Autor Wątek: Vampire: the eternal struggle (cała Polska)  (Przeczytany 2600 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline galliard

Vampire: the eternal struggle (cała Polska)
« dnia: Marzec 29, 2008, 05:07:38 pm »
Witam

Chciałbym zainteresować wszystkich miłośników fantastyki, a szczególnie karcianek, grą, która od kilkunastu lat jest moją ulubioną rozrywką.

Vtes jest karcianką stworzoną przez wybitnego twórcę gier, pana Garfielda. Stworzył on między innymi Magica, co powinno zachęcić magicowców do bliższego spróbowania vtesa. Nieco szerzej o grze można poczytać na
http://www.teksty.gildia.pl/baal/zasady

Gra nie jest trudna, choć z pewnością bardzo rozbudowana pod względem zasad i możliwych taktyk. Dzięki temu zabawa jest tym lepsza. Dużą zaletą tej karcianki jest brak superprzepakowanych kart i zbalansowanie. Gra się praktycznie commonami dzięki czemu każdy może szybko złożyć silny deck niskim kosztem.
Karty są bardzo tanie, w porównaniu do innych karcianek. Sam jestem w stanie złozyć ciekawy deck za 50pln a deck do wygrania turnieju można mieć już za 200pln. Turnieje w Polsce odbywają się 4-5 razy w roku.

Jeśli jakaś osoba lub grupa osób chciałaby spróbować czegoś nowego i fajnego, podaję kontakt

karol.lojewski@gmail.com
gg 1305482
kom 664133610

osobiście jestem w stanie pokazać grę w Warszawie. Osoby zainteresowane z innych miast zostaną przeze mnie skontaktowane z odpowiednią grupą w poszczególnym mieście. Zachęcam do spróbowania i kontaktu.