Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Teamspeak-GGK

Już nawet dzienniki piszą o grach

(1/4) > >>

Dr. Zoidberg:
A dokladniej o rynku gier. Dzisiejszy Metropol w sekcji dotyczacej rynku poinformowal o sprzedazy franszyzny (poszukam co to znaczy ;) przez Infogrames  praw do gier z serii "Civilization" za kwotę 22,3 mln $ nieznanemu nabywcy. Co ciekawe, Firaxis Games poinformowalo miesiac temu o rozpoczeciu prac nad "Civilization IV", a pierwsze szczegolowe wiesci o tym tytule maja zostac ujawnione na poczatku przyszlego roku.

Coz, rynek gier nie jest juz zabawka, ale poteznym przemyslem, o na tyle duzych obrotach, zeby taki Metropolik sie nim zainteresowal ;) Co o tym myslicie?

SirAlexander:
franczyza, znaczy się? To rodzaj zakupu licencji. Kupujesz sobie markę, np. w tym przypadku Cywilizacja, rozbudowujesz ją według zaleceń licencjodawcy i zarabiasz na niej. Chodzi pewnie o to, że jakaś firma uznała że może popchnąć cywilizację do przodu lepiej niż jej własciciel. Zapłacili więc opłatę licencyjną a my możemy oczekiwać czegoś niezłego. Co się porobiło  ;)

A co do zainteresowania grami, to nic nowego. Od czasu do czasu pojawiają się artykuły o ich szkodliwym wpływie na naszą psychę  :giggle:. Fakt że rynek gier komputerowych to są wielkie pieniądze, więc i zainteresowanie nim wzrasta. To chyba dobrze.

horsie:
Ja już czekam na powszechne, zbiorowe granie w kaskach 3D or sth :mrgreen: To będzie jazda. Jakieś nawalnki, FPSy, łazisz sobie z giwerką i naparzasz się z innymi, odczuwasz trochę wstrząsy itd. Gry porno tez by były śmieszne..no co? Nie patrzcie tak na mnie, jestem tylko Konikiem :mrgreen:
To dopiero zrobi karierę w gazetach zwykłych (ha, i teraz mi nie powiecie, że post jest nie na temat ;) )

SirAlexander:
horsie - a może cywilizacja rozgrywana w hełmach 3d??  :D

Deytonus:
okularki 3D upadły, nie pamiętacie, towarzysze ? BTW już możecie spełnć po części wasze hm zachcianki - jest taki gadżet, rękawiczki, co można gości " wmordelać" komputerowych . Fajne, widziałem w działaniu, trochę podobne do EyeToya .

 A jak chcecie postrzelać, to ASG/paintball zakupcie i do boju !

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej