trawa

Autor Wątek: Nowy Captain America  (Przeczytany 5232 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tom_Fort

Nowy Captain America
« dnia: Maj 16, 2007, 08:30:20 am »
Umarł król niech żyje krół?
Tylko kto?
punisher w swoim nowym kontrowersyjnym wdzianku? (szczerze w to watpię!)
ja stawiam na Winter Soldier (czyli starego buckiego, byłego mordercę KGB).
Macie jakieś pomysły?
Chciałbym powiedzieć coś fajnego ale nic nie przychodzi mi do głowy" Punisher

Offline Archie

Nowy Captain America
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2007, 09:38:52 am »
U.S. Agent nie może zostać zastępcą Capa, bo obecnie działa w Omega Flight ;-).
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Michi13

Nowy Captain America
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2007, 12:18:49 pm »
Ja niewiem ale punisher napewno nie znając jego metody działania
A reszta na liście ma sznse napewno , a może to będzie ktoś zupełnie nowy choć wątpie

Mogę prosić o translację pierwszego zdania :roll:
graves

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Nowy Captain America
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 16, 2007, 04:52:57 pm »
Nikt nie bedzie nowym Capem ;)
Seria bedzie prowadzona bez glownego bohatera, ktory sam za kilka numerow (bo watpie zeby to bylo wiecej niz np 10numerow bez Capa) wroci w glorii i chwale.
Imo :)

Offline Anonimowy Grzybiarz

Nowy Captain America
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 16, 2007, 05:33:28 pm »
Myślę, że będzie to coś jak z Supermenem.

Offline Jonah Jameson

Nowy Captain America
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 16, 2007, 08:48:36 pm »
Ja uważam, ze na pewno nie. Po słowach Dana Buckley'a
"Kapitan Ameryka to kostium i są inni, którzy mogą go nosić. On jest ikoną, będziemy kontynuować tę serię"
wątpię żeby Steve powrócił.

Offline Tom_Fort

Nowy Captain America
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 16, 2007, 09:53:01 pm »
JJ
Cytuj
Ja uważam, ze na pewno nie. Po słowach Dana Buckley'a
"Kapitan Ameryka to kostium i są inni, którzy mogą go nosić. On jest ikoną, będziemy kontynuować tę serię"
wątpię żeby Steve powrócił.

Już wiele mądrych głów marvela się wypowiadało że nie będzie wskrzeszania, a Joe Quesada podkreślał, że to Steve Rogers (a nie C.A.) nie żyje.

Archie
Cytuj
U.S. Agent nie może zostać zastępcą Capa, bo obecnie działa w Omega Flight


Taak, wiem o tym, ale to raczej żadna przeszkoda, nie sądzisz?
Zawsze można brygadzie powiedzieć jak James Bond do swojej laski: "Przepraszam kochanie ojczyzna wzywa" :)


Cytuj
Nikt nie bedzie nowym Capem


Szczerze mówiąc taki pomysł podobałby mi się najbardziej.
Seria Captain America bez tytułowego bohatera. Dosyć odważne ale byłoby to interesujące. Bohaterami mogliby być ludzie w jakiś sposób z C.A. związani (m.in. Sharon Carter, Winter Soldier, może Jack Flag i Nick Fury itd.)

A ja nadal obstaję przy zdaniu że marvel tą rolę powierzy Winter Soldier.
Chciałbym powiedzieć coś fajnego ale nic nie przychodzi mi do głowy" Punisher

Offline Archie

Nowy Captain America
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 17, 2007, 05:46:29 pm »
Cytat: "Tom_Fort"
Już wiele mądrych głów marvela się wypowiadało że nie będzie wskrzeszania, a Joe Quesada podkreślał, że to Steve Rogers (a nie C.A.) nie żyje.

Również poinformowano, iż rząd nie mianuje oficjalnego następcy, za to nieoficjalnych będzie kilku.

Cytat: "Tom_Fort"
Taak, wiem o tym, ale to raczej żadna przeszkoda, nie sądzisz?

To dosyć poważna przeszkoda, bo Omega Flight ma pełne ręce roboty w samej Kanadzie, do której zawitała masa amerykańskich super-złoczyńców. Poza tym Walker nie jest tak popularny jak Spider-Man czy Wolverine, żeby występować w 2 seriach naraz.

Cytat: "Tom_Fort"
Zawsze można brygadzie powiedzieć jak James Bond do swojej laski: "Przepraszam kochanie ojczyzna wzywa" :)

Wątpię, bo to właśnie ojczyzna go wysłała, żeby wspomógł Kanadę ;-).

Cytat: "Tom_Fort"
Bohaterami mogliby być ludzie w jakiś sposób z C.A. związani (m.in. Sharon Carter, Winter Soldier, może Jack Flag i Nick Fury itd.)

Jack Flag w trakcie walki z T-Bolts doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu i obecnie przebywa w więzieniu.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline ainsel

Nowy Captain America
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 17, 2007, 06:57:56 pm »
Nikt Captainem nie bedzie, bo mimo ze niektorzy walczyli przeciwko niemu, to wszyscy, bez wyjatku szanowali go i chociazby z tego powodu nikt nie zgodzi sie nosic flagi na swoich barkach. Ani Frank, ani Bucky, ani Logan, ani znowu zyjacy Clint (Hawkeye) nie zgodza sie zajac tej pozycji, i nie stana na miejscu swego mentora. Nie dosc, ze zaden z nich nie dal by rady, to caly czas bylby w cieniu Rogersa. Z jednej strony szkoda, bo to moja ulubiona postac, ale z drugiej lepsze to niz kolejne klony cyborgi albo slabi nastepcy. Moze wroci Black Captain America ? :)
But being this is a 44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya, punk?"

Offline Tom_Fort

Nowy Captain America
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 17, 2007, 09:53:20 pm »
ainsel
masz troche racji w tym że Cap budził tyle szacunku że ciężko byłoby komukolwiek chodzić w jego butach, ale paradoksalnie to właśnie z tego samego powodu ktoś może zechcieć podjąć jego przerwane dzieło, aby jego starania nie poszły na marne. Wiesz o co mi chodzi??

a tak wogóle bałtyk czy arka? ;)  :lol:
Chciałbym powiedzieć coś fajnego ale nic nie przychodzi mi do głowy" Punisher

Offline ainsel

Nowy Captain America
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 17, 2007, 10:27:33 pm »
Rozumiem, rozumiem. Wszak Captain to nie jeden czlowiek, ale ucielesnienie amerykanskiego snu, to amerykanskie idee i wartosci (teoretycznie oczywiscie). Captainow bylo wielu, nie pamietam dokladnie ile (6?), ale trzeba zwrocic uwage na jedna rzecz. Zawsze kiedy ktos zastepowal Rogersa, spoleczenstwo o tym nie wiedzialo. Ludzie potrzebowali Captaina jako przykladu i kogos w kim mogli pokladac nadzieje. Teraz kiedy umral ten pierwszy (poza czarnym) i 'prawdziwy', i zostalo to publicznie potwierdzone, naglosnione przez media itp to nie wiadomo jak obywatele i inni bohaterowie zareagowaliby na pojawienie sie nowego. Wyszlo by na to, ze kazdy kto zalozy jego kostium bedzie Ameryka, ze kazdy moze nosic jego tarcze i byc legenda. Oczywiscie moze miec nastepce, ale to nie bedzie TEN Captain America, ten co walczyl na wojnie, ten ktory wytyczal amerykanskie wartosci i byl przykladem dla wszystkich bohaterow. Stark wie, ze spoleczestwo potrzebuje Captaina, ale chyba nie wie co on soba reprezentuje.
Wolal bym zeby Cap zostal legenda i przykladem, niz tylko kostiumem. Jako ktos taki moze funkcjonowac w marvelu bardzo ciekawie i na pewno bedzie to lepsze niz klony, zmartwychwstania i inne bzdety.

Jesli ma to cos to rzeczy to arka  ;)
But being this is a 44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya, punk?"

Offline Tom_Fort

Nowy Captain America
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 18, 2007, 07:42:50 am »
Cytuj
to nie bedzie TEN Captain America, ten co walczyl na wojnie, ten ktory wytyczal amerykanskie wartosci


No i właśnie dlatego uważam Winter Soldier'a za dobrego kandydata. To przecież Bucky! Jego pomocnik jeszcze z czasów II wojny światowej. Teraz Pracuje dla Nick'a Fury, walczy z hydrą itd. itp. Wprawdzie jego reputacja jest trochę nadszarpnięta tym że był mordercą KGB, ale był po praniu mózgu więc nie wiedział co robi...

Moim zdaniem dobry kandydat. Taki na czasie.


arka areczka :)
Chciałbym powiedzieć coś fajnego ale nic nie przychodzi mi do głowy" Punisher

Offline ainsel

Nowy Captain America
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 18, 2007, 03:35:21 pm »
zobaczymy, po 27 numerze. Bucky trzyma tam na okladce tarcze Captaina (czy prawdziwa?), i sadze, ze bedzie tam dokladniej zaprezentowana jego postawa i co zamierza dalej robic...z drugiej strony trzyma tez pistolet, a on do tarczy z gwiazda kompletnie nie pasuje. "and all we can tell you right now is, nothing is what it seems! Not even this cover!" a opis marvela mozna interpretowac roznie.
co do samego Zimowego, to jakis cel w jego wskrzeszeniu Brubaker mial. Jak na razie jest postacia 3rzecio, jak nie dalszo planowa i jakas role na pewno jeszcze odegra. Chociaz jak dla mnie Capem nie bedzie. Raz, ze bylo by to zbyt oczywiste i najbanalniejsze rozwiazanie, dwa, ze on chyba woli pozostac w cieniu i nie ingerowac zbytnio. No i trzecie, a uwazam, ze najwazniejsze, to w zyciu nie zgodzi sie grac swojego nauczyciela. Nie czuje sie na silach, i nie ma tyle wiary, do tej roli.
But being this is a 44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya, punk?"

Offline Tom_Fort

Nowy Captain America
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 19, 2007, 11:11:54 pm »
No i znowu muszę zgodzić się z młodszym kolegą z mojego ulubionego okolicznego miasta. :roll:

ale znowu nie do końca :D

Bucky byłby interesujacym C.A. ponieważ ma plecak doświadczeń niekoniecznie pozytywnych i dlatego byłby dobrym symbolem nowej ameryki. bo ma swoje za pazurami i z niejednego pieca chleb jadł. i jeszcze do tego ma inne metody walki zupełnie nowy styl z odwołaniami do legendy steve'a.

Ale oczywiście mogę się mylić...
Chciałbym powiedzieć coś fajnego ale nic nie przychodzi mi do głowy" Punisher

Offline ainsel

Nowy Captain America
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 19, 2007, 11:23:07 pm »
tyle to znowu on nie jadl, bo w lodowce siedzial wiekszosc czasu :)
i racja, moze byc dobrym symbolem Nowej Ameryki, stosujac nowe metody itd ale to nie bedzie juz Cap Ameryka. On by nie zabil, nie uzyl snajperki, ani nic z tych rzeczy ktore WS robi na codzien. Poza tym jak to bedzie wygladalo, Cap z czerwona gwiazda na ramieniu..
Jesli Bucky ma byc to nich mu dadza troche zmieniony kostium i np. nazwa Captain US&A. Chociaz to wyjdzie Punisher w odwietnym wdzianku.  
i nikt sie nie myli, zalezy tylko jak patrzec na ta sprawe i czego sie oczekuje. oby Ed nas zaskoczyl.
But being this is a 44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya, punk?"