trawa

Autor Wątek: Gildia Muzyczna  (Przeczytany 4690 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Clayman_

Gildia Muzyczna
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 02, 2004, 01:47:07 pm »
odwiedzilem muzyczna gildie moze z 3 razy,bieda straszliwa,nie mieszkam w warszawie wiec polowa newsow mnie w ogole nie interesuje,nie slucham power i heavy metalu wiec nie interesuje mnie tez druga polowa,reszta newsow wystepuje w ilosciach sladowych,proponuje zmienic nazwe


Cytuj
Czy chcielibyście poczytać np. o Fiszu, Łonie czy OSTR? Albo o muzyce poważnej? Albo elektroniczej? Folku?

tak,nie chcielibysmy natomiast czytac o manowar


Cytuj
Natomiast jeżeli Artur chciałby umieszczac artykule traktujące o muzyce hiphopowej to musialby wziasc na siebie odpowiedzialnosc stałego i rzetelnego prowadzenia tejże tematyki na Gildii.

dlaczego?co stoi na preszkodzie zeby wrzucic chocby nawet jeden tekst a potem nie wrzucic zadnego?poza oczywiscie grozba utraty wspanialego profilu gildii muzycznej z takim trudem wypracowanego
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Anonymous

  • Gość
Gildia Muzyczna
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 02, 2004, 03:45:52 pm »
Cytat: "Josef Knecht"

Natomiast jeżeli Artur chciałby umieszczac artykule traktujące o muzyce hiphopowej to musialby wziasc na siebie odpowiedzialnosc stałego i rzetelnego prowadzenia tejże tematyki na Gildii. Możesz to obiecać ?

Ale ja nie chcę pisać artykułów o hip-hopie.  Chcę wrzucać newsy ogólnomuzyczne.
W dalszej perspektywie również coś pisać, ale nie na jakiś konkretny temat, tylko o tym, co akurat mi się przypodoba, czy też mnie zawiedzie. Na razie nie chcę się podejmować pisania artykułów, bo raczej w tej chwili się z tego nie wywiążę. A newsy - wbrew pozorom - same się nie napiszą. A na robienie tego mam czas i ochotę.

Offline Alice

Gildia Muzyczna
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 02, 2004, 06:35:56 pm »
Cytat: "Artur Mathes"
Cytat: "Raven"
Nie przypuszczam by redaktorzy gildii, cierpieli na nadmiar nowych artykułów, więc każdy kto chce powinien wysyłać jakieś swoje teksty na różnorodne związane z muzyką tematy do redakcji gildii.

Nie zostaną zamieszczone. Czemu? Bo nie.
Od kiedy zostałeś koordynatorem GM, że się za mnie wypowiadasz, c ozostanie opublikowane, a co nie?
Po drugie: Nigdy nie powiedziałam "Nie, bo nie". Do Artura to nie dociera, a twierdząc, że coś takiego stwierdziłam, Was okłamuje.
Nie wymagajcie ode mnie, że będę robić coś, czego robić nie potrafię. Bo nie potrafię, po prostu. Ja dyskusjęzakończyłam i nie mam nic do dodania.

Alice
i]so i threw you the obvious
to see what occurs behind the eyes of a fallen angel,
eyes of a tragedy.
oh well. apparently nothing.
[/i]
My DEVIANT page

Offline Josef Knecht

Gildia Muzyczna
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 02, 2004, 07:47:16 pm »
Cytat: "Clay"
dlaczego?co stoi na preszkodzie zeby wrzucic chocby nawet jeden tekst a potem nie wrzucic zadnego?poza oczywiscie grozba utraty wspanialego profilu gildii muzycznej z takim trudem wypracowanego


Problem jest taki, ze nie starcza nam czasu i sił na porządne dopracowanie tego co jest. A co za tym idzie powinniśmy dążyc w tym kierunku by się poprawić. Dodawanie newsów o innej muzycznie tematyce poki nie znajdziemy osob odpowiedzialnych i rzetelnych jest pozbawioną sensu pstrokacizną.

Że sam ubolewam nad obecnym profilem Clay, wspomniałem w poprzednim poście.
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline śmigło

Gildia Muzyczna
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 02, 2004, 07:57:28 pm »
nie wiem, mi to wyglada na jakies pokretne tlumaczenie o ukrytym przeslaniu: nikogo innego nie dopuszczamy. az tak sie boicie powiewu swiezosci ??? ewentualnie innego zapatrywania na muzyke niz wasz wlasny??? wtedy faktycznie nalezaloby zmienic nazwe na "co jest grane w warszawie?". w ten sposob utniecie wszelkie spekulacje, niedomowienia i grozby plynace pod waszym adresem( ;) ).
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Josef Knecht

Gildia Muzyczna
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:02:17 am »
Nie wiem czy moge sie tutaj wypowiadac zamiast szefowej, ale

Powiew świeżosci jest mile widziany, ale nie taki ktore gdzieś tam pyknie pare newsów i pomacha na pozegnanie czapeczką.
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline Kormak

Gildia Muzyczna
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 03, 2004, 08:29:25 am »
Dlaczego? Pyknie parę newsów i zniknie, ale te newsy po nim zostaną. Jaką szkodę wyrządzą? Ja u siebie w GT chętnie powitam każdego, kto miałby chociażby jednego newsa napisać i zniknąć, przecież nie oznacza to, że od razu będę go zaliczał do grona stałych współpracowników.

Offline Solitaire

Gildia Muzyczna
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:32:53 pm »
Cytat: "Josef Knecht"
Nie wiem czy moge sie tutaj wypowiadac zamiast szefowej, ale

Powiew świeżosci jest mile widziany, ale nie taki ktore gdzieś tam pyknie pare newsów i pomacha na pozegnanie czapeczką.

Ale dlaczego?
Lepszy jeden artykuł niż żaden.
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Josef Knecht

Gildia Muzyczna
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 04, 2004, 09:42:41 am »
Sol, kwestia nie dotyczy tego ze my nie chcemy innej tematyki, bo chcemy. Problem jest w tym, że w obecnym stanie dodawanie jednego newsa o wykonawcach hiphopowych i skończenie na tym będzię czysta pstrokacizną. Lecz jeżeli Artur miałby stale się tym zajmować to nie ma sprawy. Jestem za.
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline Dinki

Gildia Muzyczna
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 04, 2004, 11:54:17 am »
Gildii Metalowej nie odwiedzam już przeszło od dwóch lat.
Wpadam raz na kwartał aby powiedzieć "tak, wszystko bez zmian".

Koordynatorka cierpi na przypadłość większość ludzi na tym świecie, ma chorobliwy popęd do władzy. Ty nie koordynujesz GM, ty nią rządzisz w sposób dyktatorski. Twoja wizja i nic więcej. Koniec kropka. Już któryś raz odrzucasz newsy. Ludzie którzy wchodzą na stronę nie czytają o muzyce, tylko o "muzyce metalowej" i na pewno bardzo szybko  stamtąd wyparowują.  

Ale, żeby była jasność wygłaszam tylko swój pogląd. Nie nawoływuje ani do zamknięcia GM ani do bojkotu AGR. Nie interesuja mnie kompletnie nic co jest prezentowane na stronie GM.

I jeżeli będziecie tak traktowali każdego życzliwego wam czytelnika, który chciałby zmienić profil GM (nawet przy pomocy jednego newsa na miesiąc) daleko nie zajdziecie. Będziecie sie kręcić w kółku metalowej adoracji.

P.S: zgadzam się w 100% ze słowami Mrocka

Offline Solitaire

Gildia Muzyczna
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 04, 2004, 10:20:58 pm »
Cytat: "Josef Knecht"
Sol, kwestia nie dotyczy tego ze my nie chcemy innej tematyki, bo chcemy. Problem jest w tym, że w obecnym stanie dodawanie jednego newsa o wykonawcach hiphopowych i skończenie na tym będzię czysta pstrokacizną.

Ale o co chodzi z tą pstrokacizną, bo ja nie rozumiem?
To jak prowadzę serwis o motoryzacji i skupiam się na autach sportowych, powinienem torpedować wszelkie wzmianki o ciężarówkach? W imię braku "pstrokacizny"?
A przypominam, że Gildia ta wciąż nominalnie jest Gildią Muzyki. Której oblicza są liczne...
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Josef Knecht

Gildia Muzyczna
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 06, 2004, 11:20:23 am »
Sol, czytujac dokładnie moje i Alice posty dowiedzialbys się, ze ani ja ani ona przeciw tej tematyce nie jesteśmy, ale jezeliby miala sie ona pojawic, to chyba jak stały dział i rzetelnie prowadzony, nieprawdaz ?

Wyobraz sobie serwis muzyczny - od dawien dawna gdzie pisze się dla przykładu o bluesie. I pewnego dnia zastajesz tam kilka newsów o DJ-u Bobie i to nie są żarty. Czy to wygląda poważnie ?
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline Kormak

Gildia Muzyczna
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 06, 2004, 02:05:25 pm »
Josef, wyjątkowo nietrafne porównanie.

Zresztą, nawet jakby miało być trafne... co w takim razie w galerii zdjęć na GM robi Britntey Spears i Tatu?

Offline śmigło

Gildia Muzyczna
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 06, 2004, 02:27:45 pm »
dla mnie to jakis absurd...o ile sie nie myle, to jest to "gildia muzyki" - czyli traktuje o muzyce w ogole, nie jest zamknietym wyprofilowanym w dany gatunek serwisem muzycznym. zmiencie nazwe w takim razie.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Josef Knecht

Gildia Muzyczna
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 06, 2004, 05:36:00 pm »
Przeciez od poczatku pisałem, że też ubolewam nad profilem gildii muzycznej. Macie racje, starałem się tylko usprawiedliwić stan obecny, bo i też sama Alice wszystkiego w stanie nie jest robić.
Świeżo upieczony fan wilków :)

 

anything