Autor Wątek: Forumowiczów portret własny :)  (Przeczytany 7208 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

grzybek

  • Gość
Forumowiczów portret własny :)
« dnia: Listopad 27, 2004, 07:55:31 am »
Musisz zauwazyc, ze forum GIldii jest dosc specyficznym tworem. Bo z "elita" fandomu to raczej sie nie styka a rozmawiaja tutaj glownie osoby z wysokim doswiadczeniem tylko bez namiastki "boskosci".

Zreszta manga.gildia.com jest skierowana zupelnie w innych ludzi niz inne serwisy i jakos nam z tym dobrze bo jednak ktos nas czyta :D

pozdrawiam
Grzybek

Offline muffynka

Forumowiczów portret własny :)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 27, 2004, 09:55:33 am »
Cytat: "grzybek"
Bo z "elita" fandomu to raczej sie nie styka a rozmawiaja tutaj glownie osoby z wysokim doswiadczeniem tylko bez namiastki "boskosci".


???
naprawde?
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

grzybek

  • Gość
Forumowiczów portret własny :)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 27, 2004, 05:19:24 pm »
No to teraz mi wymien przynajmniej 10 osob, ktore sie tutaj udzielaja a sa wg fanow "trzonem" fandomu.

:) pozdrawiam
Grzybek

Offline raseku

Forumowiczów portret własny :)
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 27, 2004, 06:38:13 pm »
Przychodza tu trzony fakt.
A po za tym
Tu trudniej trafić przez to
1)  forum jest bardziej kameralne co tu kryc. Mało ludzi=mało problemów  :P
2) docierają tu zwykle ludzie którzy juz troche w tym siedza. Większość z nas zaczeła od Daimosa a wyrosła na Barbapapie. Poprostu mało tu narutowców .

Nie chce nikogo urazic ale cóż taki stereotyp narutowca gdzieś tam funkcjonuje. Coś jak skejt=wypalony móżg, techno-boy= inteligencja przeterminowanego jugurtu...
Znam pare przykładów na to ze nie zawsze tak jest ale cóż stereotyp istanieje

grzybek

  • Gość
Forumowiczów portret własny :)
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 27, 2004, 08:28:55 pm »
Kiedys przed Naruto bylo DB. Tez mialo taka opinie. Najdluzej chyba jednak sie na listach utrzymywala SM.

Offline raseku

Forumowiczów portret własny :)
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 27, 2004, 09:20:31 pm »
no tak.
Jak dla mnie narutowiec=dragonbulowiec= sailorczyni
/choć do SM czuje sentyment/ Kazdy od czegos zaczyna, nie wepchniesz każdemu jin-roh albo ghosta i nie powiesz " stary to takie jest ze wbija w fotel i chcesz obejrzeć jecze raz i chcesz wszystko zrozumieć" to oczywiste

nazywam narutowcami ludzi którzy zobaczyli 1 rzecz albo góra 3,na tym poprzestali  i uważaja sie na panów świata anime i wiedza wszystko
po za tym taki draonbulowiec statystyczny wydaje sie być stworzony do opluwania wszystkich którzy mu sie sprzeciwią...
narutowcy chodza stadami  :)  
... wiem to właściwe do innego tematu ale niech już bedzie:)
wszystko sprowadza sie do konfliktu pokolen :P
czuje sie staro

Offline Grabasz

Forumowiczów portret własny :)
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 28, 2004, 10:01:38 am »
Cytat: "raseku"

wszystko sprowadza sie do konfliktu pokolen :P
czuje sie staro

Uwierz, ze nie Ty jeden :( Martwi mnie ze teraz ludzie opluwaja Akire czy Ghost In The Shell (film ktopry wpedzil mnie w tak chorobliwa schiza zeby go zrozumiec, ze lepiej nie opowiadac, dosc ze zajezdzilem 2 oryginalne VHS'y ogladajac go non stop) i twierdza, ze Naruto to takie dzielo jak conajmniej "Siedmiu Samurajow" Kurosawy :(
allin my name, you can hear...
What satisfies your greed.
I want you
Walkin' my way...
I can show you...
What you want to be...
 Hunter - Greed => www.hunter.art.pl

Offline raseku

Forumowiczów portret własny :)
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 28, 2004, 10:42:42 am »
Możemy sie czuc starzy stażem ( to sie nazywa rozpaczliwe ratowanie sie przed upływem czasu)
Nie jestem stara nie jestem stara....matko a w czerwcu ostatnie naście... nie jestem stara...
Widziałam kiedyś na discovery probram o placebo... to niby działa...
nie jestem stara nie jestem stara  
Kto idzie na sanki?( to żałosne  :wall: )

Cytat: "Grabasz"
film ktopry wpedzil mnie w tak chorobliwa schiza zeby go zrozumiec, ze lepiej nie opowiadac, dosc ze zajezdzilem 2 oryginalne VHS'y ogladajac go non stop

Ja odłożyłam Akire  na później jak go 1 raz widziałam to miałam chyba 15 lat to dopiero był schiz^^ :o
niedawno go sciągnełam... cóż najwyższy czas zasiąść ponownie... narazie sie troche boje czekam na wyz intelektualny :P albo ten.... o ! biorytm wysoki :P:P:P

Offline omi

Forumowiczów portret własny :)
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 28, 2004, 12:34:44 pm »
Wiek i staż nie ma u nic do rzeczy imho. Liczy się podejście do oglądania i ogólne obycie. znajdą się tacy ktorzy po 4 latach interesowania się anime i 20 coś na karku będą rzucać tekstami w stylu "xxx jest tha best, jak twierdzisz inaczej toś buc". Jeżeli ktoś ma wystarczająco szerokie horyzonty (bleee, ale górnolotnie zabrzmiało) to po pierwszym szoku wywołanym db/naruto/sm/cos-tam-jeszcze(i nie mówie tu że musi to być głupawy tasiemiec. Widziałem tego typu reakcje u fanów, żeby nie rzec fanatyków, choćby rzeczonego GitSa czy Berserka) sięgnie po inne pozycje i będzie w stanie wyrobić opinię o poszczególnych tytułach. Krytyczne podejście przychodzi potem samo :) Pozostaje jeszcze kwestia uargumentowania tego i kulturalnego przedstawienia na forum, co nie zawsze się udaje, nawet jednostkom myślącym (nie chce nic sugerować, ale... patrz pra.) Gwoli informacji - lat 18, w temacie anime od pierwszej emisji Slayersów na RTL7.

Offline SeeMoon

Forumowiczów portret własny :)
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 29, 2004, 10:22:14 am »
Jakto opluwać GITS i Akire, tomożna tak - rozumiem nielubić, ale oplówać ???

PS: NGE is the best ;)
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline rado

Forumowiczów portret własny :)
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 29, 2004, 04:44:22 pm »
Cytuj
matko a w czerwcu ostatnie naście


ROTFL no to się dinozaurem poczułem... niezadługo prawie dwa razy tyle.


A opluwanie czegokolwiek świadczy co najwyżej o poziomie plującego (no, chyba że fachowo charczy z gardła wyciągając zielone smarki do jamy gębowej i strzyka tym na ponad trzy metry- oczywiście tylko po to żeby sobie nie upluć świeżej słomy z adidasów bo to zima idzie a o świeżą ciężko- wtedy kwalifikuje się to do kategorii "sport wyczynowy")

Offline Grabasz

Forumowiczów portret własny :)
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 29, 2004, 09:02:53 pm »
Cytat: "SeeMoon"
Jeden wielki  off top
Jak możecie to piszczie :   http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=9364
THX
 Jakto opluwać GITS i Akire, tomożna tak - rozumiem nielubić, ale oplówać ???

PS: NGE is the best ;)


Ano niestety mozna i to dosc "kfiecistom i dresiarskom wielce" polszczyzna (z mala domieszka laciny), facet nie dosc ze nie wiedzial (co jeszcze mozna przezyc, w koncu nie kazdy musial widziec), ale stwierdzil, ze skoro ON nie widzial to na pewno <autocenzura> i to <autocenzura strikes back> shit pierwszej wody, bez glebi i polotu takiego jak ... no i tu uwaga... <return of autocenzura>(tyle ze tu pozytywne nacechowanie) Naruto. (nie to zebym wsiadal na Narutowcow, kazdy za siebie a Bog za wszystkich, zreszta to sie nawet fajnie czyta/oglada)
W tym momencie nie wiedzilem, czy faint, czy ROTFL, powiedzialem panu serdeczne sayonara i sobie poszedlem bo szkoda bylo slow :(
allin my name, you can hear...
What satisfies your greed.
I want you
Walkin' my way...
I can show you...
What you want to be...
 Hunter - Greed => www.hunter.art.pl

Offline raseku

Forumowiczów portret własny :)
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 30, 2004, 12:20:38 pm »
Cytat: "rado"

ROTFL no to się dinozaurem poczułem... niezadługo prawie dwa razy tyle.


a tak mnie tchneło na uzalanie sie nad starością swą....

popozycje sanek podtrzymuje ^^ ( sanek? sanków?... albo dupolota^^)



Cytat: "Grabasz"
powiedzialem panu serdeczne sayonara i sobie poszedlem bo szkoda bylo slow

Dobrze ze Ci sie udało ujść z życiem ze starcia z takim :-)
Chyba ze powaliłeś go tym trudnym słówkiem...
saj...sajo...coo?
teraz sie  męczy odkurza zakamarki w pamieci... sie biedny pylicy nabawi :P

Offline rado

Forumowiczów portret własny :)
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 30, 2004, 12:59:28 pm »
Mi kiedyś góral nazwał toto dupochlastem- ale pisze się jak najbardziej, chociaż z górki to fajniej się jeździ latem w wózku niemowlęcym (tylko trzeba wymontować nóżki i samo pudło doczepić do kółek). Nie da się nawet krzyczeć tak zęby latają na wybojach :D

Offline muffynka

Forumowiczów portret własny :)
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 30, 2004, 01:24:05 pm »
Cytat: "grzybek"
No to teraz mi wymien przynajmniej 10 osob, ktore sie tutaj udzielaja a sa wg fanow "trzonem" fandomu.


wiesz nie wazne czy trzon fanfomu czy nie,liczy sie jak sie lduzie dogaduja i jaka jest oogolna atmosfera, a nie przypisywaniue sobei grantow za dzilalnosc na rzecz fandomu.

Napewno znajdzie sie wiele osob, ktore dzialaja by rozpowszechniac Mange i Anime, a jednak nie udzielaja sie publicznie i malo kto o nich wie, a mimo to co robia jest dobre i odnosi skutku?


A co Ty czujesz sie "trzonem" fandomu?


----------

Z tego co sama zauwazam wsrod "nowych" fanow, takie tytly jak GITS czy Akira sa malo znane, wrecz przerazaja, gdzies ise komus moze obilo o NGE, no moze CB, bo to w telewizji kiedys lecialo.... i tyle.
Czasy sie chyab zmniniaja, a "stzrzy" fani sa juz "niemodni" i jacys tacy przestarzali, za bardzo trzymaja sie tradycji....
i patrza zupelnei inaczej na swiat Mangowy...
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]