Autor Wątek: Dawid Brykalski  (Przeczytany 3130 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Greg K1ler

  • Gość
Dawid Brykalski
« dnia: Listopad 28, 2004, 10:00:36 pm »
Ponieważ chcemy, by tematy na forum zgadzały się w jakiś sposób z aktualną treścią naszego portalu, zakładam wątek.

Co sądzicie o Dawidzie Brykalskim, jego utworach, a także o jego opiniach zawartych w kwestionariuszu?

Zapraszam do dyskusji.

Offline Vanin

Dawid Brykalski
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2004, 07:43:18 am »
Gregu, dodaj jeszcze opcję "Żałosny"

Offline mr.maras

Dawid Brykalski
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2004, 01:37:12 pm »
Zmieniłem tytuł. "Osobowość Dawida Brykalskiego" brzmiało komicznie... Osobowość to zespół cech psychicznych i nijak się to miało do odpowiedzi proponownych w ankiecie.
Spalić po przeczytaniu.

Offline mr.maras

Dawid Brykalski
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2004, 10:00:01 am »
Z żalem zauważam, że prawdziwa dyskusja na temat ankiet Grega kwitnie na forum Fahrenheita. U nas lipa. Wstyd, oj wsytd, by artykuły z Gildii wzbudzały większe zainteresowanie na forach konkurencji niż na macierzystym forum.
Spalić po przeczytaniu.

Offline misha

Dawid Brykalski
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 14, 2004, 01:16:44 pm »
W ankiecie wystarczyło zrobić dwa punkty :
- żałosny dla ogółu
- wybitny dla samego zainteresowanego :>

Po tym jak co gość napisał o swojej książce inne opcje są zbędne :P

Offline smiglowa

Dawid Brykalski
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 14, 2004, 09:06:18 pm »
Przeczytałam fragment opowiadania Brykalskiego, który zamieszczony został na Gildii - nawet z zainteresowaniem, bo portal bardzo polecał i zachęcał do rzucenia na to okiem.
Tragedii, moim zdaniem, nie ma.
Co do kwestionariusza - mam wrażenie, że GK nie przepadał za swym rozmówcą, a w końcu oprócz "skromności" i chęci zwrócenia uwagi na swą twórczość, Brykalski nie odbiegał w swych odpowiedziach od innych autorów. Przeczytałam ten wywiad z ciekawości, bo ciągle słyszę negatywne wypowiedzi na temat tego pisarza, nie widzę w nim jednak niczego kontrowersyjnego...
Może to właśnie jest jego sposób na promocję?
Trochę to takie "wiele hałasu o nic".  :?

Greg K1ler

  • Gość
Dawid Brykalski
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 14, 2004, 10:55:05 pm »
Cytat: "smiglowa"
Przeczytałam fragment opowiadania Brykalskiego, który zamieszczony został na Gildii - nawet z zainteresowaniem, bo portal bardzo polecał i zachęcał do rzucenia na to okiem.


Jeśli chodzi o ścisłość, to portal (przynajmniej w mojej osobie, bo ja się tym zajmuję) nie polecał. To są wszystko informacje od wydawcy. Portal będzie polecał, jak będzie co... Książka do recenzji jeszcze nie dotarła. I pewnie prędko jej nie zobaczę.

 

anything