Autor Wątek: "Osiedle Swoboda" - seria  (Przeczytany 129746 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 27, 2004, 02:11:29 pm »
Cytat: "Waltari"
27 grudnia dziś - w 800-tysięcznej Łodzi do tej pory nikt nie wie, co to zeszytowe wydanie "Osiedla Swoboda". Brawo dystry-buc-ja  :evil:



Ja kupiłem. Zakupiłem w kiosku przy ul. Rajdowej, może jeszcze będzie.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 27, 2004, 02:47:43 pm »
Ja miałem ambitny plan wybrania się do Empiku, ale coś mnie skusiło, wlazłem do saloniku prasowego Kolportera, patrzę, a tu Osiedle  :D . W try miga porwałem w łapy i pobiegłem do kasy - żeby mi nie odebrali. Zaraz zaczynam Pierwsze Czytanie  :D .

Offline Jaszcząb

"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 27, 2004, 05:24:15 pm »
Cytat: "Gash"
Za to w 30-tysięcznej Mławie, gdzie z komiksów do tej pory można było dostać jedynie rzeczy z DK i niektóre mangi, w pierwszym z brzegu  (i równocześnie jedynym :)) Kolporterze  kupiłem.


Bo Mława to swobodne miasto jest  :D  Tu Niedźwiedź i Szopa stoją na co drugim rogu ulicy  :D

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 27, 2004, 11:48:03 pm »
W Lomzy kupilem w In Medio w Stokrotce, ale musialem wygrzebac zza Spidermanow.

Co do zawartosci - jest pare fajnych motywow, ale ogolnie rzecz biorac, to co w Produkcie bardziej do mnie trafialo.

Co nie zmienia faktu, ze jak dotad to jedyny komiks jaki kupilem w tym miesiacu...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline A.L.

"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 28, 2004, 12:01:28 am »
Cytat: "xionc"
W Lomzy kupilem w In Medio w Stokrotce, ale musialem wygrzebac zza Spidermanow.

Kurde, jak to fajnie brzmi^^ Tak bardziej jak w latach dziewiedziesiątych^^

Offline Archie

"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 28, 2004, 02:00:59 pm »
Cytat: "xionc"
W Lomzy kupilem w In Medio w Stokrotce, ale musialem wygrzebac zza Spidermanow.

DK chce wygryźć nawet OS :shock:. Mocno pogrywają zasłaniając konkurencje własnymi zeszytami. Śledziu musisz wytoczyć tajną broń. Masz jakąś tajną broń :?:
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 28, 2004, 02:07:42 pm »
Ja mysle,. ze po prostu DK i OS maja ta sama sciezke dystrybucji, a dla kioskarza to jeden pies.... Bez roznicy, ktory na wierzchu. Jak gowniazeria chce kupic komiks sztuk jeden, to kupi.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 28, 2004, 03:30:51 pm »
Cytat: "Peterrek"
Ja kupiłem. Zakupiłem w kiosku przy ul. Rajdowej, może jeszcze będzie.

Mam i ja :) . Znalazłem w kiosku w centrum miasta - nabyłem jeden z dwóch egzemplarzy, które kobieta dostała. W treśc jeszcze sie nie zaglebilem, ale pierwsze wrazenie jest bardzo pozytywne. I widac mase pracy wlozona w zeszyt. Byle nie zabraklo zapalu, ktorego autorom z calego serca zycze.

Anonymous

  • Gość
"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 28, 2004, 05:11:34 pm »
kupilem w koncu
ladne kolorki
rysunki fajne
fabula zadna

mnie to nie smieszy
jesli smieszyc ma

mnie to nie wzrusza
jesli wzruszac ma

blokowego realizmu
mniej niz w wilq

generalnie hipopolo klimat

beasti boys? jasne w pyte a ta strona to ma niby w klimat wprowadzac?
no to srednio wyszlo
tylko ze rysunki ladne
i kolorki

lyncz- bogiem kina nie jest
dla docelowego odbiorcy moze nim byc
to fakt

ciagatki a'la cyrkielnia
ten wtret o ksiezach radiu etc.
bylo juz
odgrzany kotlet

nie dorasta niestety do piet poczatkom
OS
ziemianka trawa
hipo-hardcorowo-ziomalski klimat..
coz
kazdy ma to co lubi

kupie kolejne
bo lubei sledzia
kolorki fajne
ot tylko znowu
brak tresci


oby pary na wiecej starczylo
bo ladne to to
mzoe pary starczy na jakas tresc?
tak na dokladke...
no offset

Offline Czopek Piotrek

"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 28, 2004, 05:32:38 pm »
ej no ale tym lynchem, to ja odebralem to tak, ze nie sledziu pisze, ze lynch fajny jest, tylko sledziu pokazuje czym jaraja sie ziomale. a tu jest troche roznicy.

a patent z beastie boys fajny jest, jak sie ich sobie przy czytaniu wlaczy. naprawde robi klimat :) mnie przynajmniej.

Offline Fat Rabbit

"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 28, 2004, 08:56:28 pm »
Hmmm, kupilem Osiedle i w sumie mam odczucia podobne co karol_konw (wylaczajac Lyncha, ale tez nie zauwazylem, zeby ziomale sie nim jarali). Ladne, fajnie wydane, tanie, ale mnie nie rusza. Moze zezgredzialem albo jestem zblazowana cipa, ale takie nagromadzenie "ziomalskich" stereotypow mnie troche zmeczylo. Jakby osiedle swoboda bylo Naszym Dziennikiem, to byloby o wykupujacych polska ziemie Niemcach, antykatolickich Zydach, knowaniach masonow i satanistycznych zespolach metalowych. Poniewaz jest to osiedle swoboda, to mamy skinow bijacych wietnamczyka, ksiedza - pedofila, katolickie radio, bezmozgich dresiarzy, stereotypowych emerytow itp i to wszystko w takich ilosciach i przedstawione w tak nachalny sposob, ze po prostu meczy.  Ponadto wszedzie przewijaja sie lufki, blanty, dilerki ect w sposob dosyc nachalny i nie zawsze uzasadniony. Moze osiedle zawsze takie bylo, ale w tych produktowych odcinkach widac bylo obrazoborcza zabawe, a tutaj to wszystko  niezbyt swieze i wykalkulowane. Tez lubie sledzia i czekam na kolejny zeszyt, ale, no...

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 28, 2004, 09:23:04 pm »
A mie się widzi  :p
Nie znałem Osiedla z Produktu, ale rysunki bardzo dobre, kolorki też sympatycznie dobrane. Podoba mi się Pazur, bo go pełno, Psotka, bo zwierzę z niej nie lada, nad wszystkim unoszą się opary kanabynolu. Pan Wrona też mnie rozśmieszył. Co do Lyncha - wydaje mi się, że to ziomale się nim jarają. Treści mało? Fakt, ale jest na czym oko zawiesić a i uśmiechnąłem się nie raz, bo treści znajome... pobudka Smutnego...  :lol: .

Offline Archie

"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 29, 2004, 07:58:30 pm »
Cytat: "xionc"
Ja mysle,. ze po prostu DK i OS maja ta sama sciezke dystrybucji, a dla kioskarza to jeden pies.... Bez roznicy, ktory na wierzchu.

Nie daj się zwieść, to spisek na skalę narodową, a może nawet międzygalaktyczną :!:
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline empro

"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 29, 2004, 09:53:15 pm »
Cytat: "karol_konw"


beasti boys? jasne w pyte a ta strona to ma niby w klimat wprowadzac?
no to srednio wyszlo



jak dla mnie te stronki to nabijanie objętości :)
Ale kolorki, rysunki to dla mnie najlepsza polska produkcja. Jeśli chodzi o treść to nigdy nie byłem wielkim fanem OS, więc i tutaj wiele mnie nie zachwyciło.
Ale co do strony graficznej to Śledzi/Marian/Simson wielki szacunek :)

p.s. wesołego nowego roku ;)

empro

Offline Śledziu z P

"Osiedle Swoboda" - seria
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 17, 2005, 02:14:23 pm »
OS#2 - premiera 28 stycznia. Tym razem espeszeli for Karol K bedzie wiecej fabuly:)
<><
ww.osiedleswoboda.pl (w konstrukcji)
www.serwis-komiksowy.pl/produkt
www.butik.pl/sledziushop (gadzety)