Autor Wątek: "Osiedle Swoboda" - seria  (Przeczytany 128490 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Misiael

Odp: "Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #525 dnia: Sierpień 15, 2010, 09:46:41 am »
A może doczekamy się zbiorczego wydania zeszytowego Osiedla Swoboda?

A wiesz, że pytałem o to Śledzia na KW? Odpowiedź brzmiała "Kiedyś na pewno" :)

Offline burberry

Odp: "Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #526 dnia: Sierpień 23, 2010, 02:09:01 pm »
Pytanie do wydawcy:
kiedy można spodziewać się jakichś szczegółów w sprawie nowego wydania integrala? osobiście jestem bardzo zainteresowany  :wink:
Bóg Cię kocha

Offline spence

Odp: "Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #527 dnia: Sierpień 28, 2011, 07:31:46 pm »
„k**wać!”   zakrzyknąłem w głowie, gdy zgubiłem zeszyt z całym spisanym tekstem o   „Osiedlu Swoboda”. c**j, siądę, napiszę z głowy, na kacu.
Przeczytałem kiedyś jeden odcinek, jak mi mama na targu kupiła Produkt jeden. I bardzo ładne to było.
Potem wyszło wydanie zbiorcze w Kulturze Gniewu, które kupić chciałem ale oczywiście zanim to zrobiłem to nakład się skończył.   Pożyczyłem od Marjusza. Odebrałem paczkię z lekko rozj***nym komiksem,   Poczta Polska, te sprawy. Bardzo ładne wydanie, jak to Kultura Gniewu ma   w zwyczaju, bo znają się panowie oni. Poległem w łożu, ciemno już było,   chciałem przeczytać jeden odcinek i iść spać...

Ciąg dalszy na.

http://kaseta.org/2011/08/28/na-kacu-spisane/

Po mojemu, o Integralu "Osiedla Swoboda".

W wolnej chwili sprawdzić można D:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2011, 09:27:01 pm wysłana przez spence »
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

Offline mummu

Odp: "Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #528 dnia: Czerwiec 10, 2013, 05:37:23 pm »
No to powalczę o złotą łopatę odkopując wątek z 2011 roku  :cool:


Poluje (w sumie tylko na allegro) od około miesiąca na wydania zeszytowe "Osiedla Swoboda"
Pytanie czy cierpliwie klikać i sprawdzać, czy szkoda czasu ?
A może ktoś wie gdzie kupić te zeszyty ?
Wydanie zbiorcze mnie nie interesuje.

Offline Mefisto76

Odp: "Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #529 dnia: Czerwiec 10, 2013, 06:35:15 pm »
Pytanie czy cierpliwie klikać i sprawdzać, czy szkoda czasu ?
A może ktoś wie gdzie kupić te zeszyty ?
Wydanie zbiorcze mnie nie interesuje.

Zauważyłem, że odkąd Osiedle wyszło w integralu osiedlowe zeszyty pojawiają się często i nie sprzedają się nawet za małe kwoty.
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Death

Odp: "Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #530 dnia: Czerwiec 11, 2013, 08:08:55 pm »
A to nie jest tak, że w zeszytach wyszła tak jakby druga część Osiedla, a wydanie zbiorcze to komiksy z Produktów? Nie wiem co mają te zeszyty do zbiorczego z Kultury Gniewu, bo to chyba zupełnie inny komiks jest. Dlatego nie rozumiem jego wpływu na ceny allegrowe zeszytów.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: "Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #531 dnia: Czerwiec 11, 2013, 08:13:45 pm »
Dokładnie, Krzyśku, dokładnie. Zeszytowa seria to kontynuacja opowiadająca całkiem nową, zamkniętą w 6 odcinkach, historię. Więcej tu sensacji, a na pierwszy plan wychodzi grupa OPO znana z Ballady o Bystrym. kolorowe zeszyty można czytać bez znajomości odcinków Osiedla publikowanych w Produkcie, a następnie zebranych w integralach wydanych przez KG.
Zeszytowa seria też ma być zebrana w przyszłości w integralu i w tymże pozbawiona ma zostać kolorów.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2013, 08:18:05 pm wysłana przez Anonimowy Grzybiarz »

Offline Weil Deshalb

Odp: "Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #532 dnia: Czerwiec 13, 2013, 10:51:57 pm »
Zeszytowa seria też ma być zebrana w przyszłości w integralu i w tymże pozbawiona ma zostać kolorów.

Bez kolorów? To... nietypowy pomysł. Jak dla mnie, kolory dodawały tym zeszytom dodatkowego smaczku, który odróżniał je od historii z "Produktu".
Artysta Znany Niegdyś Jako I.Inni.

Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!

N.N.

  • Gość
Odp: "Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #533 dnia: Czerwiec 13, 2013, 11:48:34 pm »
Bez kolorów? To... nietypowy pomysł. Jak dla mnie, kolory dodawały tym zeszytom dodatkowego smaczku, który odróżniał je od historii z "Produktu".
O ile dobrze pamiętam, to Śledziu rysował odręcznie, a kolory były kładzione komputerowo. Wydanie w czerni i bieli może sprawić, że część tych, co mają zeszyty (w kolorze) kupi sobie to wydanie raz jeszcze. A miłosnicy koloru zawsze moga sobie kupić zeszyty na allegro.

Offline chch

Odp: "Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #534 dnia: Sierpień 27, 2013, 07:41:31 pm »
Czy wiadomo coś o terminie dodruku wydania zbiorczego (już 3. wydanie o ile dobrze czytałem).
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: "Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #535 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:18:53 pm »
Prawdopodobnie październik 2013, Śledziu napisał, że wszystko wskazuje na to, że dodruk OS (z nową okładką, bez dodatków) wyjdzie na MFK razem z zbiorczym wydaniem "Niedźwiedzia".

Offline chch

Odp: "Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #536 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:28:54 pm »
Prawdopodobnie październik 2013, Śledziu napisał, że wszystko wskazuje na to, że dodruk OS (z nową okładką, bez dodatków) wyjdzie na MFK razem z zbiorczym wydaniem "Niedźwiedzia".


Dzięki :)
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline koziorozec1979

Odp: "Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #537 dnia: Wrzesień 30, 2013, 08:27:46 am »
Czy wiadomo coś o tym by zebrany Dźwiedź miał być już na MFK?

Offline Jaszcząb

Odp: "Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #538 dnia: Sierpień 29, 2014, 10:44:54 am »

Ciekawostka. Miałem przyjemność zagrać Szopę w tym kliponie :)

Offline koziorozec1979

Odp: "Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #539 dnia: Sierpień 29, 2014, 11:18:26 am »
https://www.youtube.com/watch?v=hdtlnggvqRA

Ciekawostka. Miałem przyjemność zagrać Szopę w tym kliponie :smile:
podlinkowane w ramach promocji III wydania czy Dźwiedzia? :smile:
takie hasło "Misiek się pojawia, na dzień dobry puszcza pawia" i już jest klimat Osiedla :biggrin:

Czy wiadomo coś o tym by zebrany Dźwiedź miał być już na MFK?
O widze, że jednak nawet przed MFK jest :biggrin: