masz=p

Offline Thrawn

Vampire Bloodlines
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 30, 2004, 09:50:43 am »
Hm... Już wyszedł i choć cena mnie dobiła to jednak chyba dzisiaj stanę się szczęśliwym posiadaczem  :D
zien w ktorym zwatpisz w Jego Wole, bedzie twoim ostatnim dniem...

Offline MS

Vampire Bloodlines
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2004, 11:49:03 am »
Dopiero zacząłem grać, ale szczerze mówiąc jestem bardzo niemile zaskoczony. Spodziewałem się wspaniałego cRPGa, lepszego od KOTORa, a tymczasem otrzymałem zręcznościówkę. Kolega strasznie tą grę zachwala, zachwyca się fabułą, więc postanowiłem dać jej szansę i jeszcze trochę pogram. Może mnie wciągnie. Ale pewno potrwa to tylko do momentu, kiedy będę miał jakieś problemy z walką (w pierwszej o mało nie zginąłem). Naprawdę nie jestem zbyt dobry w tym całym klikaniu, skakaniu, blokowaniu, strzelaniu. Eh, w cRPGu powinna być możliwość pauzy, spokojnego pomyślenia nad strategią podczas potyczki, przygotowania odpowiednich umiejętności, rzucenia zaklęć, itp. Pozostaje mi teraz tylko czekanie na KOTOR2 - mam głęboką nadzieję, że ta gra mnie nie zawiedzie.
i]"See, free nations are peaceful nations. Free nations don't attack each other. Free nations don't develop weapons of mass destruction."[/i] - George W. Bush

Offline Pietia

Vampire Bloodlines
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 30, 2004, 04:21:15 pm »
Jakos nadmiernie duzej ilosci elementow zrecznosciowych nie zauwazylem - jest mniej nawet niz w VtM:R. Gra sie przyjemnie, fabula milutka, engine niezle zoptymalizowany (nawet na moim zlomie da sie grac) - to ostatnie to akurat zasluga panow z Valve. Mi sie podoba.
uccess is mandatory. Survival is optional.

Offline Raziel

Vampire Bloodlines
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2004, 01:28:33 pm »
Fajna gra ale cholernie zabugowana, mi naprzyklad wiesza sie przy probie wejscia do asyllum po wykonaniu misji z hotelem
attlecry of the Word Bearers:
"How much word could a word bearer bear if a word bearer could bear words?"

Offline Loremaster

Vampire Bloodlines
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 19, 2004, 06:52:56 pm »
Gra ma masę bugów tnie się na każdym sprzęcie - mam Athlona 3.0, 2GB ramu i Geforce'a FX 6800 Ultra i się tnie czasami, ale jst zauważalne i uciążliwe jak wyjda jakieś patche to sobie znowu pożycze od kolegi a tak to nie mam zdrowia do tej gierki do Kotora w tej wersji to ona nie ma startu a Kotor 2 jest dużo lepszy od poprzednika(gram na pożyczonym x boxie :D ) tylko grafa wali ale ma być na PC lepsza i wersja na PC ma mieć jakieś bonusy(na pewno lepszą grafę, oprzedmioty a może dodtakowe zakończnie) ciekawe jak długi jest vampir bo nowy KotoR 2 jest na 100-120 godz aby wykonać wszyutkie questy
Jeżeli myślisz że zwycięstwo uczyniło Cię większym, zmierz swój cień"
-Spartiaci

"Słowa są tylko cieniem czynów"
- Rzymianie

"Jeszcze jedno takie zwycięstwo i jesteśmy zgubieni"
- Pyrrus po zwycięstwie pod Asculum

Offline MS

Vampire Bloodlines
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 24, 2004, 10:46:07 am »
Muszę przyznać, że gra mnie wciągnęła. Nigdy nie byłem fanem Świata Mroku, ale teraz chyba klimat złapałem. Tylko nadal trochę drażnią elementy zręcznościowe...
i]"See, free nations are peaceful nations. Free nations don't attack each other. Free nations don't develop weapons of mass destruction."[/i] - George W. Bush

Offline Achilles

Vampire Bloodlines
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 24, 2004, 10:17:05 pm »
Dialogi są niesamowicie dobrze dobrane! Jak w pierwszym doomie :D :P . Ale na poważnie  są rewelacyjne! Jednak ręce mi odpadają gdy masz w łapie pistolet... poprostu szok!
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline MS

Vampire Bloodlines
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 25, 2004, 10:17:11 am »
Cytat: "Achilles"
Dialogi są niesamowicie dobrze dobrane! Jak w pierwszym doomie :D :P . Ale na poważnie  są rewelacyjne! Jednak ręce mi odpadają gdy masz w łapie pistolet... poprostu szok!


Bardzo ciekawym rozwiązaniem są dodatkowe opcje dialogowe dla wampirów potrafiących wpływać na innych. A co do pistoletu - nieużyteczne urządzenie, ja póki co biegam z siekierą ;)
i]"See, free nations are peaceful nations. Free nations don't attack each other. Free nations don't develop weapons of mass destruction."[/i] - George W. Bush

Offline Achilles

Vampire Bloodlines
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 25, 2004, 11:40:38 am »
Siekiera jest bardzo dobra ale ja używam ŁOMA!

A jeśli ktoś nie wie że istenije "PRAWO ŁOMA" to podam definicje:

-Ciało uderzone łomem drrga i nie ma prawa wstać .

Wracając do gry. Niektórzy mówią że gra wyszła za wcześnie a jakie jest wasze zdanie?
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline zaan

Vampire Bloodlines
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 25, 2004, 01:03:09 pm »
Ciekawe to prawo. Ja znam jeszcze takie. Nazwijmy je Prawem Łoma II: "Im cięższy łom, tym lżejsza śmierć"

Gierka zapowiada się ciekawie, jednak mam przeczucie, że w gatunku, który ona reprezentuje - action rpg - większy (niestety) nacisk położony jest na słowo action.

Gdyby nie zaporowa cena - 169 złotego - być może nawet bym ją nabył... legalnie... żeby chociaż zobaczyć engine HL2 w akcji.
img]http://img210.imageshack.us/img210/9839/vgbar30jq.gif[/img]

Offline Pietia

Vampire Bloodlines
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 25, 2004, 07:13:32 pm »
Cytat: "Achilles"
Siekiera jest bardzo dobra ale ja używam ŁOMA!

Przeszedlem ja walczac scyzorykami i strzelajac - ujdzie, zwlaszcza jak dopadniemy rewolwer anaconda, pistolet .50 i flamerek. Ale najlepszy wynalazek to piesci+celerka. W zadnym wypadku nie szpony z protean!
Cytat: "Achilles"

Wracając do gry. Niektórzy mówią że gra wyszła za wcześnie a jakie jest wasze zdanie?

W podstawowej wersji jest nie do skonczenia bez przynajmniej jednej interwencji z konsoli, potrafi sie tez walic na tutorialu, nawet po spatchowaniu. Koszmarnie dlugie czasy doczytywania, jeszcze pare drobiazgow... tyle, ze nie widzialem juz dawno gry, ktora wyszla "na czas" - wszystkie sa niestety teraz wydawane dziurawe i potem latane.
uccess is mandatory. Survival is optional.

 

anything