trawa

Autor Wątek: "Osiedle Swoboda" - seria  (Przeczytany 128533 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
"Osiedle Swoboda" - seria
« dnia: Listopad 28, 2004, 09:27:06 pm »
Grudzień to miesiąc, długo odkładanej premiery serii Osiedle Swoboda. Na razie prezentujemy jedynie plakat, reklamujący komiks lecz do końca przyszłego tygodnia ujawnimy dokładną datę wydania komiksu oraz zaprezentujemy dużą wersję okładki.

Osiedle Swoboda to nowa opowieść na nowe czasy, wypełniona po brzegi pełnowymiarowymi postaciami oraz dobrymi dialogami osadzonymi w polskiej rzeczywistości. To także nowocześnie nakładany kolor, za który odpowiedzialny jest Bartosz "Marian" Ślesiński (Produkt Crew). Za sterami historii ponownie ujrzymy Michała "Śledzia" Śledzińskiego, który jest odpowiedzialny za scenariusz, rysunek i oprawę graficzną serii. Każdy zeszyt to 36 stron na kredowym papierze w miękkiej okładce, pełnym kolorze w cenie 5,90 złotego. Wydawcą serii jest Niezależna Prasa.

Nad stroną www.osiedleswoboda.pl wciąż pracujemy. Chwilowo adres nie odpowie.

Produkt Crew

Tu jest jeszcze obrazek do newsa: http://www.komiks.gildia.pl/news/2004/11/osiedle_swoboda

**********************

Z zapowiedzi wynika, że pierwszy zeszyt serii jest już bardzo blisko więc i czas założyć temat do dyskusji.

CD Jackhttp://
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline diefarbe

"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 28, 2004, 09:33:35 pm »
Whoa, chwalcie Pana.
Cud się stał.
Z drugiej strony nie mam tego jeszcze w łapskach.
Zresztą co mi tam po pierwszym numerze jesli chłopcy nie będą w stanie utrzymać wydawania regularnej serii.
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline Gashu

Re: "Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 28, 2004, 09:42:13 pm »
Cytat: "CD Jack"
Grudzień to miesiąc, długo odkładanej premiery serii Osiedle Swoboda. Na razie prezentujemy jedynie plakat, reklamujący komiks lecz do końca przyszłego tygodnia ujawnimy dokładną datę wydania komiksu oraz zaprezentujemy dużą wersję okładki.


Eee.... nie raz to już słyszeliśmy.
Nie uwierzę dopóki nie zobaczę.  :)
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Anonymous

  • Gość
"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 28, 2004, 09:42:46 pm »
5.90?
znajoma cena:D

Anonymous

  • Gość
"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 28, 2004, 09:44:13 pm »
i ciekawe czy 24 grudnia czy 31 grudnia premiera

Offline Śledziu z P

"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 28, 2004, 09:47:00 pm »
Witam!
Wiem, jak jest:) ale tym razem to pewne info.
Obsuw rowniez nie przewiduje, gdyz drugi zeszyt jest gotowy do druku od kilku tygodni a prace nad trojka sa juz mocno zaawansowane.

Nie rzucamy sie na gleboka wode. Mielismy sporo czasu, aby pracowac nad materialem. Oj, sporo.
<><
ww.osiedleswoboda.pl (w konstrukcji)
www.serwis-komiksowy.pl/produkt
www.butik.pl/sledziushop (gadzety)

Offline diefarbe

"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 28, 2004, 09:48:13 pm »
Trzymamy za słowo.
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline Śledziu z P

"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 28, 2004, 09:49:54 pm »
Cytat: "timof"
i ciekawe czy 24 grudnia czy 31 grudnia premiera


Premiera odbedzie sie w okolicach polowy grudnia. Byc moze nawet 13ego, w poniedzialek, ale tego jeszcze nie moge potwierdzic w 100%, wiec rzucam to nieoficjalnie.
<><
ww.osiedleswoboda.pl (w konstrukcji)
www.serwis-komiksowy.pl/produkt
www.butik.pl/sledziushop (gadzety)

Anonymous

  • Gość
"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 28, 2004, 09:51:53 pm »
Cytat: "Śledziu z P"
Cytat: "timof"
i ciekawe czy 24 grudnia czy 31 grudnia premiera


Premiera odbedzie sie w okolicach polowy grudnia. Byc moze nawet 13ego, w poniedzialek, ale tego jeszcze nie moge potwierdzic w 100%, wiec rzucam to nieoficjalnie.
<><


niechaj będzie tego dnia - koniecznie w czasie wprowadzenia godziny policyjnej;)

Offline Śledziu z P

"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 28, 2004, 10:00:25 pm »
Heh. Znow zapomnialem o dacie patriotycznej. Fakt - to bardzo dobry dzien, akurat na Osiedle. Bede naciskal na wydawce.
<><
ww.osiedleswoboda.pl (w konstrukcji)
www.serwis-komiksowy.pl/produkt
www.butik.pl/sledziushop (gadzety)

Offline Hartigan

"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 28, 2004, 11:56:25 pm »
Osobiście nie mogę się doczekać :) Premiera 13 grudnia? Hmm..czemu nie? Byłoby wesoło. Już od jakiegoś czasu czekam na jakiś fajny komiks Śledzia. Zobaczymy. Co do ceny to jestem za. Nie jest to, aż tak wielka kwota. Każdy będzie mógł go zakupić bez rujnowania swojego małego budżetu.

To tyle...
szyscy wokół są wilkami, tylko że ja mam większe kły...
Cronos zaprasza na forum TF - www.transformers.foxnet.pl

Offline Czarnooki

"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 30, 2004, 01:45:21 pm »
Witam,
Ciekaw jestem ile "wytrzyma" na rynku ta seria. Skoro zamknięto "Produkt" (chyba, że cud się stał i nie), to ile może wytrzymać seria, która jest jakby jego "córką"? Miejmy nadzieję, że nie umrze śmiercią naturalną przed zamknięciem wszystkich wątków.
Pozdrawiam.

Anonymous

  • Gość
"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 30, 2004, 01:56:22 pm »
Cytat: "Śledziu z P"
Heh. Znow zapomnialem o dacie patriotycznej. Fakt - to bardzo dobry dzien, akurat na Osiedle. Bede naciskal na wydawce.
<><

pozdrowienia znad muerza, śledziu.
guowa do góry i rób swoje nometeruat.

życzliwy.  8)

Offline Fenrir

"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 30, 2004, 02:10:14 pm »
Cytuj
Ciekaw jestem ile "wytrzyma" na rynku ta seria. Skoro zamknięto "Produkt" (chyba, że cud się stał i nie), to ile może wytrzymać seria, która jest jakby jego "córką"? Miejmy nadzieję, że nie umrze śmiercią naturalną przed zamknięciem wszystkich wątków.


Jesli Produkt umarl, to wlasnie z powodu braku Osiedla. Ja bym sie bardziej martwil iloscia sprzedanych egzemplarzy, bo jesli numer sprzeda sie tak sobie (nie chcialbym zapeszac), przy tym wkladzie pracy, to chlopaki moga sobie dac siana. Sledziu, powinienes brac przyklad z Minkiewiczow - tworza komiks z prosta kreska i nie maja problemow z terminami. Wilq sprzedaje sie bardzo dobrze, podczas gdy Osiedle wogole. Obawiam sie, ze po zachwytach nad super dokladna kreska i kolorach, przyjdzie narzekanie na terminy. Osobiscie wolalbym, zeby seria pozostala w czerni i bieli, bez zadnych szarz, za to z zachowana ciagloscia. Zycze powodzenia.

Offline Śledziu z P

"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 30, 2004, 06:38:45 pm »
Murtaugh: dziekoweczka z Torunia:)
Fenrir: A nam wlasnie chodzi o to, aby napakowac komiks "wysokim budzetem" i jeszcze dotrzymac terminow. To jest wyzwanie!
<><
ww.osiedleswoboda.pl (w konstrukcji)
www.serwis-komiksowy.pl/produkt
www.butik.pl/sledziushop (gadzety)