Autor Wątek: kolekcjonuję szkolne komiksy  (Przeczytany 8500 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ponury_jay

OFF-TOPIC
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 20, 2002, 11:36:30 pm »
OFF-TOPIC

Mykupyku: Wolałbym odpowiedź: "Wydanie zbiorcze można zamówić pod adresem www...". Natomiast Twoja odpowiedz jest nacechowana pejoratywnie ("Nie szukaj skanów złodzieju" -tak ją odbieram).

Cytuj
Potrzebne Ci mieso, by oddac obrzydzenie, jakim darzysz dany komiks?


Nie, ale jak mam napisać, że np. w moim sin city ktoś rozdarł kartke
z zachowaniem emocji? Zresztą nieważne. Nie muszisz brać wszystkiego tak dosłownie, to był przykład, wcześniej też.

Cytuj
Moze Cie takie krepowanie "swobody" mierzic, ale zeby uczestnikow forum przybywalo a nie ubywalo tak musi byc


Na konkurencyjnym forum jakoś nie dochodziło do ekscesów.

Potrafię uszanować reguły, choć moim zdaniem są dość dziwne (np. wyiksowanie nazwy pewnego topicu.... to już przesada chyba?). Tak samo jest z ortografią, mimo że uważam ją za nieprzydatną staram się  przestrzegać jej zasad(wszytkich złośliwców gotowych wskazać moje błędy proszę o listę na priv, przyda mi się).

Cytuj
Bedzie trza to zmienic, dostosowac sie.

Nie chcę być niemiły, ale czy już gdzieś przeklinałem? Przepisów nie trzeba mnożyć ponad miarę, wystarczy zdrowy rozsądek, netykieta.
Zrozumiałem już, że nie wolno prowadzić jakiejkolwiek dyskusji na temat regulaminu (którego nie ma, przynajmniej tu ani na forum ogólnym).

Ładny bezosobowy ton (nacechowany agresją?), ale straszyć nie umiemy. :?  

Przy okazji co to jest ciężka atmosfera na forum?

Offline Cujo

Re: OFF-TOPIC
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 20, 2002, 11:51:36 pm »
Cytat: "ponury_jay"
Potrafię uszanować reguły, choć moim zdaniem są dość dziwne (np. wyiksowanie nazwy pewnego topicu.... to już przesada chyba?). Tak samo jest z ortografią, mimo że uważam ją za nieprzydatną staram się  przestrzegać jej zasad(wszytkich złośliwców gotowych wskazać moje błędy proszę o listę na priv, przyda mi się).

Jezeli Ci chodzi o topic "Sranie w banie" to jestem prawie pewien, ze zostal "wyiksowany" przez zakladajacego - Kurczaczka. Cenzura jest wprowadzana (przynajmniej przeze mnie) tylko wtedy, kiedy dane slowo jest wyjatkowo plugawe i nie na miejscu. Juz byla na ten temat rozmowa.
Cytat: "ponury_jay"
Nie chcę być niemiły, ale czy już gdzieś przeklinałem? Przepisów nie trzeba mnożyć ponad miarę, wystarczy zdrowy rozsądek, netykieta.
Zrozumiałem już, że nie wolno prowadzić jakiejkolwiek dyskusji na temat regulaminu (którego nie ma, przynajmniej tu ani na forum ogólnym).

To nie tyczylo sie jednostek tylko ogolu.
A regulamin powstanie. Widze, ze niestety to konieczne.
Cytat: "ponury_jay"
Ładny bezosobowy ton (nacechowany agresją?), ale straszyć nie umiemy. :?  

Tutaj Cie nie zrozumialem kompletnie.
Cytat: "ponury_jay"
Przy okazji co to jest ciężka atmosfera na forum?

Gdybys bywal swojego czasu tutaj i obserwowal niektore "dyskusje" i potem komentarze osob postronnych na ich temat, w stylu: "eee... to forum schodzi na psy, wszedzie konflikt", to bys nie zadawal takich pytan. Czy Ci sie to podoba, czy nie - nie zamierzam dopuszczac wiecej do tego typu sytuacji.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline mykupyku

Re: OFF-TOPIC
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 20, 2002, 11:51:55 pm »
Cytat: "ponury_jay"
OFF-TOPIC

Mykupyku: Wolałbym odpowiedź: "Wydanie zbiorcze można zamówić pod adresem www...". Natomiast Twoja odpowiedz jest nacechowana pejoratywnie ("Nie szukaj skanów złodzieju" -tak ją odbieram).

Przy okazji co to jest ciężka atmosfera na forum?


na piractwo poglad mam jasny:
wiecej okradaja nas firmy fonograficzne i wielcy monopiliści dyktując ceny relatywnie 5-10 razy wyższe niż dla zachodniego nabywcy - i dopuki tak bedzie nie bedę brzydził sie piractwa

skanów nie lubię, bo to inna jakość - mnie pociąga kolor i kreska na papierze o niebo bardziej

a zwrot "nie lepiej wesprzec kulturę" miał byc nieco humorystyczny, bo tzw. kultura ma Prosiaka w głebokim poważaniu i najchętniej cały nakład puściłaby z dymem

nie jestem tez przeciwnikiem bluzgania, czy nawet OT jak maja jakiś cel czy sens

a tak wogóle to i tak ciachna nam te posty :)
opyright by mykupyku

Offline Cujo

kolekcjonuję szkolne komiksy
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 20, 2002, 11:53:47 pm »
Oho ladnie, to forum ma skrypt blokujacy mieso. Napisalem wyzej "S.ranie" i wyiksowalo. Tak wiec widzisz, Ponury, cenzura jest narzucona z gory. I dobrze.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline ponury_jay

kolekcjonuję szkolne komiksy
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 21, 2002, 12:05:32 am »
OFF TOPIC

Kilka drobnych (złośliwych uwag): po co regulamin, skoro nikt nie przestrzega tego co juz jest? Miało być zaznaczanie off-topiców.... jakoś tego nie widzę. Nie mów, że dlatego iż spytałem.... fajnie jest z regulaminemna forum jpf'u ma chyba z milion punktów, których nikt nie przestrzega.

Ten plugin do iksowania rzeczywiście jest smieszny.

Mykupyku: mam zupełnie inne poglądy na temat piractwa. Sądziłem, że tego zina, podbnie jak Azbestu drogą normalną nie da się nabyć.

Offline Cujo

kolekcjonuję szkolne komiksy
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 21, 2002, 12:23:41 am »
Cytat: "ponury_jay"
Kilka drobnych (złośliwych uwag): po co regulamin, skoro nikt nie przestrzega tego co juz jest? Miało być zaznaczanie off-topiców.... jakoś tego nie widzę. Nie mów, że dlatego iż spytałem.... fajnie jest z regulaminemna forum jpf'u ma chyba z milion punktów, których nikt nie przestrzega.

Zasady wg. mnie sa dosc umowne i opieraja sie na waszym ogolnym rozsadku. Jezeli off-topic jest uzasadniony (ta rozmowa to przyklad), nie bedzie kasowany. A fakt czy ktos zaznacza, ze pisze OT, nie ma znaczenia decydujacego. Dziwie sie, ze musze Ci wyluszczac takie oczywistosci.
Aha, i tutaj nie bedzie tysiecy punktow w regulaminie. Ja widze jakies gora 4-5 punktow, ktore nie beda tyranskim ograniczaniem i staniem z pistoletem nad glowa. Zasady beda polegaly na utrzymaniu ladu na forum, by forum moglo egzystowac.
A z przestrzeganiem regulaminu jest sprawa tak prosta, ze bardziej byc nie moze. Posty, ktorych zawartosc bedzie kolidowala z regulaminem beda moderowane.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline themon-Felków Twórca

kolekcjonuję szkolne komiksy
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 30, 2002, 01:25:02 pm »
ja chyba jakiegoś pecha mam, albo co. drugi wątek mój zamienił się w pole bitwy, lub przynajmniej w ubite klepisko tancbudy.
   jeśli zaś chodzi o "Prosiaka", to mam i baaardzo lubię ten pentagram z Koziołkiem Matołkiem, Lolusem i Bolusem, etc. to jak z tymi szkolnymi komiksami? ma ktoś coś, czy tak tylko na piwko wpadliście? :)

Offline Spajder

kolekcjonuję szkolne komiksy
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 24, 2003, 05:18:51 pm »
Hej, ja tego trochę mam. Podstawówka się kłania. Ale zwykle były to historię na kilkadziesiąt stron, do 30 chyba. Jakby co, to ci podeślę.
Jak sobie skaner sprawię...
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
kolekcjonuję szkolne komiksy
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 27, 2003, 12:51:41 pm »
Mam taki komiks w domu. Narysowany chyba w 5 albo 6 klasie podstawowki w zeszycie w kratke. Wystepuja w nim moi kumple z klasy i podworka. Jestesmy najlepsza druzyna pilkarska swiata i ktos tam porywa zawodnikow itd. Najsmieszniejsze jest to, ze ja kompletnie rysowac nie umiem... I chyba nie zdecyduje sie na pokazanie tego komukolwiek.

Offline themon-Felków Twórca

kolekcjonuję szkolne komiksy
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 27, 2003, 05:43:50 pm »
Waltari<---dokładnie takich komiksów szukam. kiepsko narysowane, z dziwnym, lub głupkowatym, lub ALTERNATYWNYM poczuciem humoru. jak się wstydzisz, to mogę ci wysłać na maila kilka kwiatków i może sie okazać, że twoje "bazgroły" to prawie arcydzieła. =). baardzo Cię proszę o przysłanie mi skanów, xerokopii, czy czego tam.

Offline Jaszcząb

kolekcjonuję szkolne komiksy
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 27, 2003, 10:06:37 pm »
Postaram się znależć coś dla Ciebie. Trochę tego było. Przypomina mi się jeden, gdzie główny bohater nazywa się Aferabladwera. Jest to komiks inspirowany Tajfunem ze Świata Młodych i z tego co pamiętam jest kompletnie pokręcony. Problem polega na tym, że to i inne arcydzieła znajduję się w moim rodzinnym domu a ja jestem samotnym kowbojem z daleka od niego. Wkrótce jednak planuję odwiedzić mamo i tato więc pogrzebie i postaram się przesłać :)

Offline Man Without Future

kolekcjonuję szkolne komiksy
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 28, 2003, 01:29:40 pm »
Mam masę komiksów jeszcze z podstawówki (1,2 klasa nawet) ,takie fantastyczne historie wzorowane na przygodach Tajfuna( czy ktoś to pamięta?????) ze świata młodych... co dziwne ostatnio rozmawiałem ze znajomymi i mało kto pamięta to niesamowite pismo formatu trybuny ludu-czyżbym się starzał??? :cry:

Offline Man Without Future

kolekcjonuję szkolne komiksy
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 28, 2003, 01:31:19 pm »
nie doczytałem poprzedniego postu i...TAJFUN!!!! TAK  ! ktoś go jednak pamięta :oops:

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
kolekcjonuję szkolne komiksy
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 03, 2003, 12:32:56 pm »
Cytat: "themon-Felków Twórca"
mogę ci wysłać na maila kilka kwiatków i może sie okazać, że twoje "bazgroły" to prawie arcydzieła. =). baardzo Cię proszę o przysłanie mi skanów, xerokopii, czy czego tam.


OK. Przeslij mi cos (mail na dole), a ja zlustruje i stwierdze, jak sie ma moja (rako)tworczosc do twoich zbiorow. I moze wtedy...