trawa

Autor Wątek: the best of the west  (Przeczytany 10809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mykupyku

the best of the west
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 28, 2003, 05:53:35 pm »
Cytat: "konradkonrad"

A przy okazji, skoro na Wraku zniknęły posty, to może Mykupyku mógłby umieścić swój opis Ghost world tutaj?


napisałem go z głowy i nie mam kopii (to się tyczy także Last Temptation - Gaiman/Zulli)- ale postaram się zrobic to znów, tutaj - a może ktoś ma kopię?
opyright by mykupyku

Offline Perfect Strangler

the best of the west
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 28, 2003, 07:36:29 pm »
Cytat: "Abito_Galou"
ja już skreśliłem ten film z powodu czarnego Kingpina -_-
nie żebym był rasistą ale takie rzeczy mnie wk... Po ch... na siłe jakiegoś czarnego do filmu wcidskać? Amerykanie i ta ich p... polityczna poprawność.

Na temat "politycznej poprawności" trzeźwo wypowiedział się już Myku, natomiast Michael Duncan został przecież wybrany do roli Fiska z powodu idealnych warunków fizycznych. Komiksowy Kingpin to olbrzym, Duncan to bydlę jakich mało. Czarny czy biały - czy to ma aż takie znaczenie? Gdyby wybrano aktora o mniejszej posturze, wszyscy by marudzili, że za mały...

A co do Daredevila w wersji papierowej - wersja Bendisa, Maleeva i Hollingswortha jest powalająca, zwłaszcza graficznie... Zresztą od czasu restartu serii kilka lat temu cały czas pozostaje jedną z najlepszych mainstreamowych (w komiksowym sensie tego słowa) pozycji na rynku amerykańskim - kiedyś DD był jednym z dwóch komiksów Marvela, jakie kupowałem...
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

 

anything